Dominika Fabová ako vážená a milovaná partnerka Andyho Morávka
Andyho svet

Za čo si okrem iného vážim moju úžasnú priateľku

Moja priateľka Dominika Fabová má všetku moju úctu a rešpekt. Napríklad za to, že je to inteligentné, šikovné a schopné, krásne, no pritom ani trocha nie namyslené dievča. Dievča, ktoré sa len a len vlastným rozumom a snahou dostalo tam, kde v jej mladom veku je. A ktoré celkom zjavne má vlastný názor. Čo dokazuje už len tým jednoduchým a základným faktom, že je so mnou.

Možno to ale chceš stručne. V tom prípade takto:

Dominika Fabová má môj rešpekt jednoducho za to, že MÁ GULE

Moja priateľka chodí totiž s chlapom, o ktorom jej takmer nikto z JEJ okolia nepovie nič pekné. Skôr naopak. Zdôrazním ešte raz to, že z jej okolia. Sú to totiž  všetko ľudia, ktorí o mne

ako o človeku nemajú ani najmenšie tušenie.

Ľudia, ktorí si mienku o mne utvorili v podstate podľa môjho profilu na facebook-u. Ale nie podľa tých príspevkov, v ktorých sa zamýšľam nad tým, že každý problém má riešenie. A že je teda zbytočné robiť si z niečoho nekonštruktívne starosti. Ani nie podľa tých, kde diskutujem s mojim okolím o tom, ako k životu treba pristupovať pozitívne. Ako treba veriť v nemiernu silu energie myšlienok a vytvárať si svoj svet primárne vo vlastných predstavách, a tie si následne zhmotňovať.

A potom ešte podľa môjho webu. No zasa: nie podľa blogov, v ktorých vysvetľujem, nakoľko dôležitá a hodnotná je pre mňa dôvera vo vzťahu. Aký význam vidím vo vernosti, bezhraničnej oddanosti, otvorenosti a v absolútnej úprimnosti.

Musím napísať, že ja im to v podstate nemám za zlé. Ja mám voči takémuto konaniu dva pocity. Tým prvým je ľútosť, že títo ľudia

fungujú v stereotypoch a vidia to potenciálne negatívne.

V podstate vo všetkom, vždy a hneď. (Aj ja sa pri tom ešte sem-tam pristihnem, dám si v duchu a občas aj nahlas pomyselnú facku, napravím si to v hlave a už to nikdy nevypustím z úst ani si to nekonštruujem v hlave.)

Dominika Fabová, bývalá modelka a finalistka Miss Trenčín

Tým druhým pocitom je ten, že mám hlboko, ale naozaj hlboko v piči, čo si o mne myslí ktokoľvek, kto o mne kokot vie. Lebo názor takého človeka nemá prečo mať pre mňa čo i len tú najmenšiu hodnotu.

Medzi mnou a Dominikou je istý vekový rozdiel. Nerieši ho nikto, kto nás vidí spolu a nepozná nás. Pretože sa k sebe na prvý, na druhý a aj na siedmy pohľad hodíme a ja vyzerám, správam sa a aj sa fyzicky cítim podstatne mladšie, než koľko rokov udáva môj občiansky. Riešia a riešiť ho budú iba tí, ktorí presne vedia, čo v tom doklade mám uvedené ja a čo ona. A to jedine na podklade tých teoretických čísel, ktoré pre nás nič neznamenajú. Lebo jedine jej a môj mozog ako aj jej a moje telo vieme, ako je to v skutočnosti. Nakoľko kompatibilní reálne sme.

Naše mozgy preto, lebo práve my dvaja si vo všetkom, o čo sme sa zatiaľ stihli baviť, rozumieme tak, ako si ani jeden z nás doteraz nerozumel so žiadnym svojím rovesníkom. Lebo máme natoľko

zhodné postoje, zásady a názory ako doteraz s nikým.

A naše telá preto, lebo máme spolu sex tak fungujúci, plnohodnotný a zábavný, ako ešte ani jeden z nás nemal so žiadnym svojím rovesníkom.

Zabavím(e) sa však na tom, až sa dozviem(e), že niekomu napadlo podozrievať moju priateľku z vypočítavosti. Lebo to bude skutočne “hovadsky relevantné” pri tom siahodlhom súpise nehnuteľností v mojom vlastníctve. A pri výške zostatku na mojom účte. (Vlastne na ktorom konkrétne? To mal byť fór.) Ale očakávame to, ona asi dokonca viac než ja.

Ale tiež to má v piči a prišla sa takmer celej mojej rodine ukázať na svadbu mojej sesternice. A vieš, čo im všetkým prišla ukázať? Ako sa má

ženská, ktorá má svojho chlapa úprimne rada,

k nemu správať. Lebo presne toto moja priateľka kurevsky dobre vie – a nielen vie. Ona to všetko dokonca reálne aplikuje do života. Namiesto toho, aby (ako to dnešné ženy robievajú) chodila za kamarátkami a nakladala mu za jeho chrbtom, aký je to kurevník a že naháňa štetky len preto, lebo ona s ním nechce spať každý týždeň, nevezme ho do úst, napína ju už pri predstave (a kde je ešte len pokus o to) jeho semena na jej tvári a o análnom sexe spamäti ovláda všetkých 666 dôvodov proti, uverejnených periodicky v každom piatom vydaní Katolíckych novín.

Moja priateľka všetky tie “dobre mienené výstrahy” počúva pri každej možnej príležitosti.

Lenže ona už nie je tak celkom malá. Už si nejaký ten rôčik ritku utiera sama a už uvažuje sama za seba.

A vo svojom vlastnom najlepšom záujme

Pretože ona sama sakramentsky najlepšie vie, čo je pre ňu dobré. A vie to zo života. Nie z Cosmopolitanu ani od žiadneho príbuzného či závistlivej akože-kamarátky. A za to si ju okrem iného vážim a som šťastný, že ju mám.

Aj keď je to malý smradľavý zmrd, však, Fabová? 😀


Ak ti napadli čo len najmenšie pochybnosti, vedz, že tie nádherné, objektívne dokonalé modelkovské nohy na ilustračných záberoch sú reálne jej. A áno, chválim sa. A som hrdý. Nie na to, že sa narodila krásna – lebo takých by bolo… Avšak Dominika Fabová pracuje na tom, aby takou zostala. Za to má môj obdiv.

Ako autora tohto webu ma môžeš vidieť optikou podľa tvojej vlastnej voľby. Ak budeš chcieť, uvidíš zdanlivo arogantného, výrazne potetovaného a holohlavého grázla. Médiami titulovaného guruom erotického priemyslu a za jednu jeho zložku kedysi dokonca stíhaného. Dá sa však vidieť vo mne aj pokorného a duchovne založeného človeka s nadhľadom, žijúceho podľa karmických princípov. Konajúceho s presvedčením, že každý je strojcom vlastnej spokojnosti a že hranica akéhokoľvek konania je presne tam, kde by mohlo uškodiť niekomu inému. Ašpiranta na Kňazovického plaketu za 100 bezplatných darovaní krvi a to iba na Slovensku. Chlapa komunikujúceho na vysokej úrovni - keď aj bez servítky pred ústami, šikovného "textára" - blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Človeka, ktorý vlastný voľný čas venuje zachráneným psíkom, hľadajúcim adopciu… Voľba uhla pohľadu - tak ako podľa môjho osobného presvedčenia všetkého v živote - je len a len na tebe. A maj na pamäti, prosím, že tvojím výberom hovoríš niečo aj sama/sám o sebe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *