Predám nový iPhone SE 2, podľa pamäte: € 449.99, € 489.99, € 599.99
iPhone

Predám nový iPhone SE 2 verziu 2020 len za € 449.99 – najlepšiu cenu na Slovensku

Predám nový iPhone SE 2, model/verziu 2020. So štandardnou plnohodnotnou zárukou podľa slovenského zákona (viac o tom neskôr) a za najnižšie možné ceny na Slovensku. Výber špecifikácie ako veľkosť pamäte, farba – ale vlastne aj výber samotného modelu iPhone či čohokoľvek iného – je na tebe. * (Aktualizované 05. 01. 2022)

* Rovnakým spôsobom ako predám nový iPhone SE 2, zabezpečím akýkoľvek iný model iPhone a vlastne aj akýkoľvek iný tovar – najmä elektroniku. Jednoducho mi napíš, o čo máš záujem a pošli mi link, za akú najlepšiu cenu je tá vec v ponuke nejakého slovenského eshopu. Zvyšok dohodneme individuálne.

Predám nový iPhone SE 2 všetkých farieb a pamätí

Dodanie cca do troch pracovných dní od objednávky. No a na objednávku využi ktorýkoľvek z mojich kontaktov.

Parametre stroja na tomto mieste riešiť netreba. Tu nájdeš najkomplexnejšie a stále aktualizované technické údaje o iPhone SE 2. Takže ešte raz moja ponuka: predám nový iPhone SE 2, nerozbalený, 100 %-nú funglovku. Ako vidíš, ponúkam ho v ktorejkoľvek z existujúcich farieb: biely, čierny alebo červený.

iPhone SE 2020
64 GB: € 439.99
čierny/biely/červený
iPhone SE 2020
128 GB: € 479.99
čierny/biely/červený
iPhone SE 2020
256 GB: € 569.99
čierny/biely/červený

Osobné prevzatie je možné v Bratislave na mieste podľa individuálnej dohody. Poštou jedine na podklade platby vopred. Úhrada je možná štandardným prevodom (mBank, slsp, j&t alebo 365bank môžem prijať okamžite), cez PayPal alebo vo vybraných kryptomenách. Poistené poštovné je € 5.

Pozor: maximálna poistná suma je € 500, takže v prípade hodnoty tovaru nad túto sumu by možno stála za zváženie kuriérska spoločnosť – keď aj za trocha vyššiu cenu.

Za bezkonkurenčne najlepšiu cenu na slovenskom trhu je možné získať

  • úplne nový iPhone SE 2 model 2020;
  • nedotknutý, nerozbalený – prosto „funglovku“
  • a s plnohodnotnou zárukou

iba cezo mňa. Na objednávku môžeš použiť niektorý z mojich kontaktov.

Nejde o žiadnu veľkú záhadu: jednoducho mám v Alze špeciálnu zľavu a uspokojím sa s minimálnym rabatom pre mňa, pretože sa týmto predajom neživím. Samozrejme, ako bolo vysvetlené vyššie, za

najlepšiu cenu ponúkam všetky modely iPhone

a aj čokoľvek iné. Ergo predám nový iPhone SE 2, ale aj ktorýkoľvek iný výrobok spoločnosti Apple či inej značky výrobcu elektroniky. A zvedavý som na to, kde sa umiestni es-éčko 2020 v rebríčku za tento rok… Keď iPhone XR bol celosvetovo najpredávanejším mobilom roka 2019 a iPhone 11 skončil podľa niektorých zdrojov hneď na druhom mieste.

Záruka iPhone a Apple zariadení všeobecne

Spoločnosť Apple dáva všetkým svojim výrobkom 12-mesačnú bezvýhradnú záruku. To znamená, že stačí prísť do autorizovaného servisu kdekoľvek v celej EÚ a reklamácia bude prijatá a riešená bez toho, že by bolo treba mať doklad o kúpe. Zariadenie je okamžite overené v systéme a bez akýchkoľvek špekulácií či prieťahov je problém riešený najvhodnejším možným spôsobom.

Zo slovenskej legislatívy však vyplýva povinnosť predajcu poskytnúť na výrobok záruku 24-mesačnú. Bez ohľadu na to, čo sa teda uvádza na účtenke (Alza pri iPhone uvádza jeden rok), kupujúci má po uplynutí ročnej záruky Apple zákonný nárok na ďalší rok záruku u predajcu. Mala by preto platiť dvojročná záruka ako v podstate na všetko. Ťažko sa to testuje, keďže iPhone je veľmi málo kazový stroj a ak niečo hapruje, spravidla sa to dá riešiť aj na diaľku. Telefonickou alebo online komunikáciou s AppleCare – oficiálnou podporou Apple.

Overiť si svoje zariadenie v tom zmysle, ako dlho bude ešte v záruke, môže každý na tomto linku.

Pár porovnaní na podporu dôvodov,

prečo prejsť na nový iPhone SE 2, verziu 2020

z akéhokoľvek staršieho modelu. Nasledovný zoznam zobrazuje porovnanie s prvou generáciou iPhone SE (1) z roku 2016:

  • iPhone SE 2 má citeľne rýchlejšie načítanie aplikácií, nakoľko model 2020 má až 2.4x rýchlejšie CPU a až 4x rýchlejšie GPU ako čipset A9.
  • Model 2020 má až do 2.7x rýchlejšie wifi (6) a až do 6.5x rýchlejší mobilný download než “jednotka”, samozrejme, nezávisí to len na mobile.
  • Verzia iPhone SE s označením 2 poskytuje údajne až do 2.5x dlhšiu výdrž batérie na… no, povedzme, že napr. pozeranie filmov. I you know what I mean – ako sa hovorí. 🙂

Ako autora tohto webu ma môžeš vidieť optikou podľa tvojej vlastnej voľby. Ak budeš chcieť, uvidíš zdanlivo arogantného, potetovaného, holohlavého grázla. Médiami titulovaného "guruom erotického priemyslu" a za jednu jeho zložku kedysi dokonca stíhaného. Dá sa však vidieť vo mne aj pokorného a duchovne založeného človeka s nadhľadom, žijúceho podľa karmických princípov. Konajúceho s presvedčením, že každý je strojcom vlastnej spokojnosti a že hranica akéhokoľvek konania je presne tam, kde by mohlo uškodiť niekomu inému. Držiteľa najvyššej, Kňazovického medaily za 100 bezplatných darovaní krvi a to iba na Slovensku. Chlapa komunikujúceho na vysokej úrovni, keď aj bez servítky pred ústami, šikovného "textára" - blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Voľba uhla pohľadu - tak ako všetkého v živote - je len a len na tebe. A maj na pamäti, že tvojím výberom hovoríš niečo najmä sama/sám o sebe.

One Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *