Dominika Fabová, jedenásta najkrajšia kaderníčka sveta
Nezaraditeľné témy

Košická kaderníčka jedenástou najkrajšou (bez prekvapenia) kaderníčkou sveta!

Online vydanie prestížneho amerického magazínu (nielen) o populárnej hudbe s názvom “Q” zverejnilo 1. augusta tohto roka rebríček 50 najkrajších kaderníčok sveta. Nie je úplne jednoduché uveriť informácii, že na jedenástom mieste sa umiestnila v Košiciach pôsobiaca slovenská kaderníčka Dominika Fabová! (Aktualizované 09. 12. 2022)

Pôvodom síce Trenčianka, no už viac ako 6 rokov

v Košiciach žijúca kaderníčka Dominika Fabová

sa okrem získania tohto famózneho úspechu stala zároveň jedinou umiestnenou Slovenskou a Češkou. Je to v istom zmysle paradox, keďže do súťaže sa nielenže nenominovala sama – ona dokonca do chvíle, keď sme ju my kontaktovali so žiadosťou o vyjadrenie a s blahoprianím o celej veci ani len netušila. Magazín Q údajne vôbec nepozná.

Nominovať kaderníčky do tohto rebríčka mohol ktokoľvek. V Dominikinom prípade nie je známa identita dotyčnej osoby, iba v podstate anonymný mail odosielateľa.

Komisia na zaradenie do “contest-u” vyžadovala minimálne 3 civilné fotografie aktérky plus podklady k hodnovernému a presvedčivému dokladovaniu jej kaderníckej činnosti. A tu u nás všeobecne známa košická

kaderníčka Dominika Fabová sa síce doposiaľ

nezúčastnila žiadnej kaderníckej súťaže či ničoho podobného. Avšak jej blogový web na tému starostlivosť o vlasy v kombinácii s fanpage na facebooku komisii na potvrdenie bohato stačili.

Možno pomohli aj fotografie z kaderníckych školení, ktorých sa kaderníčka Dominika Fabová zjavne pomerne hojne zúčastňuje a ktoré publikuje na zmienenej fanpage.

Nominácii pomohol aj fakt, že svoju prácu prezentovala v predmetnom období na doméne “kaderníčka.sk”, ktorej názov jasno a nespochybniteľne dokladuje zameranie. Samotná táto skutočnosť plnohodnotne vydokladovala adekvátnosť Dominikinho zaradenia do návštevníkmi webu volenej päťdesiatky.

Prirodzene, čo však jednoznačne pri úspechu

zavážilo najviac, to je samotný Dominikin výzor.

Fakt je, že zrejme po svete nebehá veľa profesionálnych a skutočne kvalitných kaderníčok, ktoré sa zároveň dostali až do finále mestskej súťaže Miss, ako tomu bolo v Dominikiných 19-ich rokoch v jej rodnom Trenčíne.

Použité fotografie: archív Dominiky Fabovej a autora


Finálna poznámka autora a admina webu: Pevne verím, že máš dosť rozumu na to, aby ti bolo jasné, aký zmysel tento článok má a aká je jeho informačná hodnota. Viď okrem iného štítok “copywriting” nižšie…

Ako na autora tohto webu na mňa môžeš nazerať optikou podľa vlastnej voľby. Ak budeš chcieť, uvidíš zdanlivo arogantného, holohlavého a výrazne tetovaného grázla. Médiami titulovaného "guruom erotického priemyslu" a za jednu jeho zložku kedysi dokonca stíhaného. Ak sa rozhodneš inak, uvidíš vo mne možno až prekvapivo duchovne založeného človeka s nadhľadom, žijúceho podľa karmických princípov. Fungujúceho vo vlastnom malom svete. Konajúceho s presvedčením, že každý je strojcom vlastnej spokojnosti a že hranica akéhokoľvek konania je presne tam, kde by mohlo uškodiť niekomu inému. Pestovateľa orchideí, držiteľa najvyššej čiže Kňazovického medaily za 100 bezplatných darovaní krvi (iba na Slovensku). Chlapa komunikujúceho na vysokej úrovni, keď aj bez najmenšej servítky pred ústami. Člena Mensy, ktorý nemá problém relevantne použiť vulgarizmus. Šikovného "textára" - blogera, copywritera, spisovateľa. Voľba uhla pohľadu - napokon, tak ako všetkého v živote - je len a len na tebe. A maj na pamäti, že tvoj výber optiky spätne veľa vypovedá o tebe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *