Pre zlepšenie služieb používa tento web - ako dnes už takmer všetky - tzv. cookie. Návštevou webu automaticky vyjadruješ tvoj súhlas s používaním týchto súborov.

Please enable JS

Striptérka Doris: dráždivý tanec v lone, provokatívna vibrátor show

masáž chodidiel pre ženy

inzercia

Ponuka relaxačnej služby PRE ŽENY bez rozdielu veku: uvoľňujúca a stimulujúca masáž chodidiel od pestovaného 37-ročného heterosexuála, zakončená vyvrcholením, dosiahnutým stimuláciou ústami a prstami, ako aj vibračnou pomôckou. Pre viac informácií čítaj tento odkaz.

striptízová tanečnica z Bratislavy Doris: provokatívne telo, dráždivý tanec v lone

Striptérka Doris: dráždivý tanec v lone, provokatívna vibrátor show

10 mar 2016 / Autor:  / * dámske striptérky, hostesky atď.

Profesionálna a skúsená striptízová tanečnica so špičkovou postavou, ktorá sa svojou prácou vyslovene baví. Každé svoje vystúpenie si užíva tým štýlom, akoby tancovala či robila show svojmu vlastnému chlapovi. Okrem klasického stripu navyše ponúka aj viaceré pikantné show.

Typy vystúpení v ponuke striptérky Doris a ich ceny:

Štandardné striptízové vystúpenie, trvajúce obvyklé dve skladby, počas ktorých sa Doris postupne vyzlečie až úplne donaha. Striptérka Doris nie je žiadnou "citlivkou" a jej tanec pre vybraného (alebo objednávateľom stanoveného) konkrétneho diváka je pomerne kontaktným, v štýle "lap dance" známeho zo zahraničných klubov. Samozrejme, v rámci určitých pravidiel a v rámci toho, že ide o striptíz a nie o erotické služby - striptérka je tou, ktorá určuje pravidlá a hranice. Doris však vie svojho klienta nezabudnuteľne podráždiť a rozparádiť. Cena v rámci Bratislavy a tesného okolia: € 130 komplet vrátane dopravy.

Obsluha hore bez, tzv. topless obsluha: nemusí ísť priamo a len o obsluhu ako takú. Jednoducho show, hostessing, ponúkanie nápojov a podobné aktivity, pri ktorých je Doris len veľmi sporo odetá a má odhalené poprsie, príp. ho odhalí na požiadanie, na vyzvanie alebo napr. keď zákazník kúpi od nej drink, ktorému robí promo atď. Cena: € 130 za dve hodiny vrátane dopravy v Bratislave a okolí.

Show s vibrátorom alebo peep show: vibrátorová show znamená klasický strip na dve skladby plus predvedenie masturbácie s pomôckou priamo pred divákmi, príp. za asistencie niektorého z nich - najlepšie konkrétne oslávenca či budúceho mladomanžela. Peep show je v princípe to isté, pri nej však Doris netancuje, len sa tanečnými pohybmi sama privedie "do varu", do správnej nálady, v ktorej potom predvedie skutočné, reálne sebaukájanie pred zrakmi obecenstva. Ak sa podarí, tak až do vyvrcholenia a to niekedy až do striekajúceho... Cena takejto show v trvaní troch skladieb je € 190 vrátane dovozu v rámci Bratislavy či okolia.

Dráždivé prezentačné fotografie striptérky Doris

nájdeš vo fotogalérii pod článkom. Nádherne upravené plné poprsie na nich, rovnako ako jej pevný zadok, úzky pás a hladko vyholený rozkrok (i keď ten, pochopiteľne, na záberoch nevidno) sú absolútne aktuálne, fotografie sú z polovice novembra 2016. Zopár posledných záberov v poradí ukazuje striptérku Doris v akcii, kde robí modelku pre tzv. bodysushi, pre ktoré je práve jej pevné silikónové poprsie ideálnym.

Kontakty pre objednávku striptízového vystúpenia, vibrátor či peep show

sú jednak Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., jednak 0948 177 777, no taktiež správa cez facebook (nové okno) či cez objednávací formulár v rubrike "kontakt".


Články súvisiace podľa značiek


Ohodnotiť túto položku
(1 = počet hlasov)

Priestor pre tvoj komentár, správu alebo odkaz

Dôsledne si skontroluj hlavne tvoju mailovú adresu, ak očakávaš relevantnú a kompetentnú odpoveď na tvoj dotaz. :-)