Upratovanie domácností v Bratislave: poriadok, čisté okná, vyžehlené veci

Dokonalé upratovanie v Bratislave za veľmi rozumné náklady: 0904 072 651

Upratovanie domácností v Bratislave. Umývanie okien, čistenie novostavieb, žehlenie a po dohode aj akékoľvek ďalšie príbuzné služby.

Za upratovanie domácností v Bratislave si účtujem

sadzbu orientačne € 9 na hodinu. S tým, že minimálna výška objednávky je € 30. Doprava na miesto upratovania a rôzne ďalšie detaily sú vecou individuálnej dohody.

Samozrejme, pri dlhodobej spolupráci je cena mojich služieb vecou dohody. Tiež je možné nastaviť niečo ako paušál v prípade, že budem do tvojej domácnosti dochádzať pravidelne a teda spoznám jej – a vlastne aj tvoje – potreby a náročnosť čistenia. (“Náročnosť” nie v tom zmysle, nakoľko náročný si na čistotu. Pretože moje upratovacie služby sú 100 %-né za každých okolností a podmienok. Ale v zmysle toho, ako komplikovaná a zložitá je tvoja domácnosť.)

Zabezpečenie potrebných čistiacich prostriedkov

nechávam v réžii teba ako objednávateľa. Vychádzam totiž z faktu, že tak či tak sa všetko potrebné na čistenie v tvojej domácnosti (už) nachádza. Práve toto jedným z dôvodov, prečo môže byť cena mojich upratovacích služieb taká priaznivá.

Na vyžiadanie v prípade potreby nemám problém priniesť si k tebe vlastný vysávač.

Upratovanie domácností v Bratislave – kontakty

Pre objednanie skvelých a finančne rozumných upratovacích služieb…

… volaj jednoducho 0904 072 651. V prípade, že preferuješ online kontakt, napíš mi cez messenger.


Poznámka autora webu aj tohto textu: toto nie je reklama. Ide o nekomerčnú pomoc kamarátke. S proklamovanou prevádzkovateľkou upratovacích služieb sa ako dobrý sused osobne poznám.