Andy Morávek - kontakt: špičkový copywriter, bloger, odborník na sexbiznis.

Kontakty – Andy Morávek ako copywriter, bloger, spoločník, sprostredkovateľ atď.

Nižšie uvedený mobil nie je policajné číslo, info-linka a ani žiadny prieskum. Naozaj sa na ňom dovoláš mne, je to priamy kontakt na mňa. Budem rád, ak mi budeš tykať – nemám rád zbytočnú formálnosť. Nezvyšuje automaticky dôveru medzi ľuďmi a ani vzájomnú úctu a rešpekt (na to slúžia úplne iné veci). Preto ju ja osobne považujem za zbytočnú.

Okrem online formulára ma môžeš kontaktovať mailom na adrese ja@AndyMoravek.sk, cez messenger, instagram alebo na 0915 122 222 – žiadne sms, prosím. Buď uvedený WhatsApp alebo keď tak iMessage.

V prípade, že si sa sem dostal/a s tým, že vlastne ani presne nevieš, s kým máš tú česť – tu sa dozvieš o niečo viac o mne, ergo o osobe menom Andy Sebastian Morávek. 🙂 A ak ťa zaujíma, čomu všetkému sa venujem a v čom pôsobím, pozri si moje portfólio činnosti a aktivít.

Vo formáte 0915122222
Dôkladne si ho skontroluj , aby vôbec bolo kam odpísať
* Označené políčka je nevyhnutné vyplniť. Inak formulár nebude možné odoslať a vypĺňaš ho úplne zbytočne

3 komentáre

  • Margita sivakova

    Ja neprosím nežiada niesom závislá na iných no terás ta ja poníženie na kolenách žiadam prosím pomozmi ak mi vieš pomôcť ak chcem budem tvoja milenka žena všetko len mi pomos 😭😭😭no milenka iba tvoja nie iných….. Iba ak vo filmoch a na fotkách prosím pomosmi😭😭😭😭😭😢😢😢😢😢😢😢😌😌😌😌😌😌😌😌😌😌😢😢😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *