Výmena spätných odkazov v rámci SEO s niektorým z webov z portfólia
Copywriting

Písanie/tvorba a zverejnenie PR článkov. Výmena spätných odkazov/linkov

Keďže aj moje webstránky už si google konečne všimol (žartujem, samozrejme) a návštevnosť stúpa, začína sa stávať relevantnou výmena spätných odkazov v rámci SEO. Ponúkam v tomto zmysle tri formy dohody. Začať si dovolím zoznamom mojich stránok. (Aktualizované 06. 05. 2024)

Z tých “normálnych”, v princípe slušných, inými slovami stránok mimo erotického zamerania ide aktuálne iba o stránku

No a tými viac alebo menej eroticky ladenými webstránkami v mojom portfóliu sú (tiež abecedne):

  • AmatérskeModelky.sk: aktuálne cca 1.500 unikátov pri cca piatich tisíckach prezretí stránok, výrazne rastúca tendencia (stránka je pomerne nová, vznikla v roku 2021);
  • Profesionálky.sk: plus-mínus 3.500 unikátov mesačne (pri cca sedem a pol tisícoch zobrazení stránok);
  • Radodajka.sk: cca tisíc návštev;
  • RýchlePeniaze.sk: takisto zatiaľ okolo 1.500 s postupne rastúcou tendenciou.

Samozrejme, uvádzam tu len tie moje weby, ktoré majú návštevnosť takú, aby na nich

výmena spätných odkazov v rámci SEO

bola aspoň trocha zaujímavou. Stránky, ktoré si pozície a návštevnosť ešte len budujú, mám ešte Susedky.sk a Viraĉo.sk. Aj na nich je možné umiestniť PR článok s odkazmi, ale to je zaujímavé keď tak zrejme iba v kombinácii s niektorým z tých “silných” hlavných webov. Je to vecou dohody.

► Prvou možnosťou je výmena spätných odkazov

v rámci SEO a to jednoducho link za link. Čím myslím tvoj článok s odkazmi u mňa za môj článok s odkazmi u teba. Na podklade rovnocennej, férovej a korektnej dohody medzi nami dvoma. Tieto články by sme si navzájom dodali jeden druhému s tým, že neviem, ako ty – ale ja si vyhradzujem právo zasiahnuť do dodaného a teda nie mnou napísaného článku prinajmenšom po gramatickej stránke.

► Druhou možnosťou je zverejnenie tvojho PR článku

v podobe, v akej mi ho dodáš. Článok bude po dobu jedného mesiaca zavesený na prvom mieste a graficky zvýraznený (podfarbený pri zobrazení úvodnej stránky). Následne zostane na webe kvázi navždy, ergo neobmedzene dlho. Len sa posunie nižšie. Tento článok môže, ale nemusí byť označený ako PR článok. Závisí to v podstate len od toho, či bude schopný “zapadnúť” medzi moje texty žánrovo, obsahovo aj štýlovo. Na tom môžeme spolu popracovať, prirodzene. Za túto službu – mesiac ako top a potom bez obmedzenia doby zverejnenia – si účtujem € 30. S výnimkou webu profesionalky.sk, kde je cena tejto služby € 50.

► Treťou ponukou je napísanie PR článku a zverejnenie

u mňa presne za vyššie opísaných podmienok. Za napísanie unikátneho textu o dĺžke do jednej normostrany si účtujem € 20 podľa môjho cenníka copywritera. Preto teda stojí táto tretia, tak napíšuc komplexná služba napísania a zverejnenia € 50. (Resp. € 70 na webe profesionalky.sk.)

Prirodzene, nebránim sa možnosti vyšpecifikovať aj nejakú inú dohodu. Poznáš moju ponuku, portfólio mojich webstránok a na podklade blogov na tomto mojom webe aj štýl a kvalitu mojej práce.

Ak ťa teda výmena spätných odkazov v rámci SEO

s niektorým z mojich webov a za podmienok z jednej z vyššie opísaných možností zaujala, kontaktuj ma.


Zdrojom titulnej fotografie a spolu s ňou takmer všetkých na tomto webe je môj vlastný archív. Zatiaľ sa ešte nedá napísať, že by som robil skutočnú fototvorbu v pravom zmysle slova. Zatiaľ iba pre vlastnú radosť a zábavu “lovím zaujímavé pohľady”.

Ako na autora tohto webu na mňa môžeš nazerať optikou podľa vlastnej voľby. Ak budeš chcieť, uvidíš zdanlivo arogantného, holohlavého a výrazne tetovaného grázla. Médiami titulovaného "guruom erotického priemyslu" a za jednu jeho zložku kedysi dokonca stíhaného. Ak sa rozhodneš inak, uvidíš vo mne možno až prekvapivo duchovne založeného človeka s nadhľadom, žijúceho podľa karmických princípov. Fungujúceho vo vlastnom malom svete. Konajúceho s presvedčením, že každý je strojcom vlastnej spokojnosti a že hranica akéhokoľvek konania je presne tam, kde by mohlo uškodiť niekomu inému. Pestovateľa orchideí, držiteľa najvyššej čiže Kňazovického medaily za 100 bezplatných darovaní krvi (iba na Slovensku). Chlapa komunikujúceho na vysokej úrovni, keď aj bez najmenšej servítky pred ústami. Člena Mensy, ktorý nemá problém relevantne použiť vulgarizmus. Šikovného "textára" - blogera, copywritera, spisovateľa. Voľba uhla pohľadu - napokon, tak ako všetkého v živote - je len a len na tebe. A maj na pamäti, že tvoj výber optiky spätne veľa vypovedá o tebe.

2 komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *