Cukor a bič vo význame podcastu Andyho a Borgia

“Cukor a bič” – alebo zbrusu nový, práve pripravovaný podcast Andyho a Borgia

Čo baví, zaujíma a trápi bežného chlapa v dnešnom svete. Inými slovami: Radosti a starosti (najmä) mužov v dnešnom svete. Zasa inými slovami: “Cukor a bič” – podcast Andyho a Borgia. A úplne pragmaticky: pre viac informácií prosto čítaj ďalej. O živote pri dobrej káve diskutujú, radia a (už) aj spomínajú dvaja úplne protichodní týpkovia, čiže cukor a bič. Z ktorých sa prekvapivo rýchlo po ich až osudovom zoznámení sa stali dobrí kamaráti.

Borgio je

ženatý, má dve krásne malé dcéry a je spolumajiteľom

úspešnej firmy. Napriek faktu, že sa nezastaví 25 hodín denne, 8 dní v týždni, s obľubou sa venuje ešte aj dabingu a tancom typu Salsa, Bachata, Kizomba či Rueda. Ako chalanisko hral na bicie vo vlastnej rockovej kapele a zažil šialenosti, o ktorých si jeho rovesníci nedovolili ani len snívať. A ktoré mu aj jeho kamarát Andy len ticho závidí.

Andy je z titulu svojej

práce aj povahy odsúdený na večný single život.

Pôsobí v erotickom priemysle, poskytuje služby profesionálneho spoločníka, vydal dve pikantné knihy a venuje sa aj inej kontroverznej tvorbe. Pritom v skutočnosti vedie pomerne nudný, i keď podľa Borgia aj zaujímavý život. Plný pokoja, pohody a možností robiť (iba) to, čo Andy s jeho hlbokou pohodou v duši práve uzná za vhodné.

Chlapi (cukor a bič) sa v ich elektrizujúcom podcaste radi podelia o časť z ich mora zážitkov. Okrem toho vo dvojici, ale občas aj spolu s hosťom poradia, ako by možno oni reagovali v životných situáciách, v ktorých sa ocitajú ich poslucháči. Prípadne ako by sa oni postavili k výzvam, ktoré pred ich fanúšikmi – podľa ich správ – stoja. Hovoria na rovinu a bez servítky o všetkom vrátane toho, o čom žiadny iný chlap nahlas hovoriť nechce. Snáď iba s výnimkou vecí, ktoré si nechajú… no, prinajmenšom do ďalšieho dielu.

Podcast “Cukor a bič” bude produkovaný

najsilnejšou slovenskou “podcastovou” alebo inými slovami “štúdiovou” spoločnosťou “ZAPO“. Pod jej krídlami vyrástli alebo pod ne behom času vzala bezmála všetky najpočúvanejšie podcastové kanály na slovenskom trhu.


Zdrojom titulnej fotografie a spolu s ňou takmer všetkých na tomto webe je môj vlastný archív. Zatiaľ sa ešte nedá napísať, že by som robil skutočnú fototvorbu v pravom zmysle slova. Zatiaľ iba pre vlastnú radosť a zábavu “lovím zaujímavé pohľady”.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *