Andy Sebastian Morávek
Nezaraditeľné témy

Andy Sebastian Morávek – alebo čo je autor tohto webu zač

Možno nič podobné ako nejaké moje predstavenie sa v podstate nikoho nezaujíma. Háčik je v tom, že toto je moja webstránka a keď chcem, uverejním si tu nasilu aj to, o čom som presvedčený, že to nikto nechce čítať.

Takže začnem celkom logicky: od konca. Vraj som komplikovaný človek. Bude na tom niečo pravdy. Na jednej strane som plachý a relatívne málo zhovorčivý. Na druhej strane dať mi tému, ktorá ma skutočne zaujíma – a ťažko ma zastaviť. Takými témami sú pre mňa napr. partnerské vzťahy a súčasný životný štýl. Tiež duchovný náhľad na svet okolo nás, fungovanie sveta v súvislosti s reinkarnáciou a karmou a týmto námetom blízke témy.

Rád sa učím (najmä na vlastných chybách) a nemám problém

akceptovať logické a rozumné argumenty.

Netrvám skostnateno na mojich pôvodných názoroch, ale prispôsobujem sa. Za “tým svojim” si pevne stojím vtedy, keď som presvedčený o správnosti môjho postoja. Vtedy očakávam presvedčivú argumentáciu a na jej podklade zvažujem a prehodnocujem. Mám, domnievam sa, celkom dobré postrehy k životu okolo mňa a rád ich konfrontujem s ľuďmi, ktorí majú vlastný názor a adekvátne skúsenosti.

Nemám rád formálnosť, nepreferujem vykanie

si s ľuďmi, nerád sa prehnane elegantne a teda zároveň (v mojom vnímaní) nepohodlne obliekam, mám rád pocit voľnosti a slobody. Nenechávam sa zväzovať konvenciami a mnohými zbytočnými, podľa môjho subjektívneho názoru neefektívnymi pravidlami. Na druhej strane sa považujem za hlboko veriaceho človeka: mám vlastné a to veľmi silné morálne a duchovné zásady.

Viem si vychutnať posedenie pri kvalitnej káve či dobrom aromatickom čaji v príjemnej kaviarni. A to rovnako dobre ako si viem užiť prechádzku v prírode. Milujem zvieratá od psov, cez mačky až po… plazy či dokonca pavúky. Mám v sebe štipku herca a dokážem sa vžiť do role, ak treba niečo pred niekým predstierať – napriek tomu, že paradoxne veľmi nerád klamem a ani to nerobievam.

Rád sa líšim od väčšiny

Andy Sebastian Morávek

Podriaďujem tomu do určitej miery môj výzor, niektoré postoje a občas aj správanie. Táto moja povahová črta sa prejavuje aj tým, že nedodržiavam 100%-ne všetky gramatické pravidlá slovenčiny tak, ako sú mi známe. Sú detaily, ktoré píšem podľa môjho vlastného vkusu a robím to cielene. Na čitateľnosť a správnosť mojich textov nemajú vplyv a napokon: nikoho neinšpirujem k tomu, aby ma nejakým spôsobom kopíroval. (Ide zväčša len o hlúposti, napr. nepáčia sa mi skratky ako bmw, usb a podobne písané veľkými písmenami.)

Možno v rozpore s tým ako vyzerám a ako mojim výzorom pôsobím na okolie, spravidla vďaka môjmu chovaniu a konaniu nemám problémy s budovaním si dôvery u ľudí okolo mňa. Dokladom toho je určite napríklad aj fakt, že som zvoleným zástupcom vlastníkov voči správcovským spoločnostiam v bytových domov, kde vlastním byty.

Čo sa mojej obchodnej činnosti týka: dnešnej dobe už sa

venujem iba veciam, ktoré sú zlučiteľné s vážnym vzťahom.

Priviedla ma k tomu Dominika. Po (zrejme) snahe viacerých mojich ex mi konečne záleží na niekom natoľko, že som bol po 15-tich rokoch fungovania v háklivých oblastiach ochotný skončiť so všetkým, na čo zdravá žena môže žiarliť. Alebo čo by sa aj mne nepáčilo, ak by moja partnerka robila. A musím napísať, že za to, čo sa mojej budúcej manželke v tomto zmysle podarilo, ju ja sám obdivujem. Moja Nika jednoducho má gule.

Jednovetné (práve vymyslené slovo) zhrnutie na záver:

volám sa Andy Sebastian Morávek

a snažím sa nepatriť medzi “gádže (čo) nemíňajú lóve”. My s mojím malým zmrdom vieme. 😉

Médiá mi prisúdili titul "guru erotického priemyslu na Slovensku". Po bezmála 20-ich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Okrem toho sa však považujem aj za blogera a tak trocha za spisovateľa. Píšem od strednej školy. Nakoľko vysvitlo, že ma to nielenže baví, ale som v tom aj kurva dobrý - robím to teraz na zákazku. Stal som sa excelentným copywriterom za rozumné náklady, pretože ma to nemusí živiť a stále to vnímam ako platené hobby. Ergo som človekom, ktorý vie nielen o čom píše, ale hlavne ako to napísať tak, aby si to ty ako čitateľ na internete vôbec našiel.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *