Pre zlepšenie služieb používa tento web - ako dnes už takmer všetky - tzv. cookie. Návštevou webu automaticky vyjadruješ tvoj súhlas s používaním týchto súborov.

Please enable JS

striptíz | striptérky | bodysushi | bodyshots | topless obsluhaHoreBez

striptízová tanečnica z Bratislavy Doris: provokatívne telo, dráždivý tanec v lone

Striptérka Doris: dráždivý tanec v lone, provokatívna vibrátor show

10 mar 2016 / Autor: /

Profesionálna a skúsená striptízová tanečnica so špičkovou postavou, ktorá sa svojou prácou vyslovene baví. Každé svoje vystúpenie si užíva tým štýlom, akoby tancovala či robila show svojmu vlastnému chlapovi. Okrem klasického stripu navyše ponúka aj viaceré pikantné show.

Čítať ďalej...
pánsky striptíz, profesionálna mužská striptízová show

Pánsky striptíz, profesionálna mužská striptízová show

12 dec 2015 / Autor: /

Ponuka profesionálneho, špičkového a nenapodobiteľného pánskeho striptéra s vynikajúcou, strhujúcou show. Ako vidno na obrázkoch vo fotogalérii pod článkom (reálne fotky ponúkaného umelca!), na výber je z troch kostýmov: džentlmen v luxusnom obleku, "Riddick"

Čítať ďalej...
partygirls = garancia zábavy a akcie na každej párty a oslave

Partygirls = garancia zábavy a akcie na každej párty a oslave

08 mar 2017 / Autor: /

Chceš oživiť tvoju párty iným, decentnejším spôsobom než striptízom, no pritom prinajmenšom rovnako zábavne a akčne? Ideálnym riešením sú tzv. party girls - teda dievčatá a mladé dámy, ktorých jediným účelom, cieľom a zámerom je rozprúdiť na akejkoľvek akcii zábavu

Čítať ďalej...
striptérka: profesionálne tanečno erotické shows v kostýmoch na želanie

Striptérka Zuzana: profesionálne tanečné erotické shows v kostýmoch

12 dec 2015 / Autor: /

Jedna z najväčších profesionálok (v tom najlepšom zmysle slova) v tejto oblasti, s akou sa záujemca o striptízové vystúpenie či inú erotickú tanečnú show môže vôbec na Slovensku stretnúť. Špičkový a vďaka obmieňaniu kostýmov nikdy neopozeraný strip.

Čítať ďalej...
striptízové vystúpenia, obsluha hore bez, bodyshots, vibrátor a peep shows

Striptízové vystúpenia, obsluha hore bez, bodyshots, vibrátor / peep show

10 dec 2015 / Autor: /

Sprostredkujem všetky nasledovné typy vystúpení, akcií a shows - stačí včas vopred ma kontaktovať mailom či telefonicky: striptíz, go-go tancovanie, topless obsluha alebo hostesing, tzv. bodyshots, sexi upratovačky ako aj vibrátorové či tzv. peep shows, až priamo po živú sex show.

Čítať ďalej...
bodysushi: konzumácia sushi z nahého tela modelky

Bodysushi: konzumácia sushi či sladkostí z nahého tela modelky

10 dec 2015 / Autor: /

Anglický výraz "bodysushi" sa dá voľne preložiť ako "sushi z nahého tela". Ide teda o konzumáciu sushi či inej vhodnej pochutiny z takmer alebo úplne holého tela ženskej modelky či pánskeho modela. Napriek použitiu výrazu "sushi" v názve tejto praktiky, ani zďaleka vždy

Čítať ďalej...