Andy Morávek: videá, rozhovory, podcasty atď., v ktorých neskromne vystupuje(m)

Andy Morávek vo video a audio formáte – alebo kde všade ma môžeš vidieť/počuť

Počítaj s tým, že sa idem trocha predvádzať. Témou totiž je: “Andy Morávek: videá, rozhovory, podcasty a podobné záležitosti, v ktorých vystupuje(m)”. Popravde, tento článok je zatiaľ vlastne výlučne a konkrétne iba pre moju atraktívnu tmavovlasú sexy kamarátku Janku z Petržalky. (Pokokot prívlastkov, však? A nie, nemusia ich oddeľovať čiarky, ak ti napadla táto výhrada k textu. Ide o postupné rozvíjanie opisu, ergo čiarky nie sú potrebné. No môžem sa aj úplne mýliť.)

Účelom tohto textu je jednoducho iba zhromaždiť – a priebežne zhromažďovať – na

jednom mieste všetky obrazové a zvukové záznamy,

v ktorých pod mojím menom Andy Sebastian Morávek účinkujem. Resp. tie, ktoré je možné nájsť. Pretože tie hromady “Črepín s hviezdičkou” na jojke, nejaké tie “Televízne noviny” na markíze, “Druhý dych” ako celý seriál, v ktorom som účinkoval a všetky tie komparzy, čo mám na triku… to už nikto nikdy dokopy ani online nedá. A načo by to aj kto robil.

Nahádžem sem jednoducho linky na tie video a audio zdroje, ktoré sú (ešte) viditeľné. Najnovšie hore, pretože takmer určite budú ešte pribúdať. Začať pozerať (ono v podstate aj pri videách vlastne stačí iba počúvať) teda treba zdola. Nebudem sa trápiť zvlášť podrobnými popismi. Uvediem primárne termín vzniku kvôli chronológii zoradenia. I keď zachovám ju iba približne. V náhľade videa ako takého vidíš, o čom ktorý materiál je alebo má byť.

Teraz už reálne: Andy Morávek: videá, rozhovory atď.

► Máj 2023, rozhovor o porne ako takom – o jeho filmovaní, sledovaní, o zákulisí porno priemyslu:

► Presne v posledný januárový deň roku 2023 som nahodil online prvé skúšobné epizódy dvoch z troch mojich pripravovaných podcastových kanálov.

► Marec 2023, rozhovor o práci spoločníka:

► Kompletný rozhovor (resp. odpovede na otázky) pre refresher o práci spoločníka.

► Máj 2022, druhý najsledovanejší rozhovor kanálu “Bez hanby”, v ktorom hovorím o viacerých zložkách mojej práce:

► Niekedy v strede roka 2021, diskusia o erotických pomôckach a kadečom podobnom:

► September 2020, podcastový rozhovor o mojich podnikateľských aktivitách a stíhaní za kupliarstvo:

► Asi najstarším mojím počinom, ktorý sem patrí, je moja videovizitka. Vytvoril som ju v roku 2019 alebo 2020 za účelom (neúspešného) uplatnenia sa v istej tv-show:

Budem ti nesmierne vďačný, ak mi napr. formou komentára dáš vedieť o niečom ďalšom, v čom ma eviduješ. A čo sa dá vidieť online, prirodzene. Dovolím si ešte poslednú poznámku na tému “Andy Morávek: videá, rozhovory, podcasty atď.” Použil som náhľad z “Rozhovoru so Šimonom” ako titulku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *