Pre zlepšenie služieb používa tento web - ako dnes už takmer všetky - tzv. cookie. Návštevou webu automaticky vyjadruješ tvoj súhlas s používaním týchto súborov.

Please enable JS

Za čo si vážim moju úžasnú priateľku a (aj) za čo ju obdivujem

prečo si vážim moju priateľku a (aj) za čo ju obdivujem

Za čo si vážim moju úžasnú priateľku a (aj) za čo ju obdivujem

24 aug 2017 / Autor:  / Partnerstvo / vzťah / láska / sex

Moja priateľka má všetku moju úctu a rešpekt za to, že je to inteligentné, šikovné a schopné, krásne, no pritom ani trocha nie namyslené dievča, ktoré sa len a len vlastným rozumom a snahou dostalo tam, kde v jej mladučkom veku je. A ktoré celkom zjavne má vlastný názor - čo dokazuje

už len tým jednoduchým a základným faktom, že je so mnou.

Ak to ale chceš stručne: moje dievča má môj rešpekt jednoducho za to, že MÁ GULE.

(Ak ti napadli čo len najmenšie pochybnosti, vedz, že tie nádherné, objektívne dokonalé modelkovské nohy na hornom ilustračnom zábere sú reálne jej - aby bolo jasné. A áno, chválim sa.) Chodí totiž s chlapom, o ktorom jej takmer nikto z JEJ okolia nepovie nič pekné. Skôr naopak. Zdôrazním ešte raz to, že z "jej" okolia - pretože sú to všetko ľudia,

ktorí o mne ako o človeku nemajú ani najmenšie tušenie.

Ľudia, ktorí si mienku o mne utvorili v podstate podľa môjho profilu na facebook-u. Ale nie podľa tých príspevkov, v ktorých sa zamýšľam nad tým, že každý problém má riešenie a teda je zbytočné robiť si z niečoho nekonštruktívne starosti. Ani nie podľa tých, kde diskutujem s mojim okolím o tom, ako k životu treba pristupovať pozitívne, veriť v nemiernu silu energie myšlienok a vytvárať si svoj svet primárne vo vlastných predstavách, a tie si následne zhmotňovať.

A potom ešte podľa môjho webu. No zasa: nie podľa blogov, v ktorých vysvetľujem, nakoľko dôležitá a hodnotná je pre mňa dôvera vo vzťahu, vernosť, bezhraničná oddanosť, otvorenosť a absolútna úprimnosť.

Nie. Ľudia, ktorí ma absolútne nepoznajú, nikdy mi nepodali ruku a nepozreli mi do očí, si názor na mňa zjavne vytvárajú (takmer výlučne) podľa toho, že fungujem okrem iného v erotickom priemysle a teda samotný fakt, že s niekým "chodím" (úvodzovky sú tam v ich myšlienkach, nie v mojich), svedčí o tom, že chcem ďalšiu nevinnú panenskú obeť predať buď do Arábie do háremu alebo do Indie na orgány.

A musím napísať, že ja im to v podstate nemám za zlé. Ja mám voči takémuto konaniu dva pocity. Tým prvým je ľútosť, že títo ľudia

fungujú v stereotypoch a vidia vo všetkom vždy hneď to potenciálne negatívne.

(Aj ja sa pri tom ešte sem-tam pristihnem, dám si v duchu a občas aj nahlas pomyselnú facku, napravím si to v hlave a už to nikdy nevypustím z úst ani si to nekonštruujem v hlave.) A tým druhým pocitom je ten, že mám hlboko, ale naozaj hlboko v piči, čo si o mne myslí ktokoľvek, kto o mne kokot vie. Lebo názor takého človeka nemá prečo mať pre mňa čo i len tú najmenšiu hodnotu.

Medzi mnou a mojou priateľkou je vekový rozdiel. Nerieši ho nikto, kto nás vidí spolu a nepozná nás. Pretože sa k sebe na prvý a aj na siedmy pohľad hodíme a ja vyzerám, správam sa a aj sa fyzicky cítim podstatne mladšie, než koľko rokov udáva môj občiansky. Riešia a riešiť ho budú iba tí, ktorí presne vedia, čo v tom doklade mám uvedené ja a čo ona. A to jedine na podklade tých teoretických čísel, ktoré pre nás nič neznamenajú, lebo jedine jej a môj mozog ako aj jej a moje telo vieme, ako je to v skutočnosti a nakoľko kompatibilní reálne sme.

Naše mozgy preto, lebo práve my dvaja si vo všetkom, o čo sme sa zatiaľ stihli baviť, rozumieme tak, ako si ani jeden z nás doteraz nerozumel so žiadnym svojím rovesníkom. Lebo máme natoľko

zhodné postoje, zásady a názory ako doteraz s nikým.

A naše telá preto, lebo máme spolu sex tak fungujúci, plnohodnotný a zábavný, ako ešte ani jeden z nás nemal so žiadnym svojím rovesníkom.

Zabavím(e) sa však na tom, až sa dozviem(e), že niekomu napadlo podozrievať moju priateľku z vypočítavosti. Lebo to bude skutočne "hovadsky relevantné" pri tom siahodlhom súpise nehnuteľností v mojom vlastníctve a pri výške zostatku na mojom účte (na ktorom presne? To mal byť fór.). Ale očakávame to, ona asi dokonca viac než ja.

Ale tiež to má v piči a príde sa takmer celej mojej rodine ukázať na svadbu mojej sesternice. A vieš, čo im všetkým príde ukázať? Ako sa má

ženská, ktorá má svojho chlapa úprimne rada, k nemu správať.

Lebo presne toto moja priateľka kurevsky dobre vie - a nielen vie. Ona to všetko dokonca reálne aplikuje do života namiesto toho, aby chodila za kamarátkami a nakladala mu za jeho chrbtom, aký je to kurevník a že naháňa štetky len preto, lebo ona s ním nechce spať každý týždeň, nevezme ho do úst, napína ju už pri predstave (a kde je ešte len pokus o to) jeho semena na jej tvári a o análnom sexe spamäti ovláda všetkých 666 dôvodov proti, uverejnených periodicky v každom piatom vydaní Katolíckych novín.

Moja priateľka všetky tie "dobre mienené výstrahy" počúva pri každej možnej príležitosti. Lenže ona už nie je tak celkom malá. Už si nejaký ten rôčik ritku utiera sama a už uvažuje sama za seba.

A vo svojom vlastnom najlepšom záujme

Pretože ona sakramentsky sama najlepšie vie, čo je pre ňu dobré. A vie to zo života, nie z Cosmopolitanu ani od žiadneho príbuzného či závistlivej akože-kamarátky. A za to si ju vážim a som šťastný, že ju mám.


Články súvisiace podľa značiek


Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)

Priestor pre tvoj komentár, správu alebo odkaz

Dôsledne si skontroluj hlavne tvoju mailovú adresu, ak očakávaš relevantnú a kompetentnú odpoveď na tvoj dotaz. :-)