Pre zlepšenie služieb používa tento web - ako dnes už takmer všetky - tzv. cookie. Návštevou webu automaticky vyjadruješ tvoj súhlas s používaním týchto súborov.

Please enable JS

dištanc od kupliarstva | žiadne sexuálne služby

potenciálny spoločník
Ak si muž so záujmom o spoluprácu s agentúrou "spoločníci.sk", všetko potrebné info nájdeš v tomto článku. Odporúčam prečítať si ho od "a" do "zet" a to veľmi pozorne.
andy morávek sa dištancuje od kupliarstva

Vyhlásenie o dištancovaní sa od kupliarstva

26 nov 2015 / Autor:  / web

Týmto oficiálne, úprimne a čestne vyhlasujem, že v žiadnej mojej ponuke na tomto ani na inej mojej web stránke v žiadnom prípade nejde o sprostredkovanie erotických či sexuálnych služieb. Oblasť sprostredkovania prostitúcie sa pre mňa stala absolútnym tabu. Od tejto oblasti sa striktne dištancujem, žiadnym spôsobom sa v nej neangažujem a prinajmenšom pokým bude postavená mimo zákona Slovenskej republiky, ani sa v nej angažovať nebudem.

Sprostredkovanie prostitúcie, ergo sexuálnych služieb a ich poskytovania, spadá pod paragraf 367 Zbierky zákonov, pod. tzv. kupliarstvo. A na rozdiel od mnohých iných štátov EÚ, kde zákonom takáto činnosť (prevádzkovaná slušnou a korektnou formou, samozrejme) obmedzovaná nie je, je na Slovensku kupliarstvo považované za závažný trestný čin a môže zaň hroziť trest až do (skutočne absurdných) dvanástich rokov nepodmienečného odňatia slobody.

S niečím podobným ja nechcem mať a ani nemám nič spoločné - teda nie v reálnej, praktickej forme. K prostitúcii sa keď, tak len teoreticky, odborne a náučne vyjadrujem. Mojou činnosťou v celom jej rozsahu žiadnym spôsobom neporušujem nijaký zákon či nariadenie Slovenskej republiky.


Články súvisiace podľa značiek


Ohodnotiť túto položku
(1 = počet hlasov)

Priestor pre tvoj komentár, správu alebo odkaz

Dôsledne si skontroluj hlavne tvoju mailovú adresu, ak očakávaš relevantnú a kompetentnú odpoveď na tvoj dotaz. :-)