Pre zlepšenie služieb používa tento web - ako dnes už takmer všetky - tzv. cookie. Návštevou webu automaticky vyjadruješ tvoj súhlas s používaním týchto súborov.

Please enable JS

spoločníci pánski mužskí | často kladené otázky | faq

často kladené otázky ohľadne profesionálnych pánskych spoločníkov

Často kladené otázky ohľadne profesionálnych pánskych spoločníkov

17 jan 2016 / Autor:  / spoločníci

Flexibilita termínu stretnutia s profesionálnym spoločníkom

"Nakoľko promptné sú vaše služby, ako rýchlo viete v prípade "núdze" (neplánovaný firemný večierok, výpadok dohodnutého súkromného spoločníka na svadbu a pod.) zabezpečiť spoločníka?"

Toto je skutočne vecou akútnej a okamžitej situácie. Odpoveď je závislá na viacerých faktoroch. Principiálne sa neorientujeme na nejaké bleskové riešenia a je podstatne pohodlnejšie a praktickejšie pre klientku vybrať a rezervovať si termín s konkrétnym spoločníkom čo najviac v predstihu. Ako sme na viacerých miestach spomínali: naši spoločníci nevykonávajú túto prácu na plný úväzok, tento džob ich neživí. Z toho titulu spravidla potrebujú poznať plánovaný termín stretnutia vopred, aby si vedeli zariadiť všetko potrebné na to, môcť sa potom na stretnutí venovať len a len zákazníčke.

Každopádne, aj akútne, okamžité a veľmi promptné riešenia sú možné a za priaznivých okolností by spoločník z našej agentúry mohol byť schopný byť klientke k dispozícii na dohodnutom mieste aj do nejakej polhodiny od telefonickej objednávky. Závisí to však od viacerých faktorov a v takomto prípade sa zákazníčke zužujú možnosti výberu. Lebo zaplátať podobnú situáciu je, logicky, možné iba spoločníkom z danej lokality. A to tiež len spoločníkom s maximálnou mierou flexibility – časovej aj inej.

Zhrnutie: riešiteľné je všetko a nejaké možnosti sú takmer vždy k dispozícii. Všetko skutočne závisí od konkrétnej situácie, času, dĺžky stretnutia a ostatných okolností.

Anonymita a nenápadnosť stretnutia so spoločníkom

"Keďže vaši spoločníci sú zverejnení na webe a každý ich môže poznať, môže sa stať, že si niekto domyslí, o čo ide – vidiac ma s jedným z nich na stretnutí. Ako viete v tomto smere zabezpečiť sľúbenú diskrétnosť?"

V takomto prípade, kedy je pre klientku naozaj dôležité nebyť videná s profesionálnym spoločníkom, jednoznačne odporúčame riešiť to vhodným výberom miesta stretnutia. Nie je nevyhnutné stretnúť sa na verejne prístupnom mieste. Dá sa stretnúť vyslovene na súkromí u klientky – v prípade, že je to z jej strany technicky možné, samozrejme. A dá sa aj vybrať podnik (kaviareň, bar, reštaurácia atď.), kde je možnosť, že by klientku v spoločnosti profesionálneho spoločníka videl aj niekto iný ako obsluhujúca čašníčka, minimálna až nulová.

Každopádne, táto otázka je vecou zákazníčky – výber miesta stretnutia je plne v kompetencii objednávajúcej, my ako agentúra môžeme byť iba poradným hlasom a nejaký vhodný podnik či vhodné miesto odporučiť. Rolu pri výbere zohráva ročné obdobie, aktuálne počasie a v neposlednom rade zámer klientky. Ak táto nemá problém napr. s prechádzkou v prírode, diskrétnych miest na výber vzniká nepreberné množstvo. Taktiež v prípade konkrétne bratislavskej lokality je veľmi jednoduché a časovo nenáročné realizovať stretnutie s naším spoločníkom v susednom Rakúsku.

Do budúcnosti plánujeme viesť aj sekciu anonymných spoločníkov – pánov, ktorí nebudú nikde a nijakým spôsobom zverejnení a teda podobný problém pri nich nebude môcť nastať. Ale to je otázkou času, kým sa táto služba objaví v ponuke agentúry "spoločníci.sk".

Predčasné zrušenie či ukončenie stretnutia zo strany spoločníka

"Má spoločník nárok či právo zrušiť prebiehajúce stretnutie? Môže si niečo také dovoliť?"

Akékoľvek stretnutie s niektorým zo spoločníkov agentúry "spoločníci.sk" je rovnako stretnutím dvoch ľudí ako akékoľvek iné stretnutie. Preto aj v tomto prípade platia určité morálne a spoločenské normy. Profesionálny spoločník je tiež človekom a len preto, že jeho čas je platený, si nemusí nechať páčiť úplne čokoľvek.

Profesionálny pánsky spoločník má teda právo predčasne ukončiť (nemyslí sa tým vopred zrušiť či vopred odvolať) stretnutie najmä v prípadoch, kedy sa klientka voči nemu správa vyslovene hrubo, urážlivo, ak je očividne pod silným vplyvom alkoholu či nejakej omamnej látky, ak v prípade jazdy autom so spoločníkom šoféruje riskantne až hazardne a spoločník má z tejto či z inej príčiny dôvodné obavy o svoje zdravie.

Ďalšie otázky a odpovede na ne budú pribúdať postupne. Tú tvoju pokojne pošli na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..Ohodnotiť túto položku
(1 = počet hlasov)

komentár /( 1 )

  • Kevin

    Kevin

    piatok, 18 november 2016 22:35

    Mal by som otázku.. Je možné aby som bol spoločníkom aj keď som nasťročny? Konkrétne 17-ročny? Kvôli tomu, že si potrebujem zarobiť...
    Nahlásiť

Priestor pre tvoj komentár, správu alebo odkaz

Dôsledne si skontroluj hlavne tvoju mailovú adresu, ak očakávaš relevantnú a kompetentnú odpoveď na tvoj dotaz. :-)