Nezaraditeľné témy

Tyče na poledance (poledancing) na predaj. Kvalitné a pevné

Nehrá rolu, či sa chceš len tak vrtieť pri tyči alebo chceš robiť poledance ako náročný silový šport. Ponúkam na predaj profesionálne tyče na poledance. Pevné, čiže nie otočné, ani rotačné, ani spinningové.

Tyč na poledance, pole dance, poledancing na predaj

Poledance (alebo pole dance) konečne prestal byť konzervatívnou spoločnosťou vnímaný ako erotický tanec. Fakt je, že na Slovensku bežný človek najčastejšie vidí pri tyči tancovať polo- alebo úplne odhalenú striptérku. Poledance je však náročný silový šport, vyžadujúci okrem iných predpokladov veľmi tvrdý pravidelný tréning. Preto aj záujem o tyče na poledance naberá na intenzite.

Montáž takejto tyče nespôsobí žiadne nezvratné škody. Pritom je natoľko jednoduchá, že ju hravo zvládne každý laik.

Namontovať sa dá tak pevno, že udrží aj skok 150-kilového chlapa. Žiadny demontovateľný prenosný “šunt”, pri šplhaní na ktorý sa človek zrúti aj s tyčou – nech mal predtým pocit, že tyč drží akokoľvek pevno…

Kontakty na vyžiadanie ďalších informácií v prípade, že sa nejaký detail v tomto texte nenachádza (i keď je tu úplne všetko potrebné, stačí pozorne čítať) ako aj na samotné objednanie tyče sú na konci článku.

Dĺžka tyče na poledance je 300 cm

Má vysoko lesklý chrómový povrch. Je to “funglovka”, tyče odo mňa neboli nikdy nikde namontované ani nijako použité. Sú v pôvodnom plastovom balení od výrobcu.

Tyče na poledance majú priemer 5 cm

Čo je bežný štandard. V cene je kompletný materiál na pevnú (a teda nie otočnú) montáž do podlahy aj do stropu. Dĺžku tyče nie je problém zmenšiť presne na mieru podľa potreby. Stačí na to štandardná pílka na železo.

Tento článok bol v kompletnom znení presunutý na web poledance.sk.

Médiá mi prisúdili titul "guru erotického priemyslu na Slovensku". Po bezmála 20-ich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Okrem toho sa však považujem aj za blogera a tak trocha za spisovateľa. Píšem od strednej školy. Nakoľko vysvitlo, že ma to nielenže baví, ale som v tom aj kurva dobrý - robím to teraz na zákazku. Stal som sa excelentným copywriterom za rozumné náklady, pretože ma to nemusí živiť a stále to vnímam ako platené hobby. Ergo som človekom, ktorý vie nielen o čom píše, ale hlavne ako to napísať tak, aby si to ty ako čitateľ na internete vôbec našiel.