Rôzne

Tyč na pole dance | poledance | poledancing na predaj

Nehrá rolu, či sa chceš len tak vrtieť pri tyči alebo chceš robiť poledance ako náročný silový šport. Ponúkam na predaj profesionálnu tyč na poledance, pevnú, nie otočnú. Jej montáž však nespôsobí žiadne nezvratné škody. Pritom je natoľko jednoduchá, že ju hravo zvládne každý laik.

Tyč na poledance, pole dance, poledancing na predaj

Namontovať sa dá tak pevno, že udrží aj skok 150-kilového chlapa. Žiadny demontovateľný prenosný “šunt”, pri šplhaní na ktorý sa človek zrúti aj s tyčou – nech mal predtým pocit, že tyč drží akokoľvek pevno.

Kontakty na ďalšie info v prípade, že sa nejaký detail v tomto texte nenachádza (ale malo by tu byť úplne všetko potrebné) ako aj na objednanie tyče na poledance sú na konci článku.

Dĺžka 300cm a vysokolesklý chrómovaný povrch

Je to “funglovka”, tyč nebola nikdy nikde namontovaná ani nijako použitá a je v pôvodnom plastovom balení od výrobcu.

Tyč na poledance má priemer štandardných 5cm

V cene je kompletný materiál na pevnú montáž do podlahy aj do stropu. Dĺžku tyče nie je problém zmenšiť presne na mieru podľa potreby, stačí na to štandardná pílka na železo.

Cena € 140 je bezkonkurenčná

Tyč na poledance, pole dance, poledancing na predaj Tyč na poledance, pole dance, poledancing na predajMontovateľná tyč na poledance s neporovnateľne horšou stabilitou, pevnosťou a nosnosťou sa na internete predáva cca od € 200. Takže čo sa ceny týka, je moja ponuka jedinečnou príležitosťou. Na priložených záberoch vidno dve reálne fotografie takejto tyče, namontovanej v izbe ako aj záber montážneho materiálu. Možný je jedine osobný odber v bratislavskom Ružinove, neďaleko Zimného štadióna O. Nepelu.

Kontakty: ja@AndyMoravek.sk a 0915 122 222.