Pre zlepšenie služieb používa tento web - ako dnes už takmer všetky - tzv. cookie. Návštevou webu automaticky vyjadruješ tvoj súhlas s používaním týchto súborov.

Please enable JS

fórum SexGuide.sk | sprievodca sexom erotikou Slovensko | sexpriváty | escort

najširšie fórum z oblasti erotiky, sexu a všetkého súvisiaceho

Najširšie fórum z oblasti erotiky, sexu a všetkého súvisiaceho

02 jan 2016 / Autor:  / web

Na tomto mieste - na doméne SexGuide.sk - sa už čoskoro objaví najlepšie fórum z oblasti erotiky, sexu a všetkého súvisiaceho na Slovensku. Bez cenzúry, bez obmedzení tém či čohokoľvek iného. V tejto chvíli zbieram námety, nápady, návrhy a aj samotné témy. Ak k tomu máš čo napísať, použi mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo kontaktný formulár v rubrike "kontakt".

Sám by som tu rád zverejnil niektoré z tých najzaujímavejších tém, ktoré už sa stihli nazbierať či ktoré pre vás pripravujem ja sám. No neurobím to z jednoduchého dôvodu: ukradla a využila by ich konkurencia tak ako k tomu prišlo v mnohých iných oblastiach, čo sa katalógov profesionálok týka. Mnohé z detailov popisov prostitútok na tých najnavštevovanejších portáloch so zoznamami prostitútok sú totiž skopírované z môjho webu profesionalky.sk, ktorý je jednoznačne jedným z najstarších v tejto oblasti - i keď, žiaľ, v tejto chvíli, krátko pred totálnou rekonštrukciou, aj technicky najzaostalejším. To sa však už na jar 2016 zmení rovnako ako obsah domény SexGuide.sk, na ktorú si zjavne klikol, ak toto čítaš.

Budem tiež potrebovať moderátorov. V prípade, že máš záujem o túto neplatenú funkciu, daj mi o tebe vedieť! Zaujímať ma bude tvoje meno, vek, tvoj vzťah k erotike a k sexu ako aj tvoje skúsenosti, čo sa moderovania niečoho podobného týka, alebo skúsenosti s písaním textov, blogov atď. Všetky údaje, na ktoré sa pýtam, sú čisto len a len pre mňa. Chcem a musím čo najpresnejšie vedieť, komu dám právomoc zasahovať do fungovania najlepšieho a po pár mesiacoch fungovania aj najväčšieho slovenského fóra z oblasti erotiky a sexu.Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)