Pre zlepšenie služieb používa tento web - ako dnes už takmer všetky - tzv. cookie. Návštevou webu automaticky vyjadruješ tvoj súhlas s používaním týchto súborov.

Please enable JS

tanečnáPráca | tancovanie v zahraničí | tableDanceClubs | konzumačná spoločníčka

info pre začiatočníčky
Na jedno miesto som sústredil dôležité informácie pre úplné alebo takmer úplné začiatočníčky - pre dievčatá a pre mladé aj zrelé ženy. Ak teda máš záujem o rýchle a jednoduché privyrobenie alebo túžiš po realizácii v oblasti erotiky, nevyhnutne si prečítaj tento článok!
offenburg / nemecko: gáža € 50, slovenská majiteľka, aj bez živnosti

Offenburg / Nemecko: gáža € 50, slovenská majiteľka, aj bez živnosti

28 jan 2016 / Autor: /

Menší nemecký podnik v širšej oblasti Štuttgartu, neďaleko francúzskej hranice. Veľmi príjemná a ústretová slovenská majiteľka, solídne podmienky, nenáročnosť na jazykové znalosti. Rokmi overená spolupráca. Veľmi vhodné aj pre začínajúce tanečnice.

Čítať ďalej...
port elizabeth / južná afrika: exotika, úžasné zárobky, systém "house fee"

Port Elizabeth / Južná Afrika: exotika, úžasné zárobky, systém "house fee"

09 feb 2016 / Autor: /

Table dance kluby v Juhoafrickej republike (JAR) všeobecne sú legendárnym zdrojom kráľovských zárobkov, ale iba pre šikovné, skúsené a snaživé tanečnice so znalosťou angličtiny. Systém "house fee" vyžaduje náklady, no poskytuje tanečnici priestor pre nadštandardné príjmy.

Čítať ďalej...
viedeň, rakúsko: práca konzumentky aj topless tanečnice, gáža až do € 70

Viedeň / Rakúsko: tanečnica aj konzumentka, gáža až do € 70

27 júl 2017 / Autor: /

Štandardný viedenský lokál s korektným tureckým majiteľom. Maličký podnik, obstojne zrekonštruovaný, dlhoročná fungujúca a férová spolupráca. Príležitosť aj pre konzumentky - tzv. tischmädchen. Vyplácanie denne, možnosť jedného skúšobného pracovného večera.

Čítať ďalej...
tanečný klub | tableDance | lapDance

Viedeň / Rakúsko: iba pre tanečnice, iba na víkend, základ spolu až € 130

18 júl 2017 / Autor: /

V podstate štandardný viedenský tzv. lokál s korektným majiteľom tureckého pôvodu. Zrekonštruovaný klub, s majiteľom dlhoročná fungujúca a férová spolupráca na viacerých projektoch. Príležitosť len pre tanečnice, nie pre dievčatá, ktoré robia výhradne konzumáciu.

Čítať ďalej...
viedeň, rakúsko: oficiálna práca topless tanečnice s prihlásením

Viedeň / Rakúsko: oficiálna práca tanečnice a hostesky s prihlásením

20 dec 2015 / Autor: /

Štandardný viedenský lokál, čiastočne slovenské vedenie. Podnik s jednou z najdlhších tradícií vo Viedni. Príležitosť aj pre konzumentky - tzv. tischmädchen. Obrovskou prednosťou je legálnosť, keďže každá zamestnankyňa je nahlásená a pracuje úplne oficiálne.

Čítať ďalej...