Nezaraditeľné témy

Tyče na poledance (poledancing) na predaj. Kvalitné a pevné

Nehrá rolu, či sa chceš len tak vrtieť pri tyči alebo chceš robiť poledance ako náročný silový šport. Ponúkam na predaj profesionálne tyče na poledance. Pevné, čiže nie otočné, ani rotačné, ani spinningové.

Tyč na poledance, pole dance, poledancing na predaj

Poledance (alebo pole dance) konečne prestal byť konzervatívnou spoločnosťou vnímaný ako erotický tanec. Fakt je, že na Slovensku bežný človek najčastejšie vidí pri tyči tancovať polo- alebo úplne odhalenú striptérku. Poledance je však náročný silový šport, vyžadujúci okrem iných predpokladov veľmi tvrdý pravidelný tréning. Preto aj záujem o tyče na poledance naberá na intenzite.

Montáž takejto tyče nespôsobí žiadne nezvratné škody. Pritom je natoľko jednoduchá, že ju hravo zvládne každý laik.

Namontovať sa dá tak pevno, že udrží aj skok 150-kilového chlapa. Žiadny demontovateľný prenosný “šunt”, pri šplhaní na ktorý sa človek zrúti aj s tyčou – nech mal predtým pocit, že tyč drží akokoľvek pevno…

Kontakty na vyžiadanie ďalších informácií v prípade, že sa nejaký detail v tomto texte nenachádza (i keď je tu úplne všetko potrebné, stačí pozorne čítať) ako aj na samotné objednanie tyče sú na konci článku.

Dĺžka tyče na poledance je 300 cm

Má vysoko lesklý chrómový povrch. Je to “funglovka”, tyče odo mňa neboli nikdy nikde namontované ani nijako použité. Sú v pôvodnom plastovom balení od výrobcu.

Tyče na poledance majú priemer 5 cm

Čo je bežný štandard. V cene je kompletný materiál na pevnú (a teda nie otočnú) montáž do podlahy aj do stropu. Dĺžku tyče nie je problém zmenšiť presne na mieru podľa potreby. Stačí na to štandardná pílka na železo.

Cena € 140 je bezkonkurenčná

Montovateľné tyče na poledance s neporovnateľne horšou stabilitou, pevnosťou a nosnosťou sa na internete predáva cca od € 200 vyššie plus poštovné. Takže čo sa ceny týka, je moja ponuka jedinečnou príležitosťou. Na priložených záberoch vidno dve reálne fotografie takejto tyče, namontovanej v izbe ako aj záber montážneho materiálu.

Vyzdvihnutie v Bratislave či v Košiciach

Osobné vyzdvihnutie je najjednoduchšou a najlacnejšou možnosťou získania tyče na poledance. V Bratislave je možné vo Vajnoroch. V rámci hlavného mesta je ale možný aj dovoz tyče viac-menej kamkoľvek podľa dohody. V Košiciach je vyzdvihnutie tyče na poledance možné jedine na Južnej triede 119.

Pošta takýto nadrozmerný predmet neprepraví, prípadná doprava kuriérom je teda vecou dohody. Bude pri ňom, samozrejme, nevyhnutná úhrada vopred prevodom na účet. Na druhej strane však by cena takejto dopravy mohla byť v prípade dohody veľmi priaznivá.

Kontakt na objednanie: 0915 122 222.

Ak dávaš prednosť mailu alebo vyplneniu kontaktného formulára, túto možnosti nájdeš v mojich kontaktoch.

Po viac ako 17 rokoch písania a publikovania som bol oslovený s ponukou písať copywriterské texty. Nakoľko vysvitlo, že ma to nielenže baví, ale som v tom aj kurva dobrý - robím to teraz na zákazku. Stal som sa excelentným copywriterom za rozumné náklady, pretože ma to nemusí živiť a stále to vnímam ako platené hobby. Okrem toho som sa po kratšej prestávke vrátil k pôsobeniu v zábavnom priemysle. Pokračujem teda v napĺňaní môjho mediálneho titulu "guru slovenskej erotiky". Aktuálne žijem v Košiciach.