Na plné gule - podcast, z otvorenosti ktorého padneš na zadok

Na plné gule – konečne podcast hovoriaci skutočne bez servítky o čomkoľvek

Na plné gule, bez servítky pred ústami. Bez zábran, hanby a tajností o čomkoľvek. Bez zábran, hanby a tajností primárne z mojej stranyja som a chcem byť tým, kto vo vlastnom podcaste rozpráva absolútne otvorene. Kto zodpovie akúkoľvek otázku svojmu hosťovi a kto nemá zábranu zverejniť (prezradiť) o sebe naozaj čokoľvek. Často bez ohľadu na to, či to čo i len jediného poslucháča na svete môže a/alebo bude zaujímať, haha.

Na plné gule o živote, často aj tom sexuálnom

Zmienka o sexe nemá byť iba lacným pútačom. Zábavný a erotický priemysel, iným slovom sexbiznis je oblasť, v ktorej ako sprostredkovateľ pôsobím v tejto chvíli už viac ako dvadsať rokov. Témy z nej teda celkom logicky a prirodzene nemôžu v mojom podcaste chýbať. Navyše – a ono to vlastne súvisí – ja o sexe a úplne všetkom, čo s ním akokoľvek súvisí, rozprávam vyslovene rád. Baví ma šokovať mojich hostí aj poslucháčov tým, že ja sám o

vlastnom sexuálnom živote poviem na plné gule hocičo.

Na diskusie s týmto predmetom musí byť môj hosť pripravený, i keď otvorenejšie vyjadrenia vyžadujem skôr od seba samého.

Nemusíš teda mať obavy prihlásiť sa do môjho podcastu ako hosť, ak sa domnievaš, že máš (alebo chceš) čo zaujímavé povedať.

V momente publikovania tohto textu je môj

podcastový kanál spolu s dvoma ďalšími * v príprave,

vo výrobe. Zopár epizód je nahraných, vyrába sa webstránka. Tento článok má za úlohu pritiahnuť pozornosť ani nie tak poslucháča ako skôr potenciálneho hosťa. Ako som zmienil o kúsok vyššie: ak máš pocit, že máš odvahu na plné gule so mnou prebrať tému, do ktorej nejakým spôsobom vidíš, kontaktuj ma.

* Najďalej vo vývoji je kanál Erotické príbehy s literárnym pornom v audio formáte. Ešte nejaký čas na reálne sputenie si zrejme počká kanál Cukor a bič, ktorý budem robiť s mojím kamarátom Borgiom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *