Výmena spätných odkazov v rámci SEO s niektorým z webov z portfólia
Copywriting

Písanie/tvorba a zverejnenie PR článkov. Výmena spätných odkazov/linkov

Keďže aj moje webstránky už si google konečne všimol (žartujem, samozrejme) a návštevnosť stúpa, začína sa stávať relevantnou výmena spätných odkazov v rámci SEO. Ponúkam v tomto zmysle tri formy dohody. Začať si dovolím zoznamom mojich stránok.

Z tých “normálnych”, v princípe slušných, inými slovami stránok mimo erotického zamerania ide o (abecedne):

No a tými viac alebo menej eroticky ladenými webstránkami v mojom portfóliu sú (tiež abecedne):

Samozrejme, uvádzam tu len tie moje weby, ktoré majú návštevnosť takú, aby na nich

výmena spätných odkazov v rámci SEO bola aspoň trocha zaujímavou.

Stránok celkovo a teda takých, ktoré si pozície a návštevnosť ešte len budujú, mám viac: iPhoneSE.sk, PoleDance.sk, SEXting.sk, Susedky.sk a Viraĉo.sk. Aj na nich je možné umiestniť PR článok s odkazmi, ale to je zaujímavé keď tak zrejme iba v kombinácii s niektorým z tých “silných” hlavných webov. Je to vecou dohody.

Prvou možnosťou je výmena spätných odkazov v rámci SEO

a to jednoducho link za link. Čím myslím tvoj článok s odkazmi u mňa za môj článok s odkazmi u teba. Na podklade rovnocennej, férovej a korektnej dohody medzi nami dvoma. Tieto články by sme si navzájom dodali jeden druhému s tým, že neviem, ako ty – ale ja si vyhradzujem právo zasiahnuť do článku prinajmenšom po gramatickej stránke.

Druhou možnosťou je zverejnenie tvojho vlastného PR článku

v podobe, v akej mi ho dodáš. Článok bude po dobu jedného mesiaca zavesený na prvom mieste a graficky zvýraznený (podfarbený pri zobrazení úvodnej stránky). Následne zostane na webe kvázi navždy ergo neobmedzene dlho. Len sa posunie nižšie. Tento článok môže, ale nemusí byť označený ako PR článok. Závisí to v podstate len od toho, či bude schopný “zapadnúť” medzi moje texty žánrovo, obsahovo aj štýlovo. Na tom môžeme spolu popracovať, prirodzene. Za túto službu – mesiac ako top a potom bez obmedzenia doby zverejnenia – si účtujem € 30.

Treťou ponukou je napísanie PR článku plus jeho zverejnenie

u mňa presne za vyššie opísaných podmienok. Keďže za napísanie unikátneho textu si účtujem € 20 podľa môjho cenníka copywritera, stojí táto tretia, tak napíšuc komplexná služba € 50.

Prirodzene, nebránim sa možnosti vyšpecifikovať aj nejakú inú dohodu. Poznáš moju ponuku, portfólio mojich webstránok a na podklade blogov na tomto mojom webe aj štýl a kvalitu mojej práce.

Ak ťa teda výmena spätných odkazov v rámci SEO

s niektorým z mojich webov a za podmienok z jednej z vyššie opísaných troch možností zaujala, kontaktuj ma.


Zdrojom ilustračnej fotografie a spolu s ňou takmer všetkých na tomto webe je môj vlastný archív. Nefotím v tom pravom zmysle slova. Iba pre vlastnú radosť a zábavu “lovím zaujímavé pohľady”.

Krátkozraký a/alebo zadubený človek vníma holohlavého a potetovaného grázla. Drzého a pôsobiaceho v erotickom priemysle, za čo bol dokonca stíhaný. Inteligentný človek s nadhľadom vidí na úrovni komunikujúceho a distingvovane sa vyjadrujúceho blogera a copywritera, píšuceho bez servítky pred ústami. Držiteľa Diamantovej Janského plakety za 80 bezplatných darovaní krvi. Zvoleného a aktívneho zástupcu vlastníkov v bytových domoch, kde vlastní byty. Médiami titulovaného guruom za prínos a angažovanosť - keď aj vo vyslovene háklivej oblasti. Ja sám seba vnímam ako človeka, ktorý žije v hlbokej viere v potrebu dodržiavania karmických zásad. V overenom presvedčení, že každý je strojcom vlastnej životnej spokojnosti. A s pokorou pred tým, že hranica akéhokoľvek konania je presne tam, kde by mohlo uškodiť niekomu inému. No a drzo sa považujem tak trocha aj za spisovateľa. Nakoľko píšem a publikujem už od strednej školy a čiastočne ma to dokonca živí. Ako excelentný copywriter za rozumné náklady viem nielen o čom píšem, ale hlavne ako písať tak, aby to čitateľ na šíravách internetov vôbec našiel.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *