Pre zlepšenie služieb používa tento web - ako dnes už takmer všetky - tzv. cookie. Návštevou webu automaticky vyjadruješ tvoj súhlas s používaním týchto súborov.

Please enable JS

Točenie diskrétnych (aj neerotických) videí do súkromných zbierok

info pre začiatočníčky
Na jedno miesto som sústredil dôležité informácie pre úplné alebo takmer úplné začiatočníčky - pre dievčatá a pre mladé aj zrelé ženy. Ak teda máš záujem o rýchle a jednoduché privyrobenie alebo túžiš po realizácii v oblasti erotiky, nevyhnutne si prečítaj tento článok!
hľadám privyrobenie:
točenie diskrétnych (aj neerotických) videí do súkromných zbierok

Točenie diskrétnych (aj neerotických) videí do súkromných zbierok

29 jún 2016 / Autor:  / * točenie erotiky a porna

Permanentne hľadám amatérske dievčatá či ženy, začínajúce aktérky aj skúsenejšie modelky všetkých vekových kategórií na rôzne diskrétne točenia. Produkujem klipy na zákazku pre rôznych súkromných zberateľov. Točí sa všetky možné aspoň okrajovo súvisiace s erotikou

a to vždy len a len do súkromnej zbierky s tým, že jednoduchým spôsobom je plne garantované nezverejnenie videa: nepodpisuje sa žiadna zmluva, neriešia sa vôbec nijaké formality okolo toho - čo je pre modelku 100%-nou zárukou, že video nesmie byť nikdy a nikde zverejnené! Bez vedomia a písomného súhlasu modelky by to totiž bolo trestným činom a to si v dnešnej dobe nikto nedovolí.

Občas sa ale vyskytnú aj námety, ktoré sa točia vyslovene bez tváre a bez identity aktérky. Len je ich menej a sú spravidla aj nižšie finančne ohodnotené. No a dokonca úplne zakaždým ani nejde o video vyslovene erotické alebo priamo so sexuálnou aktivitou. Vyskytnú sa aj zákazky, ktoré sú

zvláštne, možno divné, fetišisticky alebo až úchylne ladené,

ale pritom práca na nich je skôr smiešna a je viac zábavou než nejakou vyslovene erotickou aktivitou.

Pre jasnejšiu predstavu uvediem pár príkladov skutočne zrealizovaných projektov. Všetky som točil ja osobne a ich filmovanie sa uskutočnilo v Bratislave. Samozrejme,

honorár je vždy vyplatený okamžite po točení v hotovosti na ruku.

Niektoré z už realizovaných videí by sa v prípade tvojho veľkého záujmu mohlo natočiť znovu s tebou ako novou modelkou. Stačí len ponúknuť ťa ako záujemkyňu dotyčnému zadávateľovi a nechať ho rozhodnúť, či má chuť na ďalšie video a či je ochotný znovu investovať. V poradí sú však ďalšie námety, nápady a scenáre, ktoré čakajú na realizáciu.


Jednoduchá čistiaca práca s verbálnymi posmeškami, uťahovaním a zabŕdaním

Najnovšia ponuka, čerstvá a aktuálna. V tomto prípade ide o video s tvárou aktérky, kde pri výbere modelky nerozhoduje vek ani top postava, ale len pekná tvár.

Modelka má vo veľmi sexi oblečení vykonávať nejakú jednoduchú čistiacu prácu v byte: umývanie dlažby, čistenie wc-misy, drhnutie sedačky a pod. Podstatou videa je, že sa pri tom na ňu pozerá jeden, dvaja alebo viacerí chlapi, ktorí do nej "vŕtajú" tým spôsobom, že jej kibicujú do toho, ako to robí, podpichujú ju a uťahujú si z nej, že nečistí dôkladne, vysmievajú sa jej za to atď. Klient chce v tomto prípade vidieť hanbu, červenanie sa modelky a to, že jej to je trápne a že na niečo podobné nie je zvyknutá.

Okrajovo, vo veľmi jemnej miere má prítomný muž aj fyzicky otravovať dotyčnú. Plesknúť ju sem-tam po zadku či niečo podobné. Nijako násilne ani vyslovene sexuálne, má ísť skôr o provokáciu. Video musí trvať minimálne 10 minút čistého času a malo by byť natočené na jeden záber bez prerušenia. Odmena sa v tomto prípade odvíja od výzoru aktérky, od toho, koľko ponižovania znesie a od dĺžky klipu a môže sa pohybovať v rozpätí od cca € 50 až do € 120. Prednosťou tejto ponuky je aj fakt, že týchto videí je možné natočiť postupne niekoľko a teda zarobiť veľmi peknú sumu opakovane.


Nakúkanie pod sukňu na verejných miestach, medzi ľuďmi

Aktérkou bola 32-ročná, avšak úplne neskúsená slečna s až prehnane chudou postavou a so silným zmyslom pre exhibicionizmus. Celou jej "prácou" bolo to, že sa oblečená vo voľnej sukni prechádzala spolu s kameramanom po meste, po Auparku, v Sade Janka Kráľa a ešte na zopár miestach a čo najdrzejším spôsobom ukazovala do kamery, že nemá nohavičky.

Točilo sa bez tváre aktérky - v zábere bola vždy od krku dolu. Podstatné bolo, aby bol jasný fakt, kde sa nachádza, že je na tom mieste hromada ľudí a že ona napriek tomu dokáže nájsť spôsob, ako kamere predviesť svoju holú šušku, prípadne zadok či aspoň prsia.

Celé točenie aj s cestou do centra Bratislavy a potom do Auparku trvalo jeden a pol hodiny, a za ten čas modelka 100%-ne diskrétnym spôsobom zarobila € 60 čistého.


Robenie drepov v negližé plus buzerácia a obchytkávanie

Doslova 10-minútové video, počas ktorého mladučká, len 19-ročná slečna s úplne priemernou, resp. mierne silnejšou (nazvime to "výrazne ženskou") postavou robila drepy. Začala dvadsiatimi, dala si krátku pauzu, nasledovalo ďalších 15, zasa prestávka - a potom ešte dvakrát po desať drepov. Hotovo. Pointa bola v tom, že pri tomto "drepovaní" bola oblečená vo veľmi erotickej, dráždivej bielizni, ktorá len ledva-ledva zakryla najintímnejšie partie.

Toto video sa točilo s tvárou dotyčnej. Pri celom "výkone" ju kameraman buzeroval, aby sa hýbala rýchlejšie, aby poriadne zamakala, aby nebola "bábovkou", keďže je mladá a tých "pár" drepov by jej nemalo robiť žiadny problém. Tiež jej z času na čas ohmatal zadok, prsia či siahol do rozkroku. Úplne na záver jej (v súlade s dohodnutým scenárom, samozrejme) stiahol podprsenku, aby sa objednávateľ videa mohol pokochať aj prsiami aktérky.

Za týchto 9 minút a 45 sekúnd (tak dlho trvalo celé točenie na jeden záber, bez prerušenia - lebo to bolo podmienkou zberateľa) dostala mladá žena honorár € 80 na ruku okamžite po skončení filmovania.


Pľutie na telo a na tvár plus ponižovanie modelky

Pre toto video bolo treba nájsť aktérku, ktorá má silný žalúdok po fyzickej aj po psychickej stránke. Musela to byť žena, ktorá zvládne jednak pľutie slín od cudzej ženy a cudzieho muža na holé poprsie a na tvár, a jednak nadávky, urážky a iné slovné útoky od tých dvoch. Točilo sa tentokrát s tvárou dotyčnej (i keď išlo o nie vyslovene krásnu, ale sympatickú 43-ročnú dámu, no v tomto prípade krása aj postava boli iba vedľajšie) s tým, že nakoľko sa k vytvorenému materiálu nespísala absolútne žiadna zmluva ani nič podobné, nahrávka nikdy nebude môcť byť žiadnym spôsobom zverejnená.

Táto aktérka za 7 minút čistého času filmovania tejto veľmi čudnej až zvrátenej nahrávky zarobila € 120.


Ak máš záujem diskrétne si privyrobiť nejakým podobným spôsobom, ozvi sa mi na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo cez môj profil na facebook-u (otvorí sa v novom okne). Ostatné detaily preberieme individuálne a podľa tvojho výzoru, postavy, odvahy a schopností ti ponúknem konkrétne možnosti, ktoré budem mať aktuálne v talóne.


Dovolím si upriamiť tvoju pozornosť na dôležitú fanpage na facebook-u: na nej totiž nájdeš moje tzv. horúce ponuky (nové okno prehliadača), čo znamená, že okrem všetkých ponúk z tejto stánky, ktoré sú trvalé a platia po celý čas, kým sú tu zverejnené, uverejňujem na nej aj jednorazové a / alebo krátkodobé ponuky, ktoré sa na tomto mojom webe z technických príčin neobjavia. Odporúčam fanpage lajknúť a nastaviť si prioritné zobrazovanie príspevkov, aby si nič zaujímavé neprepásla.


Aj na tomto mieste by som rád zopakoval moje ubezpečenie, že sprostredkovanie ani jedinej mojej ponuky zárobku a privyrobenia

nemá vôbec žiadnu súvislosť s poskytovaním sexuálnych služieb.

Od kupliarstva sa v súlade s mojim vyhlásením (otvorí sa v ďalšom okne) striktne dištancujem a teda ponuky privyrobenia formou prostitúcie u mňa budeš hľadať zbytočne. No a ak si so mnou ešte nespolupracovala, vrelo ti odporúčam aspoň v rýchlosti nakuknúť na moje referencie (takisto nové okno), z ktorých si urobíš jasnú

predstavu o mojej serióznosti napriek špecifickej a háklivej oblasti pôsobenia.


Články súvisiace podľa značiek


Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

komentáre /( 2 )


Priestor pre tvoj komentár, správu alebo odkaz

Dôsledne si skontroluj hlavne tvoju mailovú adresu, ak očakávaš relevantnú a kompetentnú odpoveď na tvoj dotaz. :-)