Výmena spätných odkazov v rámci SEO s niektorým z webov z portfólia
Copywriting

Písanie/tvorba a zverejnenie PR článkov. Výmena spätných odkazov/linkov

Keďže aj moje webstránky už si google konečne všimol (žartujem, samozrejme) a návštevnosť stúpa, začína sa stávať relevantnou výmena spätných odkazov v rámci SEO. Ponúkam v tomto zmysle tri formy dohody. Začať si dovolím zoznamom mojich stránok. Aktualizované 03. 02. 2021.

Z tých „normálnych“, v princípe slušných, inými slovami stránok mimo erotického zamerania ide o (abecedne):

No a tými viac alebo menej eroticky ladenými webstránkami v mojom portfóliu sú (tiež abecedne):

Samozrejme, uvádzam tu len tie moje weby, ktoré majú návštevnosť takú, aby na nich

výmena spätných odkazov v rámci SEO bola aspoň trocha zaujímavou.

Stránok celkovo a teda takých, ktoré si pozície a návštevnosť ešte len budujú, mám viac: LaskaNaPrenajom.sk, PoleDance.sk, SEXting.sk, Susedky.sk a Viraĉo.sk. Aj na nich je možné umiestniť PR článok s odkazmi, ale to je zaujímavé keď tak zrejme iba v kombinácii s niektorým z tých „silných“ hlavných webov. Je to vecou dohody.

Prvou možnosťou je výmena spätných odkazov v rámci SEO

a to jednoducho link za link. Čím myslím tvoj článok s odkazmi u mňa za môj článok s odkazmi u teba. Na podklade rovnocennej, férovej a korektnej dohody medzi nami dvoma. Tieto články by sme si navzájom dodali jeden druhému s tým, že neviem, ako ty – ale ja si vyhradzujem právo zasiahnuť do dodaného a teda nie mnou napísaného článku prinajmenšom po gramatickej stránke.

Druhou možnosťou je zverejnenie tvojho vlastného PR článku

v podobe, v akej mi ho dodáš. Článok bude po dobu jedného mesiaca zavesený na prvom mieste a graficky zvýraznený (podfarbený pri zobrazení úvodnej stránky). Následne zostane na webe kvázi navždy ergo neobmedzene dlho. Len sa posunie nižšie. Tento článok môže, ale nemusí byť označený ako PR článok. Závisí to v podstate len od toho, či bude schopný „zapadnúť“ medzi moje texty žánrovo, obsahovo aj štýlovo. Na tom môžeme spolu popracovať, prirodzene. Za túto službu – mesiac ako top a potom bez obmedzenia doby zverejnenia – si účtujem € 30 na weboch mimo profesionalky.sk, kde je cena tejto služby € 50.

Treťou ponukou je napísanie PR článku plus jeho zverejnenie

u mňa presne za vyššie opísaných podmienok. Keďže za napísanie unikátneho textu si účtujem € 20 podľa môjho cenníka copywritera, stojí táto tretia, tak napíšuc komplexná služba € 50 (resp. € 70 na webe profesionalky.sk).

Prirodzene, nebránim sa možnosti vyšpecifikovať aj nejakú inú dohodu. Poznáš moju ponuku, portfólio mojich webstránok a na podklade blogov na tomto mojom webe aj štýl a kvalitu mojej práce.

Ak ťa teda výmena spätných odkazov v rámci SEO

s niektorým z mojich webov a za podmienok z jednej z vyššie opísaných možností zaujala, kontaktuj ma.


Zdrojom titulnej fotografie a spolu s ňou takmer všetkých na tomto webe je môj vlastný archív. Zatiaľ sa ešte nedá napísať, že by som robil skutočnú fototvorbu v pravom zmysle slova. Zatiaľ iba pre vlastnú radosť a zábavu „lovím zaujímavé pohľady“.

Ako autora tohto webu ma môžeš vidieť optikou podľa tvojej vlastnej voľby. Ak budeš chcieť, uvidíš zdanlivo arogantného, výrazne potetovaného a holohlavého grázla. Médiami titulovaného guruom erotického priemyslu a za jednu jeho zložku kedysi dokonca stíhaného. Dá sa však vidieť vo mne aj pokorného a duchovne založeného človeka s nadhľadom, žijúceho podľa karmických princípov. Konajúceho s presvedčením, že každý je strojcom vlastnej spokojnosti a že hranica akéhokoľvek konania je presne tam, kde by mohlo uškodiť niekomu inému. Ašpiranta na Kňazovického medailu za 100 bezplatných darovaní krvi a to iba na Slovensku. Chlapa komunikujúceho na vysokej úrovni - keď aj bez servítky pred ústami, šikovného "textára" - blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Človeka, ktorý vlastný voľný čas venuje zachráneným psíkom, hľadajúcim adopciu… Voľba uhla pohľadu - tak ako podľa môjho osobného presvedčenia všetkého v živote - je len a len na tebe. A maj na pamäti, prosím, že tvojím výberom hovoríš niečo aj sama/sám o sebe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *