Dominika Fabová, jedenásta najkrajšia kaderníčka sveta
Nezaraditeľné témy

Košická kaderníčka jedenástou najkrajšou (bez prekvapenia) kaderníčkou sveta!

Online vydanie prestížneho amerického magazínu o populárnej hudbe s názvom “Q” zverejnilo 1. augusta tohto roka rebríček 50 najkrajších kaderníčok sveta. Neuveríte informácii, že na jedenástom mieste sa umiestnila v Košiciach pôsobiaca slovenská kaderníčka Dominika Fabová!

Pôvodom síce Trenčianka, no už

viac ako 6 rokov v Košiciach žijúca Dominika Fabová

sa okrem získania tohto famózneho úspechu stala zároveň jedinou umiestnenou Slovenskou a Češkou. Je to v istom zmysle paradox, keďže do súťaže sa nielenže nenominovala sama – ona dokonca do chvíle, keď sme ju my kontaktovali so žiadosťou o vyjadrenie a s blahoprianím o celej veci ani len netušila. Magazín Q údajne vôbec nepozná.

Nominovať kaderníčky do tohto rebríčka mohol ktokoľvek. V Dominikinom prípade nie je známa identita dotyčnej osoby, iba v podstate anonymný mail odosielateľa.

Komisia na zaradenie do “contest-u” vyžadovala minimálne 3 civilné fotografie aktérky plus podklady k hodnovernému a presvedčivému dokladovaniu jej kaderníckej činnosti. A tu u nás všeobecne známa košická kaderníčka

Dominika Fabová sa síce doposiaľ nezúčastnila

žiadnej kaderníckej súťaže či niečoho podobného. Avšak jej blogový web na tému starostlivosť o vlasy v kombinácii s fanpage na facebook-u komisii na potvrdenie bohato stačili.

Možno pomohli aj fotografie z kaderníckych školení, ktorých sa Dominika Fabová zjavne pomerne hojne zúčastňuje a ktoré publikuje na zmienej fanpage.

Nominácii pomohol aj fakt, že svoju prácu prezentuje na doméne “kaderníčka.sk”, ktorej názov jasno a nespochybniteľne dokladuje zameranie. Samotná táto skutočnosť plnohodnotne vydokladovala adekvátnosť Dominikinho zaradenia do návštevníkmi webu volenej päťdesiatky.

Prirodzene, čo však jednoznačne pri úspechu

zavážilo najviac, to je samotný Dominikin výzor.

Fakt je, že zrejme po svete nebehá veľa profesionálnych a skutočne kvalitných kaderníčok, ktoré sa zároveň dostali až do finále mestskej súťaže Miss, ako tomu bolo v Dominikiných 19-ich rokoch v jej rodnom Trenčíne.

Použité fotografie: archív Dominiky Fabovej a autora

Krátkozraký a/alebo zadubený človek vníma holohlavého a potetovaného grázla. Drzého a pôsobiaceho v erotickom priemysle, za čo bol dokonca stíhaný. Inteligentný človek s nadhľadom vidí na úrovni komunikujúceho a distingvovane sa vyjadrujúceho blogera a copywritera, píšuceho bez servítky pred ústami. Držiteľa Diamantovej Janského plakety za 80 bezplatných darovaní krvi. Zvoleného a aktívneho zástupcu vlastníkov v bytových domoch, kde vlastní byty. Médiami titulovaného guruom za prínos a angažovanosť - keď aj vo vyslovene háklivej oblasti. Ja sám seba vnímam ako človeka, ktorý žije v hlbokej viere v potrebu dodržiavania karmických zásad. V overenom presvedčení, že každý je strojcom vlastnej životnej spokojnosti. A s pokorou pred tým, že hranica akéhokoľvek konania je presne tam, kde by mohlo uškodiť niekomu inému. No a drzo sa považujem tak trocha aj za spisovateľa. Nakoľko píšem a publikujem už od strednej školy a čiastočne ma to dokonca živí. Ako excelentný copywriter za rozumné náklady viem nielen o čom píšem, ale hlavne ako písať tak, aby to čitateľ na šíravách internetov vôbec našiel.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *