Rôzne

Tyč na pole dance | poledance | poledancing na predaj

Nehrá rolu, či sa chceš len tak vrtieť pri tyči alebo chceš robiť poledance ako náročný silový šport. Ponúkam na predaj profesionálnu tyč na poledance, pevnú, nie otočnú. Jej montáž však nespôsobí žiadne nezvratné škody. Pritom je natoľko jednoduchá, že ju hravo zvládne každý laik.

Tyč na poledance, pole dance, poledancing na predaj

Namontovať sa dá tak pevno, že udrží aj skok 150-kilového chlapa. Žiadny demontovateľný prenosný “šunt”, pri šplhaní na ktorý sa človek zrúti aj s tyčou – nech mal predtým pocit, že tyč drží akokoľvek pevno…

Kontakty na ďalšie info v prípade, že sa nejaký detail v tomto texte nenachádza (ale malo by tu byť úplne všetko potrebné) ako aj na objednanie tyče na poledance sú na konci článku.

Dĺžka 300 cm, vysoko lesklý chrómový povrch

Je to “funglovka”, tyč na poledance odo mňa nebola nikdy nikde namontovaná ani nijako použitá a je v pôvodnom plastovom balení od výrobcu.

Tyč na poledance má priemer 5 cm

Čo je bežný štandard. V cene je kompletný materiál na pevnú (a teda nie otočnú) montáž do podlahy aj do stropu. Dĺžku tyče nie je problém zmenšiť presne na mieru podľa potreby. Stačí na to štandardná pílka na železo.

Cena € 140 je bezkonkurenčná

Montovateľná tyč na poledance s neporovnateľne horšou stabilitou, pevnosťou a nosnosťou sa na internete predáva cca od € 200 vyššie plus poštovné. Takže čo sa ceny týka, je moja ponuka jedinečnou príležitosťou. Na priložených záberoch vidno dve reálne fotografie takejto tyče, namontovanej v izbe ako aj záber montážneho materiálu.

Kontakty: ja@AndyMoravek.sk a 0915 122 222.