Pre zlepšenie služieb používa tento web - ako dnes už takmer všetky - tzv. cookie. Návštevou webu automaticky vyjadruješ tvoj súhlas s používaním týchto súborov.

Please enable JS

Viedeň / Rakúsko: iba pre tanečnice, iba na víkend, základ spolu až € 130

info pre začiatočníčky
Na jedno miesto som sústredil dôležité informácie pre úplné alebo takmer úplné začiatočníčky - pre dievčatá a pre mladé aj zrelé ženy. Ak teda máš záujem o rýchle a jednoduché privyrobenie alebo túžiš po realizácii v oblasti erotiky, nevyhnutne si prečítaj tento článok!
tanečný klub | tableDance | lapDance

Viedeň / Rakúsko: iba pre tanečnice, iba na víkend, základ spolu až € 130

18 júl 2017 / Autor:  / tancovanie

V podstate štandardný viedenský tzv. lokál s korektným majiteľom tureckého pôvodu. Zrekonštruovaný klub, s majiteľom dlhoročná fungujúca a férová spolupráca na viacerých projektoch. Príležitosť len pre tanečnice, nie pre dievčatá, ktoré robia výhradne konzumáciu.

Zárobok v tanečnom klube vo Viedni v Rakúsku: denný fix, percentá

Tanečnica má denný fix € 65, pričom vyžaduje sa jej nasadenie v piatok aj v sobotu zároveň (len výnimočne je umožnený iba jeden deň). Základ je teda spolu € 130. Podiel pre tanečnicu z fľaše sektu je € 25, z piccola je to € 5 a z každého drinku štandardných viedenských € 5. Percentá je možné vyplatiť aj v prvý deň po práci, gáža sa vypláca na záver víkendu.

Ubytovanie v tanečnom klube vo Viedni v Rakúsku

Prespanie je možné v lacnom ubytovacom zariadení neďaleko klubu za € 13 na osobu za jednu noc. Majiteľ však musí vedieť aspoň deň, dva vopred že tanečnica chce využiť túto možnosť, aby mohol vybaviť izbu. Odporúčam využiť ubytovanie len na jednu noc - z piatka na sobotu - a v nedeľu po práci v skorých ranných hodinách cestovať domov. Je to optimálne čo sa časového manažmentu aj čo sa nákladov týka a dievčatá to takto pri tejto práci bežne robia.

Otváracia a pracovná doba tanečného klubu vo Viedni v Rakúsku

20.00 až 04.00

Jazykové znalosti a oficiality, potrebné v tanečnom klube vo Viedni v Rakúsku

Vo viedenských lokáloch jedine nemčina je tanečniciam niečo platná. Angličtina nepomôže, to už keď-tak skôr skúsenosti s dorozumievaním sa s Chorvátmi, Srbmi a pod. Tieto národnosti zvyknú popri Turkoch a Albáncoch tvoriť majoritnú časť klientely vo Viedni.

Minimálna dĺžka pracovného kontraktu a najskorší možný nástup

Piatok sobota a to viac-menej kedykoľvek a aj okamžite.

Ostatné informácie o tanečnom klube v rakúskej Viedni

... pribudnú čoskoro.

Fotky lokálu, príp. aj ubytovania - ak ich podnik poskytol - sú vo fotogalérii pod článkom. Všetky kontakty na mňa ako sprostredkovateľa kontaktu s týmto tanečným klubom, poskytujúcim tanečnú prácu nájdeš v rubrike "kontakt".


Na záver by som ešte rád veľmi stručne vysvetlil a objasnil, ako funguje moje sprostredkovanie tanečnej práce v tanečných kluboch na Slovensku, no hlavne v zahraničí. Právne vzaté

nesprostredkujem prácu, ale kontakt s klubom,

pretože mne ako tanečnica či konzumentka neplatíš ani cent provízie za sprostredkovanie a tiež neriešim žiadne formality a oficiality okolo tvojho pracovného kontraktu. To všetko si s tebou riešia priamo zástupcovia podniku. Ja ti len podávam overené, garantované a hlavne pravdivé info o pracovných podmienkach v lokáli a sprostredkujem ti kontakt s jeho vedením. Ostatné je na vás.

Aj na tomto mieste zopakujem moje ubezpečenie, že nielen sprostredkovanie tejto tanečnej práce, ale ani sprostredkovanie žiadnej inej mojej ponuky zárobku a privyrobenia

nemá ani najmenšiu súvislosť s poskytovaním sexuálnych služieb.

Od kupliarstva sa v súlade s mojim vyhlásením (otvorí sa v ďalšom okne) striktne dištancujem a teda ponuky privyrobenia formou prostitúcie u mňa nehľadaj.


Články súvisiace podľa značiek


Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Priestor pre tvoj komentár, správu alebo odkaz

Dôsledne si skontroluj hlavne tvoju mailovú adresu, ak očakávaš relevantnú a kompetentnú odpoveď na tvoj dotaz. :-)