Pre zlepšenie služieb používa tento web - ako dnes už takmer všetky - tzv. cookie. Návštevou webu automaticky vyjadruješ tvoj súhlas s používaním týchto súborov.

Please enable JS

pánski spoločníci | mužská spoločnosť | seriózne | inteligentne | na úrovni

potenciálny spoločník
Ak si muž so záujmom o spoluprácu s agentúrou "spoločníci.sk", všetko potrebné info nájdeš v tomto článku. Odporúčam prečítať si ho od "a" do "zet" a to veľmi pozorne.
honoráre spoločníkov

2 hodiny: € 100
3 hodiny: € 130
6 hodín: € 240
12 hodín: € 400
24 hodín: € 700
48 hodín: € 1.000

seriózni pánski / mužskí spoločníci na vysokej úrovni

Seriózni pánski / mužskí spoločníci na vysokej úrovni

17 dec 2015 / Autor:  / spoločníci

Agentúra "spoločníci.sk" sprostredkuje pánskych, mužských spoločníkov na tej najvyššej úrovni a zároveň na maximálne serióznej báze, a to na akékoľvek spoločenské účely a pre akékoľvek príležitosti či potreby. Spoločníkov, ponúkajúcich inteligenciu, kultivovanosť a zábavu.

Agentúra "spoločníci.sk" ponúka teda príjemne strávený čas v zmluvne garantovanej serióznej a diskrétnej spoločnosti mladých mužov, skúsených chlapov v najlepšom veku ako aj zrelých pánov. Avšak pozor, prosím: títo pánski spoločníci v žiadnom prípade neposkytujú erotické a sexuálne služby, nejde o žiadnych tzv. gigolov! Od sprostredkovania akýchkoľvek sexuálnych služieb, či už poskytovaných mužmi alebo ženami sa v súlade s mojim vyhlásením (ďalšie okno prehliadača) striktne dištancujem.

Spoločnosť na vysokej úrovni

> My nesľubujeme, my sa zaväzujeme. Moji spoločníci sú striktnými pravidlami v písomnej forme viazaný k dodržiavaniu stanovených podmienok. Tieto pravidlá sú na vyžiadanie - a v procese reálneho objednávania spoločníka z agentúry "spoločníci.sk" úplne prirodzene a automaticky - poslané potenciálnej klientke či klientovi pre ich informáciu.

Prísny výber spoločníkov

> Už na mojom webe vidieť, že moje nároky a požiadavky na spoločníkov sú veľmi vysoké. Ich náročnosť ako aj fakt, že tu nejde o poskytovanie sexuálnych služieb, diskvalifikuje a lebo odradí až cca 95% záujemcov. Len približne 5 pánov zo 100, ktorí sa o túto prácu zaujímajú, sa dostalo a dostane do katalógu spoločníkov (otvorí sa v novom okne).

Vysoká reprezentatívnosť

> Ako bolo vysvetlené už v predchádzajúcom bode: hustým sitom môjho výberu prejdú iba najreprezentatívnejší páni: s imidžom, šarmom a chovaním na úrovni, s inteligenciou a vzdelaním, s úctou a so serióznym prístupom k myšlienke poskytovania služby profesionálnej spoločnosti a k celému projektu.

Serióznosť a znovu serióznosť

> Seriózny prístup, úcta a rešpekt voči klientke či klientovi sú základnými atribútmi tejto agentúry ako aj požiadavkami na spoločníkov. Diskrétnosť a spoľahlivosť sú ďalšími v poradí.

Zakladateľom, jediným aktérom a teda aj garantom serióznosti

v agentúre "spoločníci.sk" (a zároveň autorom tohto textu) je Andy Sebastian Morávek. Som človekom, ktorý v oblasti zábavného priemyslu funguje od roku 2002 a ktorému sa po celý čas pôsobenia v tejto brandži darí držať si maximálne serióznu a korektnú povesť. Mojimi znalosťami, skúsenosťami, inteligentným prejavom a vystupovaním na úrovni sa mi podarilo vytvoriť si natoľko rešpektované meno v tejto špecifickej oblasti, až ma denná tlač titulovala za "slovenského guru" a za "skutočného odborníka" na erotický priemysel. Týmto faktom za agentúru garantujem vysokú hodnovernosť (napriek môjmu vyšetrovaniu na prelome rokov 2014 a 2015 za činnosť v oblasti sprostredkovania dámskej takzvanej spoločnosti pre pánov), úroveň a najmä tak dôležitú diskrétnosť. Pri človeku s povesťou a skúsenosťami, aké preukázateľne mám, nie je dôvod na pochybnosti - o čom svedčia aj referencie v rubrike s týmto názvom (nové okno).

Diskrétnosť, ďalej diskrétnosť... a napokon ešte raz diskrétnosť

To je úplne najhlavnejšie krédo mojej agentúry a je alfou a omegou mojej činnosti. Serióznosť, spoľahlivosť, korektnosť a férovosť sú podobne dôležité, samozrejme - ale najviac som sa z pochopiteľných príčin zameral na všetky možné spôsoby zabezpečenia diskrétnosti. Podrobne sa touto tematikou zaoberá aj tento článok (otvorí sa v novom okne).


Cenník služieb serióznych pánskych spoločníkov na úrovni

2 hodiny: € 100
3 hodiny: € 130
6 hodín: € 240
12 hodín: € 400
24 hodín: € 700
48 hodín: € 1.000

Ako je z cenníka služieb profesionálnych pánskych spoločníkov zrejmé, najkratšia ponúkaná spoločnosť sú 2 hodiny. Kratší čas totiž nepovažujem za relevantný na žiadnu činnosť, ktorá by napĺňala ideu a zmysel touto agentúrou ponúkaných služieb. Som toho názoru, že hodinové stretnutie nemôže v prípade zmyslu a podstaty fungovania agentúry "spoločníci.sk" postačovať.

Horná hranica trvania stretnutia so spoločníkom z mojej agentúry vo svojej podstate nie je obmedzená. Jeho cena je len vecou konkrétnej dohody a výberu vhodného spoločníka. Títo páni - napriek tomu, že ich nazývam profesionálmi - nevykonávajú túto činnosť ako jedinú a hlavnú zárobkovú aktivitu. Profesionalitou v tomto prípade totiž mienim úroveň ich prístupu a nie fakt, že by ich táto práca živila. Z toho vychádza aj skutočnosť, že nie každý z pánov v mojej ponuke je k dispozícii kedykoľvek a pre akokoľvek dlhú spoločnosť. Aktuálna dostupnosť na konkrétnu požiadavku je vždy overovaná na podklade aktuálnej žiadosti klientky.

Na tomto mieste by som rád zdôraznili fakt, ktorý pokladám za samozrejmosť, no predsa len si dovolím pripomenúť ho: a síce, že

všetky náklady, spojené so stretnutím spoločníka s jeho klientom, idú automaticky na účet klienta / klientky.

Jedinou výnimkou je doprava v rámci uvedeného mesta či obce pôsobenia konkrétneho spoločníka. Káva, prípadný obed či večera, vstupenka na podujatie či na akúkoľvek inú akciu - toto všetko (a verím, že úplne automaticky a s pochopením) hradí zákazníčka alebo zákazník. Samozrejme, v prípade, že klient nechce navonok ukázať, že on alebo ona je osobou, ktorá hradí účet (najmä za účelom vylúčenia potenciálnych pochybností verejnosti o povahe schôdzky), stačí dohodnúť sa vopred so spoločníkom a napríklad dať mu k dispozícii hotovosť či kartu, ktorou oficiálne zaplatí všetky predmetné účty on.


V prípade záujmu o doplnkové info odporúčam prezrieť si fanpage spoločníkov na facebook-u v novom okne prehliadača. Upozornenie na záver: ktokoľvek okrem mňa samotného, kto má na tejto sociálnej sieti uvedenú ako prácu fanpage agentúry "spoločníci.sk", klame a zavádza. Páni, ktorí s mojou agentúrou reálne spolupracujú, to z praktického dôvodu uvedené mať nesmú a ako agentúra sa plne dištancujem od kohokoľvek, kto sa týmto spôsobom vydáva za profesionálneho spoločníka.Ohodnotiť túto položku
(1 = počet hlasov)

komentáre /( 9 )

 • Tibor Kuneš

  Tibor Kuneš

  nedeľa, 28 február 2016 16:30

  Dobrí Deň Volám sa Tibor a mal bisom záujem potrebujem sa oseba postarať chcem ubytovanie aj peniaze viem masírovať toje moje plus
  Nahlásiť
 • andy m.

  andy m.

  pondelok, 29 február 2016 11:40

  tibor, odporucam ti podstatne pozornejsie si poprezerat moj web. alebo - ze si to ty, haha - mrkni priamo sem: http://andymoravek.sk/spolupraca/muz/seriozny-pansky-spolocnik-privyrobenie - i ked pri pohlade na tvoj komentar mam vyrazne pochybnosti o tvojom potenciali :-D
  Nahlásiť
 • Jakub Baláž

  Jakub Baláž

  piatok, 25 marec 2016 14:21

  Dobrý deň moje meno je Jakub mám 21 celú stránku som si odborne preštudoval a chcel by som pracovať ako spoločník čo treba urobiť ? poprípade kritería ? Na začiatok nejaké info .
  Rád kominikujem s ľudmi , v spoločnosti sa správam primerane a na úrovni ale nechcem tým naznačiť že som suchár rád okolo seba rozosievam smiech a štaťastie a som najme dosť diskrétny , mám rád pohyb a venujem sa viacerím aktivitám postava vyšportovaná vzhlad príjemný poprípade pošlem foto
  Nahlásiť
 • andy m.

  andy m.

  sobota, 26 marec 2016 17:06

  Jakub, zjavne az tak pozorne si moj web nestudoval :-) inac by si si totiz tazko mohol nevsimnut presny navod na to, ako a s cim ma kontaktovat v pripade zaujmu. najdes ho ako na tejto strane hore vlavo v tmavosedo zvyraznenom odkaze, tak v mojom komentari nad tymto tvojim...
  Nahlásiť
 • Jaroslav

  Jaroslav

  štvrtok, 16 február 2017 17:34

  Mam zaujem o tuto exskluzivnu pracu
  Nahlásiť
 • Andrej

  Andrej

  piatok, 17 marec 2017 13:34

  Zdravím a pekný deň prajem. Dôsledne som čital vaše požiadavky a môžme ponuky ktoré ponúkate na spoluprácu.
  Teda v podstate by som/sme mali záujem o natočenie sex videa v páre zatiaľ sa chcem len informovať ako postupujete a čím vás má daný pár osloviť aby mohol natočiť spoločne video bez ďalšieho pridania aktérov. Môj vek je 22 rokov a moja partnerka má 37uz len z tohto dôvodu by to bol asi pre Vás zaujímavý film pokiaľ by sa realizoval obaja sme poučený preto by som chcel viac info ..
  S pozdravom
  Nahlásiť
 • andy m.

  andy m.

  sobota, 18 marec 2017 21:26

  su chvile, kedy nie som schopny pochopit, aky komentar a na ake miesto dokazu niektori ludia napisat :-) poniektori by skutocne mohli trocha uvazovat, nez zacnu pisat
  Nahlásiť
 • Marcel

  Marcel

  nedeľa, 16 júl 2017 14:15

  Dobrý deň.Som chalan,ktorý je veľmi príjemný mladý a sympatický.Mal by som záujem o túto prácu lebo v ženskej spoločnosti aj mužskej sa dokážem prispôsobiť.dakujem
  Nahlásiť
 • Lukáš

  Lukáš

  štvrtok, 16 november 2017 00:44

  Dobrý den mal by som zaujem o prácu uvas velmi pekne dakujem
  Nahlásiť

Priestor pre tvoj komentár, správu alebo odkaz

Dôsledne si skontroluj hlavne tvoju mailovú adresu, ak očakávaš relevantnú a kompetentnú odpoveď na tvoj dotaz. :-)