Dominika Fabová, jedenásta najkrajšia kaderníčka sveta
Nezaraditeľné témy

Košická kaderníčka jedenástou najkrajšou (bez prekvapenia) kaderníčkou sveta!

Online vydanie prestížneho amerického magazínu o populárnej hudbe s názvom “Q” zverejnilo 1. augusta tohto roka rebríček 50 najkrajších kaderníčok sveta. Neuveríte informácii, že na jedenástom mieste sa umiestnila v Košiciach pôsobiaca slovenská kaderníčka Dominika Fabová!

Pôvodom síce Trenčianka, no už

viac ako 6 rokov v Košiciach žijúca Dominika Fabová

sa okrem získania tohto famózneho úspechu stala zároveň jedinou umiestnenou Slovenskou a Češkou. Je to v istom zmysle paradox, keďže do súťaže sa nielenže nenominovala sama – ona dokonca do chvíle, keď sme ju my kontaktovali so žiadosťou o vyjadrenie a s blahoprianím o celej veci ani len netušila. Magazín Q údajne vôbec nepozná.

Nominovať kaderníčky do tohto rebríčka mohol ktokoľvek. V Dominikinom prípade nie je známa identita dotyčnej osoby, iba v podstate anonymný mail odosielateľa.

Komisia na zaradenie do “contest-u” vyžadovala minimálne 3 civilné fotografie aktérky plus podklady k hodnovernému a presvedčivému dokladovaniu jej kaderníckej činnosti. A tu u nás všeobecne známa košická kaderníčka

Dominika Fabová sa síce doposiaľ nezúčastnila

žiadnej kaderníckej súťaže či niečoho podobného. Avšak jej blogový web na tému starostlivosť o vlasy v kombinácii s fanpage na facebook-u komisii na potvrdenie bohato stačili.

Možno pomohli aj fotografie z kaderníckych školení, ktorých sa Dominika Fabová zjavne pomerne hojne zúčastňuje a ktoré publikuje na zmienej fanpage.

Nominácii pomohol aj fakt, že svoju prácu prezentuje na doméne “kaderníčka.sk”, ktorej názov jasno a nespochybniteľne dokladuje zameranie. Samotná táto skutočnosť plnohodnotne vydokladovala adekvátnosť Dominikinho zaradenia do návštevníkmi webu volenej päťdesiatky.

Prirodzene, čo však jednoznačne pri úspechu

zavážilo najviac, to je samotný Dominikin výzor.

Fakt je, že zrejme po svete nebehá veľa profesionálnych a skutočne kvalitných kaderníčok, ktoré sa zároveň dostali až do finále mestskej súťaže Miss, ako tomu bolo v Dominikiných 19-ich rokoch v jej rodnom Trenčíne.

Použité fotografie: archív Dominiky Fabovej a autora

Médiá mi prisúdili titul "guru erotického priemyslu na Slovensku". Po bezmála 20-ich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Okrem toho sa však považujem aj za blogera a tak trocha za spisovateľa. Píšem od strednej školy. Nakoľko vysvitlo, že ma to nielenže baví, ale som v tom aj kurva dobrý - robím to teraz na zákazku. Stal som sa excelentným copywriterom za rozumné náklady, pretože ma to nemusí živiť a stále to vnímam ako platené hobby. Ergo som človekom, ktorý vie nielen o čom píše, ale hlavne ako to napísať tak, aby si to ty ako čitateľ na internete vôbec našiel.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *