Predám nový iPhone SE 2, podľa pamäte: € 449.99, € 489.99, € 599.99
iPhone

Predám nový iPhone SE 2 verziu 2020 len za € 449.99 – najlepšiu cenu na Slovensku

Predám nový iPhone SE 2, model/verziu 2020. So štandardnou plnohodnotnou zárukou podľa slovenského zákona (viac o tom neskôr) a za najnižšie možné ceny na Slovensku. Výber špecifikácie ako veľkosť pamäte, farba – ale vlastne aj výber samotného modelu iPhone či čohokoľvek iného – je na tebe. * (Aktualizované 05. 01. 2022)

* Rovnakým spôsobom ako predám nový iPhone SE 2, zabezpečím akýkoľvek iný model iPhone a vlastne aj akýkoľvek iný tovar – najmä elektroniku. Jednoducho mi napíš, o čo máš záujem a pošli mi link, za akú najlepšiu cenu je tá vec v ponuke nejakého slovenského eshopu. Zvyšok dohodneme individuálne.

Predám nový iPhone SE 2 všetkých farieb a pamätí

Dodanie cca do troch pracovných dní od objednávky. No a na objednávku využi ktorýkoľvek z mojich kontaktov.

Parametre stroja na tomto mieste riešiť netreba. Tu nájdeš najkomplexnejšie a stále aktualizované technické údaje o iPhone SE 2. Takže ešte raz moja ponuka: predám nový iPhone SE 2, nerozbalený, 100 %-nú funglovku. Ako vidíš, ponúkam ho v ktorejkoľvek z existujúcich farieb: biely, čierny alebo červený.

iPhone SE 2020
64 GB: € 439.99
čierny/biely/červený
iPhone SE 2020
128 GB: € 479.99
čierny/biely/červený
iPhone SE 2020
256 GB: € 569.99
čierny/biely/červený

Osobné prevzatie je možné v Bratislave na mieste podľa individuálnej dohody. Poštou jedine na podklade platby vopred. Úhrada je možná štandardným prevodom (mBank, slsp, j&t alebo 365bank môžem prijať okamžite), cez PayPal alebo vo vybraných kryptomenách. Poistené poštovné je € 5.

Pozor: maximálna poistná suma je € 500, takže v prípade hodnoty tovaru nad túto sumu by možno stála za zváženie kuriérska spoločnosť – keď aj za trocha vyššiu cenu.

Za bezkonkurenčne najlepšiu cenu na slovenskom trhu je možné získať

  • úplne nový iPhone SE 2 model 2020;
  • nedotknutý, nerozbalený – prosto „funglovku“
  • a s plnohodnotnou zárukou

iba cezo mňa. Na objednávku môžeš použiť niektorý z mojich kontaktov.

Nejde o žiadnu veľkú záhadu: jednoducho mám v Alze špeciálnu zľavu a uspokojím sa s minimálnym rabatom pre mňa, pretože sa týmto predajom neživím. Samozrejme, ako bolo vysvetlené vyššie, za

najlepšiu cenu ponúkam všetky modely iPhone

a aj čokoľvek iné. Ergo predám nový iPhone SE 2, ale aj ktorýkoľvek iný výrobok spoločnosti Apple či inej značky výrobcu elektroniky. A zvedavý som na to, kde sa umiestni es-éčko 2020 v rebríčku za tento rok… Keď iPhone XR bol celosvetovo najpredávanejším mobilom roka 2019 a iPhone 11 skončil podľa niektorých zdrojov hneď na druhom mieste.

Záruka iPhone a Apple zariadení všeobecne

Spoločnosť Apple dáva všetkým svojim výrobkom 12-mesačnú bezvýhradnú záruku. To znamená, že stačí prísť do autorizovaného servisu kdekoľvek v celej EÚ a reklamácia bude prijatá a riešená bez toho, že by bolo treba mať doklad o kúpe. Zariadenie je okamžite overené v systéme a bez akýchkoľvek špekulácií či prieťahov je problém riešený najvhodnejším možným spôsobom.

Zo slovenskej legislatívy však vyplýva povinnosť predajcu poskytnúť na výrobok záruku 24-mesačnú. Bez ohľadu na to, čo sa teda uvádza na účtenke (Alza pri iPhone uvádza jeden rok), kupujúci má po uplynutí ročnej záruky Apple zákonný nárok na ďalší rok záruku u predajcu. Mala by preto platiť dvojročná záruka ako v podstate na všetko. Ťažko sa to testuje, keďže iPhone je veľmi málo kazový stroj a ak niečo hapruje, spravidla sa to dá riešiť aj na diaľku. Telefonickou alebo online komunikáciou s AppleCare – oficiálnou podporou Apple.

Overiť si svoje zariadenie v tom zmysle, ako dlho bude ešte v záruke, môže každý na tomto linku.

Pár porovnaní na podporu dôvodov,

prečo prejsť na nový iPhone SE 2, verziu 2020

z akéhokoľvek staršieho modelu. Nasledovný zoznam zobrazuje porovnanie s prvou generáciou iPhone SE (1) z roku 2016:

  • iPhone SE 2 má citeľne rýchlejšie načítanie aplikácií, nakoľko model 2020 má až 2.4x rýchlejšie CPU a až 4x rýchlejšie GPU ako čipset A9.
  • Model 2020 má až do 2.7x rýchlejšie wifi (6) a až do 6.5x rýchlejší mobilný download než “jednotka”, samozrejme, nezávisí to len na mobile.
  • Verzia iPhone SE s označením 2 poskytuje údajne až do 2.5x dlhšiu výdrž batérie na… no, povedzme, že napr. pozeranie filmov. I you know what I mean – ako sa hovorí. 🙂

Ako autora tohto webu ma môžeš vidieť optikou podľa tvojej vlastnej voľby. Ak budeš chcieť, uvidíš zdanlivo arogantného, potetovaného, holohlavého grázla. Médiami titulovaného "guruom erotického priemyslu" a za jednu jeho zložku kedysi dokonca stíhaného. Ak sa rozhodneš inak, uvidíš vo mne (aj) pokorného a duchovne založeného človeka s nadhľadom, žijúceho podľa karmických princípov. Konajúceho s presvedčením, že každý je strojcom vlastnej spokojnosti a že hranica akéhokoľvek konania je presne tam, kde by mohlo uškodiť niekomu inému. Pestovateľa orchideí, držiteľa najvyššej, Kňazovického medaily za 100 bezplatných darovaní krvi (na Slovensku). Chlapa komunikujúceho na vysokej úrovni, keď aj bez servítky pred ústami, šikovného "textára" - blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Voľba uhla pohľadu - napokon, tak ako všetkého v živote - je len a len na tebe. A maj na pamäti, že tvoj výber optiky vypovedá tiež najmä o tebe.

One Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *