Pre zlepšenie služieb používa tento web - ako dnes už takmer všetky - tzv. cookie. Návštevou webu automaticky vyjadruješ tvoj súhlas s používaním týchto súborov.

Please enable JS

Pánsky striptíz, profesionálna mužská striptízová show

zaujímam sa / hľadám:
pánsky striptíz, profesionálna mužská striptízová show

Pánsky striptíz, profesionálna mužská striptízová show

12 dec 2015 / Autor:  / * pánski striptéri a showmeni

Ponuka profesionálneho, špičkového a nenapodobiteľného pánskeho striptéra s vynikajúcou, strhujúcou show. Ako vidno na obrázkoch vo fotogalérii pod článkom (reálne fotky ponúkaného umelca!), na výber je z troch kostýmov: džentlmen v luxusnom obleku, "Riddick"

alebo americký policajný dôstojník. Taktiež je

možnosť výberu z dvoch typov pánskej striptízovej show:

"soft" verzia je troška kratšia, trvá asi 10 minút a je bez zapojenia publika. Pri nej zostáva najspodnejšia časť oblečenia (striptérske mini-slipy alebo niečo podobné v závislosti od použitého kostýmu) po celý čas trvania show na umelcovi. Pri "hard" verzii, ktorá je o niečo dlhšia (trvá cca 13 minút), zapája striptér do akcie aj vybranú diváčku, ktorej navyše na záver vystúpenia odhalí úplne všetko.

Cena tohto profesionálneho pánskeho striptízového vystúpenia

je € 160 pri privátnom, súkromnom vystúpení pred ohraničenou spoločnosťou a vo vyhradenom priestore. Cena za pánsky striptíz na verejnom mieste, akým je diskotéka a pod., je € 180. Uvedené ceny sú kompletné vrátane dopravy v rámci Bratislavy. Kontakty pre objednávku sú štandardné: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo 0948 177 777, príp. objednávací formulár v rubrike "kontakt".

Prehliadnuť neodporúčam malú fotogalériu s reálnymi fotkami tohto umelca pod článkom.


Články súvisiace podľa značiek


Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Priestor pre tvoj komentár, správu alebo odkaz

Dôsledne si skontroluj hlavne tvoju mailovú adresu, ak očakávaš relevantnú a kompetentnú odpoveď na tvoj dotaz. :-)