Prostitúcia, kupliarstvo, neškodný prenájom bytu kurve atď.
Slovenský svet erotiky

Pätnásť rokov basy len za toleranciu prostitúcie ako obživy

Prostitúcia je na Slovensku legálna. Tých, ktorí sa ňou živia, chvalabohu – aspoň zatiaľ – nikto neprenasleduje. Ale skús prenajať byt šikovnej mladej kočke. Takej, čo bude ochotná dať ti nájomné možno dokonca o máličko vyššie než je v tej oblasti za podobné nehnuteľnosti to trhové. Za to, že prižmúriš oko nad tým, ako podozrivo často bude mať pánske návštevy. Raz-dva si v takej prdeli, akú si si pri najdivokejšej fantázii nevedel nikdy ani len predstaviť.

Podľa nášho trestného zákona a jeho paragrafu 367 s názvom “kupliarstvo” totiž stačí “umožniť” vykonávanie čohokoľvek, čo je možné označiť ako “prostitúcia”. Stačí to na to, aby si v nešťastnom prípade

skončil v base na desať až pätnásť rokov.

Tento blog je o bežných majiteľoch bytov, ktorí ich prenajímajú. A ktorí sa jedinou vetou nájomníčky môžu dostať do možno najväčších sračiek, aké ich kedy v živote postihli. V realite totiž stačí, aby tvoja nájomníčka dosvedčila, že si vedel, že za tými

častými pánskymi návštevami sú jej klienti.

A že z príjmu od nich (keďže okrem toho len študuje a teda iný zárobok nemá) ona vlastne hradí nájomné za tvoj byt.

V tom momente sa stávaš podľa paragrafu 367 “kupliarom” a hrozí ti v tom najpriaznivejšom prípade, ak si bol dovtedy netrestaný, podmienečný polročný trest s odkladom povedzme na rok. Ak si jej prenajímal byt, ktorý je (i) v Bratislave, je (ii) trocha väčší, v slušnej lokalite a teda (iii) nájomné (absolútne adekvátne aktuálnemu stavu trhu) bolo cca € 700, a slečna (iv) u teba bola cca tri roky, dostal si od nej na nájomnom o máličko viac ako € 26.600. Tým si dosiahol v čase písania tohto textu platnú hranicu tzv. značného prospechu. Tvoj skutok sa z prečinu stáva zločinom a ty sa dostávaš do odstavca 4 s trestnou sadzbou sedem až dvanásť rokov odňatia slobody.

Áno, takto jednoduché by to na Slovensku mohlo byť. Stačí mať tú smolu, že by si ťa (i) zakomplexovaný vyšetrovateľ chcel podať, lebo jeho dcéra, ktorú

v jej dvanástich rokoch obťažoval, sa práve preto

dala na podobné chodníčky. A on je frustrovaný z toho, že s tým nemôže nič urobiť. A/alebo (ii) následne dostal tvoj prípad prokurátor, ktorému zahýba(la) manželka a on je preto “alergický” na čokoľvek súvisiace so sexom. A/alebo (iii) tvoj prípad dostala ženská sudkyňa či senát s výrazným ženským zastúpením. No a ten si celú vec jednoducho nechcel nechať vysvetliť ľudsky a rozumne.

Najhorším scenárom prenájmu bytu slečne,

ktorej by si bol býval ticho toleroval jej spôsob obživy, by mohol ten nasledovný. Že by jej, nedaj boh, niektorý klient býval ublížil a ona by utrpela ťažkú ujmu na zdraví. V tom prípade by si sa totiž “vyšvihol” do top levelu paragrafu 367 a spodnou hranicou tvojej trestnej sadzby by sa stala dekáda = desať rokov v base. Alebo pätnásť ako horná hranica, ak si už niekedy niečo vyviedol a nemáš čistý register trestov.

Čiže v konečnom dôsledku

nielenže nie je prostitúcia ako prostitúcia.

Ono nie je ani prenájom ako prenájom. Veľmi podobnou témou tejto a vlastne aj rozšírením myšlienok z tohto článku sa zapodievam aj v ďalšom blogu. Píšem v ňom o paradoxoch v tom, čo na Slovensku ešte legálne je a čo už určite legálne nie je.

Médiá mi prisúdili titul "guru erotického priemyslu na Slovensku". Po bezmála 20-ich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Okrem toho sa však považujem aj za blogera a tak trocha za spisovateľa. Píšem od strednej školy. Nakoľko vysvitlo, že ma to nielenže baví, ale som v tom aj kurva dobrý - robím to teraz na zákazku. Stal som sa excelentným copywriterom za rozumné náklady, pretože ma to nemusí živiť a stále to vnímam ako platené hobby. Ergo som človekom, ktorý vie nielen o čom píše, ale hlavne ako to napísať tak, aby si to ty ako čitateľ na internete vôbec našiel.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *