Pre zlepšenie služieb používa tento web - ako dnes už takmer všetky - tzv. cookie. Návštevou webu automaticky vyjadruješ tvoj súhlas s používaním týchto súborov.

Please enable JS

Ponuka práce: Eroscenter Ludwigsburg, Nemecko, blízko Stuttgart-u

ponuka práce: eroscenter ludwigsburg, nemecko, blízko stuttgart-u

Ponuka práce: Eroscenter Ludwigsburg, Nemecko, blízko Stuttgart-u

19 aug 2017 / Autor:  / web

Upozornenie na úvod: toto nie je ponuka mňa ako prevádzkovateľa tejto stránky. Je to dohodnutá reklama a s prácou samotnou nemám ja, Andy Morávek, vôbec nič spoločné. Teraz k ponuke: dievčatá, ktoré fungujú v oblasti sexbiznisu, poznajú systém práce na priváte "denný paušál".

Presne o toto v tejto ponuke ide s tým, že sa táto práca vykonáva na jednom z najlukratívnejších miest, a teda v Nemecku a v blízkosti veľkomesta Stuttgart, kde je o sexuálne služby obrovský záujem. V nasledujúcom texte budú predstavené prednosti práce v Eroscentre Ludwigsburg, no a tu sú kontakty, na ktoré treba v prípade záujmu smerovať dopyt:

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo 0049 7141 99 11 70.

Ponúkaná práca je pre dievčatá a ženy od 18 rokov a vykonáva sa v príjemnej atmosfére bývalého 4-hviezdičkového hotela. Podnik má dobrú povesť a permanentne vysokú návštevnosť, vo dne aj v noci.

Ako bolo zmienené, pracuje sa za pevný denný nájom s tým, že kompletná zárobok zostáva dievčaťu, samozrejme. Nájom sa platí za vlastnú izbu v tomto Eroscentre so sprchou, s toaletou a s vlastnou chladničkou.

Časové nasadenie a teda rozhodnutie o tom, kedy pracuje a kedy nie, je len a len na každej slečne. Prevádzkovateľ zariadenia zriaďuje dievčatám inzerciu na ôsmych nezávislých internetových portáloch.

Izby sú vybavené tzv. núdzovým tlačidlom na okamžité privolanie pomoci. K dispozícii je bezplatná wifi. Zadarmo sú aj uteráky a posteľná bielizeň na pracovné účely, ako aj káva a raňajky.

V prípade záujmu je pre dievčatá k dispozícii kuchyňa aj spoločný oddychový priestor na zoznámenie sa s kolegyňami atď. Po dohovore s manažmentom je možné držať si na izbe malého psíka.

Čo sa jazyka týka: aspoň nejaká znalosť nemčiny je prednosťou, s angličtinou sa tiež dá pracovať. Podnik však nevylučuje vopred ani dievčatá s nulovou znalosťou cudzej reči - je to na dohode.

Podnik je vynikajúco situovaný: je veľmi blízko frekventovanej diaľnice a do pár minút chôdze sa nachádza ako nákupné centrum, tak čerpacia stanica, sexshop aj viaceré reštaurácie.


V závere textu ešte raz zopakujem, že toto je čisto len a len dohodnutá reklama. S ponukou samotnou nemám ako admin tohto webu vôbec nič spoločné. Od kupliarstva sa v súlade s mojim vyhlásením (otvorí sa v ďalšom okne) striktne dištancujem a teda ponuky privyrobenia formou prostitúcie medzi mojimi vlastnými ponukami - nakoľko táto k nim nepatrí - budeš hľadať zbytočne.Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Priestor pre tvoj komentár, správu alebo odkaz

Dôsledne si skontroluj hlavne tvoju mailovú adresu, ak očakávaš relevantnú a kompetentnú odpoveď na tvoj dotaz. :-)