Dobrý, pritom lacný copywriter: Andy Sebastian Morávek

Copywriter každým kúskom tela a duše

Kto som… To by bolo na dlho. pre účely tohto článku som dobrý lacný copywriter. Jednoducho: píšem kvalitné texty na objednávku. Na akúkoľvek tému.

Áno, skutočne som dobrý lacný copywriter

Niekomu sa to nemusí pozdávať, ale bez problému to k sebe pasuje. O tom, že som dobrý copywriter, svedčia moje referencie. Ako aj samotný fakt, že stále píšem. A prečo som lacný, keď píšem ako diabol? Pretože to robím naozaj rád a zároveň ma to nemusí živiť. Na rozdiel od ostatných copywriterov, ktorých to živí. Ja píšem radšej za nižšie náklady pre objednávateľa – ale píšem o to viac.

Vlastne by som písal aj bez toho, aby som za to dostával peniaze. Lebo námetov mám v zásobe hromadu a času tiež dostatok. Navyše robil som to tak celé roky. Píšem cca od roka 2002, kedy som začal skladať moju prvú webstránku.

Explicitne (dobrý lacný) “copywriter” sa zo mňa stal

o pár rokov neskôr. Živilo (a veľmi dobre) ma niečo úplne iné. Na fakt, že aj moje už vtedy kvalitné písanie by som tiež mohol speňažiť, som ani nepomyslel. Ale na tvoje šťastie a prospech – aj k tomu prišlo. Preto ti dnes môžem ponúknuť moje služby copywritera.

Na článku sa pracuje…