Pre zlepšenie služieb používa tento web - ako dnes už takmer všetky - tzv. cookie. Návštevou webu automaticky vyjadruješ tvoj súhlas s používaním týchto súborov.

Please enable JS

fotenie aktov | erotika | bielizeň | glamour | diskrétnyZárobok

info pre začiatočníčky
Na jedno miesto som sústredil dôležité informácie pre úplné alebo takmer úplné začiatočníčky - pre dievčatá a pre mladé aj zrelé ženy. Ak teda máš záujem o rýchle a jednoduché privyrobenie alebo túžiš po realizácii v oblasti erotiky, nevyhnutne si prečítaj tento článok!
hľadám privyrobenie:
fotenie predstieraného vešania na slučku, obesenia a škrtenia

Fotenie predstieraného vešania na slučku, obesenia a škrtenia

10 mar 2017 / Autor: /

Ponuka na prvý pohľad možno až mierne šokujúca, napriek tomu však ide o pohodové a časovo aj výkonnostne nenáročné privyrobenie. Pritom finančne veľmi lukratívne: za cca dvojhodinové fotenie typu akt až jemný "open legs" sa honorár pohybuje v rozpätí € 100 až € 150.

Čítať ďalej...
fotenie sólo modeliek a amatérok bez tvárí, iba do súkromnej zbierky

Fotenie sólo modeliek a amatérok bez tvárí, iba do súkromnej zbierky

30 mar 2016 / Autor: /

Ponuka diskrétneho privyrobenia v Bratislave a to aj opakovaného: fotenie samotných sólo dievčat v štýle open legs, pink a masturbácia, bez tváre a bez identity modelky. Vhodné aj pre mladé amatérky, nadšenkyne či totálne začiatočníčky, pre Slovenky aj Češky.

Čítať ďalej...
fotenie pikantných párových aktov bez tváre modelky, dominantný štýl

Fotenie pikantných párových aktov bez tváre modelky, dominantný štýl

27 dec 2015 / Autor: /

Príležitosť skôr pre mladé "nadšenkyne" takéhoto štýlu fotenia (a tiež takých fotiek, keďže aj modelka ich získa) než pre profesionálne modelky erotiky. Prípadne pre dievčatá a ženy so štíhlou až chudou postavou, ktoré ale majú pocit, že nemajú perfektnú tvár, vhodnú na fotenie aktov.

Čítať ďalej...
zarob si bez námahy sama doma: diskrétnym fotením bez tváre

Zarob € 10 sama doma a zábavne: 10-minútovým fotením bez tváre!

04 dec 2015 / Autor: /

Získaj bez práce a bez námahy € 10! Jedinou tvojou investícia na získanie tohto zárobku je 10 minút tvojho času. Ide o diskrétny zárobok zadarmo – o peniaze, získané doslova za nič. Desať eur nie je prevratná čiastka, no na zemi ju nenájdeš a ja ju ponúkam za smiešnu námahu.

Čítať ďalej...
fotenie glamour, aktov a erotiky pre zahraničie

Fotenie bikiny, glamour, aktov a erotiky pre zahraničné vydavateľstvo

30 nov 2015 / Autor: /

Veľmi zaujímavá a aj lukratívna ponuka fotenia pre viaceré "typy" modeliek = vo viacerých stupňoch "odvážnosti" a v rozdielnych finančných kategóriách. Dánske online aj tlačené médium (ktorého totožnosť má zostať skrytá) hľadá dievčatá od 18 približne do 29 rokov.

Čítať ďalej...
fotenie ostrej erotiky a porna do súkromnej zbierky

Ponuka fotenia ostrej erotiky a porna výlučne do súkromnej zbierky

28 nov 2015 / Autor: /

Absolútne diskrétna, no napodiv veľmi lukratívna ponuka, týkajúca sa pikantnej erotiky, resp. vyslovene porna. Vytvorený materiál nebude nikdy zverejnený a bude slúžiť výhradne len a len na rozšírenie privátnej zbierky objednávateľa. Príležitosť aj pre páry!

Čítať ďalej...