Pre zlepšenie služieb používa tento web - ako dnes už takmer všetky - tzv. cookie. Návštevou webu automaticky vyjadruješ tvoj súhlas s používaním týchto súborov.

Please enable JS

striptíz | striptérky | bodysushi | bodyshots | topless obsluhaHoreBez

masáž chodidiel pre ženy

inzercia

Ponuka relaxačnej služby PRE ŽENY bez rozdielu veku: uvoľňujúca a stimulujúca masáž chodidiel od pestovaného 37-ročného heterosexuála, zakončená vyvrcholením, dosiahnutým stimuláciou ústami a prstami, ako aj vibračnou pomôckou. Pre viac informácií čítaj tento odkaz.

striptérka: profesionálne tanečno erotické shows v kostýmoch na želanie

Striptérka Zuzana: profesionálne tanečné erotické shows v kostýmoch

12 dec 2015 / Autor: /

Jedna z najväčších profesionálok (v tom najlepšom zmysle slova) v tejto oblasti, s akou sa záujemca o striptízové vystúpenie či inú erotickú tanečnú show môže vôbec na Slovensku stretnúť. Špičkový a vďaka obmieňaniu kostýmov nikdy neopozeraný strip.

Čítať ďalej...
pánsky striptíz, profesionálna mužská striptízová show

Pánsky striptíz, profesionálna mužská striptízová show

12 dec 2015 / Autor: /

Ponuka profesionálneho, špičkového a nenapodobiteľného pánskeho striptéra s vynikajúcou, strhujúcou show. Ako vidno na obrázkoch vo fotogalérii pod článkom (reálne fotky ponúkaného umelca!), na výber je z troch kostýmov: džentlmen v luxusnom obleku, "Riddick"

Čítať ďalej...
striptízové vystúpenia, obsluha hore bez, bodyshots, vibrátor a peep shows

Striptízové vystúpenia, obsluha hore bez, bodyshots, vibrátor / peep show

10 dec 2015 / Autor: /

Sprostredkujem všetky nasledovné typy vystúpení, akcií a shows - stačí včas vopred ma kontaktovať mailom či telefonicky: striptíz, go-go tancovanie, topless obsluha alebo hostesing, tzv. bodyshots, sexi upratovačky ako aj vibrátorové či tzv. peep shows, až priamo po živú sex show.

Čítať ďalej...
bodysushi: konzumácia sushi z nahého tela modelky

Bodysushi: konzumácia sushi či sladkostí z nahého tela modelky

10 dec 2015 / Autor: /

Anglický výraz "bodysushi" sa dá voľne preložiť ako "sushi z nahého tela". Ide teda o konzumáciu sushi či inej vhodnej pochutiny z takmer alebo úplne holého tela ženskej modelky či pánskeho modela. Napriek použitiu výrazu "sushi" v názve tejto praktiky, ani zďaleka vždy

Čítať ďalej...