Dominika Fabová, jedenásta najkrajšia kaderníčka sveta
Nezaraditeľné témy

Košická kaderníčka jedenástou najkrajšou (bez prekvapenia) kaderníčkou sveta!

Online vydanie prestížneho amerického magazínu o populárnej hudbe s názvom „Q“ zverejnilo 1. augusta tohto roka rebríček 50 najkrajších kaderníčok sveta. Neuveríte informácii, že na jedenástom mieste sa umiestnila v Košiciach pôsobiaca slovenská kaderníčka Dominika Fabová!

Pôvodom síce Trenčianka, no už

viac ako 6 rokov v Košiciach žijúca Dominika Fabová

sa okrem získania tohto famózneho úspechu stala zároveň jedinou umiestnenou Slovenskou a Češkou. Je to v istom zmysle paradox, keďže do súťaže sa nielenže nenominovala sama – ona dokonca do chvíle, keď sme ju my kontaktovali so žiadosťou o vyjadrenie a s blahoprianím o celej veci ani len netušila. Magazín Q údajne vôbec nepozná.

Nominovať kaderníčky do tohto rebríčka mohol ktokoľvek. V Dominikinom prípade nie je známa identita dotyčnej osoby, iba v podstate anonymný mail odosielateľa.

Komisia na zaradenie do „contest-u“ vyžadovala minimálne 3 civilné fotografie aktérky plus podklady k hodnovernému a presvedčivému dokladovaniu jej kaderníckej činnosti. A tu u nás všeobecne známa košická kaderníčka

Dominika Fabová sa síce doposiaľ nezúčastnila

žiadnej kaderníckej súťaže či niečoho podobného. Avšak jej blogový web na tému starostlivosť o vlasy v kombinácii s fanpage na facebook-u komisii na potvrdenie bohato stačili.

Možno pomohli aj fotografie z kaderníckych školení, ktorých sa Dominika Fabová zjavne pomerne hojne zúčastňuje a ktoré publikuje na zmienej fanpage.

Nominácii pomohol aj fakt, že svoju prácu prezentuje na doméne „kaderníčka.sk“, ktorej názov jasno a nespochybniteľne dokladuje zameranie. Samotná táto skutočnosť plnohodnotne vydokladovala adekvátnosť Dominikinho zaradenia do návštevníkmi webu volenej päťdesiatky.

Prirodzene, čo však jednoznačne pri úspechu

zavážilo najviac, to je samotný Dominikin výzor.

Fakt je, že zrejme po svete nebehá veľa profesionálnych a skutočne kvalitných kaderníčok, ktoré sa zároveň dostali až do finále mestskej súťaže Miss, ako tomu bolo v Dominikiných 19-ich rokoch v jej rodnom Trenčíne.

Použité fotografie: archív Dominiky Fabovej a autora

Ako autora tohto webu ma môžeš vidieť optikou podľa tvojej vlastnej voľby. Ak budeš chcieť, uvidíš zdanlivo arogantného, potetovaného, holohlavého grázla. Médiami titulovaného "guruom erotického priemyslu" a za jednu jeho zložku kedysi dokonca stíhaného. Ak sa rozhodneš inak, uvidíš vo mne (aj) pokorného a duchovne založeného človeka s nadhľadom, žijúceho podľa karmických princípov. Konajúceho s presvedčením, že každý je strojcom vlastnej spokojnosti a že hranica akéhokoľvek konania je presne tam, kde by mohlo uškodiť niekomu inému. Pestovateľa orchideí, držiteľa najvyššej, Kňazovického medaily za 100 bezplatných darovaní krvi (na Slovensku). Chlapa komunikujúceho na vysokej úrovni, keď aj bez servítky pred ústami, šikovného "textára" - blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Voľba uhla pohľadu - napokon, tak ako všetkého v živote - je len a len na tebe. A maj na pamäti, že tvoj výber optiky vypovedá tiež najmä o tebe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.