Rôzne

Domény a weby na predaj

Predaj domén, webov a projektov, možná výmena

Predaj domén, funkčných webových stránok alebo rozpracovaných projektov v mojom výhradnom vlastníctve.

Najprv stručný a jasný súhrn, potom ešte zopár detailov navyše. Takže: odstúpim balík webov a domén, s ktorým sa dá spustiť

famózny štart fungovania v erotickom priemysle.

Jeho obsahom je:

– veľmi „stará“ (rozumej etablovaná) a silná doména Profesionálky.sk;
– web, ktorý na tejto doméne aktuálne funguje a ktorý síce po technickej stránke nestojí za veľa, ale ktorý je obrovskou databázou potenciálnych platiacich klientov;
– web plus doména Radodajky.sk – nápad, ktorý zatiaľ nemá na slovenskom internete obdobu ani konkurenciu (vrátane know-how a pripravovanej náplne blogov);
– doména SexGuide.sk;
– doména Strip.sk (v prípade záujmu);
– doména BodySushi.sk (v prípade záujmu);
– doména Tancovanie.sk (v prípade záujmu).

Z pohľadu seo veľmi zaujímavou súčasťou balíka na predaj sú aj jedinečné, exkluzívne a doposiaľ nikde nepublikované články s námetmi z oblasti sex biznisu.

Čo sa návštevnosti či iných štatistík týka:

už roky ich nesledujem, nevenujem sa tomu webu po tejto stránke. Preto ich nemám a práve aj pre nedostatok potrebných znalostí v tomto smere celý projekt predávam. O povedomí tohto katalógu na strane zákazníkov aj na strane inzerujúcich dievčat viem z osobného feedback-u a z permanentného pribúdania inzerentiek aj komentárov. Navyše cena je adekvátna existujúcemu stavu. Ak by bol tak napíšuc lepší, musela by byť až „brutálne“ vyššia.

Cena celého kompletného vyššie opísaného balíka je € 1.200, prípadne ponuka / diskusia / dohoda. Dôvodom predaj sú len a len osobné dôvody. Kontakty: ja@AndyMoravek.sk alebo 0948 177 777.


(Poznámka: živé linky hotových webových projektov na predaj v nasledujúcom texte sa otvoria v nových oknách prehliadača.)

BodySushi.sk

Len doména. Potenciálny účel použitia je jasný, nakoľko názov domény sa presne zhoduje s názvom služby, ktorá by na nej mohla byť ponúkaná.

Profesionálky.sk

Projekt, ktorý beží od roku 2007. Katalóg slovenských profesionálok, ktorý aktuálne neprodukuje zisk, ale ktorý z titulu svojho vysokého veku a indexácii v google má obrovský potenciál. Na predaj s celým know-how, s hromadou tipov na rozvoj a s nápadmi, ktoré nemajú v brandži konkurenciu. Stačí zrealizovať.

Radodajka.sk

Existujúci projekt. Okrem už zverejnených poviedok je v balíku na predaj ďalších cca 200 textov (prevažne porno poviedok), pripravených na postupné zverejňovanie. Detaily predaja či výmeny tohto projektu sú vecou diskusie.

Radodajky.sk

Najnovší nápad, jeho podstatu je možné pochopiť po preštudovaní webu samotného.

SexGuide.sk

Ideálna doména vytvorenie sprievodcu svetom erotiky a sexu na Slovensku. Čiže niečoho, čo tu zatiaľ úplne chýba.

Strip.sk

Len doména. Potenciálny účel použitia je jasný z jej mena.

Tancovanie.sk

Len doména. Potenciálny účel použitia je tiež jasný a je pomerne široký.