Veľkosť vagíny verzus veľkosť penisu - a k tomu ešte holenie "mušličiek"
Slovenský svet erotiky

Dnes o vagínach a penisoch (aj mojom). A to hneď v dvoch témach v jednom blogu

V tomto článku mám skutočne v úmysle venovať sa hneď dvom námetom. Oba sa týkajú ľudských rozmnožovacích orgánov. Tých zaujímavejších (prinajmenšom vizuálne), ergo vonkajších. Prvému sa chcem venovať preto, lebo veľkosť vagíny verzus veľkosť penisu je témou, o ktorej sa nepíše ale že absolútne vôbec – a hovorí ešte o trošku menej. No a holenie venušinho pahorku je zasa námetom, ktorý mňa osobne svojím spôsobom dosť serie.

Keď ma ako “samotitulovaného” blogera * niečo serie, spravidla o tom napíšem. A predstava môcť písať o pičkách – rozumej mať k tomu zaujímavý a relatívne relevantný námet – a neurobiť to, zožieralo by ma to zvnútra.

* Aktuálne sa mimo tzv. dočasnej opatery psov a sledovaniu seriálov už okrem písania blogov v podstate takmer ničomu nevenujem. Tak prečo sa blogerom netitulovať. Jedine, že by skutočný bloger musel na svojich výtvoroch profitovať. Lebo to môj prípad nie je. Po dočítaní tohto pochopíš dôvod.

Začnem ale druhou zmienenou témou. A námet

veľkosť vagíny verzus veľkosť penisu nechám do druhej polovice

blogu. Takže čo mám na srdci v súvislosti s holením venušinho pahorka? Nemám na mysli žiadny konkrétny – napokon, som dlhodobo single. * Píšem o všetkých, ktorých sa to týka, ale používať budem jednotný tvar. Veď je to vlastne stále to isté, však? 🙂 (No to určite.)

* A kto by sa tomu divil, keď publikujem podobné články.

Vidím to všelikde vo vizuálnych formách a zažil som to zopárkrát v mojich ostatných vzťahoch:

čím vyholenejší ženský rozkrok je, tým je to vraj lepšie.

A keď si dovolíš navrhnúť, či by pre zmenu – prípadne preto, lebo máš tú nehanebnú drzosť a viac sa ti to tak páči – bolo možné nechať si aspoň občas pásik alebo nebodaj dokonca (nie prehnane dlhý) celkový porast… Si hneď za starú školu, nemoderného, otravného, poťažmo až divného či dokonca zvráteného.

Lebo veď Pre-Živého-Boha-Čo-Už-Je-To-Len-Za-Nechutnosť…?! Chlpy v rozkroku? No to si musel prísť nie že z Marsu, ale snáď až z toho Pluta, ktoré (už) ani nie je planétou. LEBO VEĎ PREDSA…: pot, zvyškové kvapky moču, nebodaj krv cez menzes atď., atď., atď., atď., atď. A to ešte keby si tušil, o koľko jednoduchšie je vyholiť sa jedným vrzom úplne než niečo tam formovať…

Veľkosť vagíny verzus veľkosť penisu - a k tomu ešte holenie "mušličiek"

Mimochodom, toto fakt netuším. Ako by som aj mohol. Som predsa zviera a ak už všetky nevypadali (čo si nemyslím, dobre sa o ne starám), mám v rozkroku ešte niektoré moje úplne prvé chlpy z čias základnej školy… Ale teraz vážne. Argument o jednoduchosti ako jediný do istej miery beriem. Ale dofrasa: to vážne?! Skutočne je ti toto zaťažko z času na čas (u)robiť pre svojho partnera? To naozaj?! Potom viac nie je čo rozvíjať.

Tak si to teda rozoberme na drobné. Čiže v chlpoch a na pokožke pod nimi, zákerne a geniálne ukrytý zostáva pot, zvyškové kvapky moču, menštruačná krv a možno ešte všeličo ďalšie. Čo nie je hygienické ani príjemné, prirodzene. Hm.

Okej. Nespýtam sa ťa, v ktorej ilegálnej cigánskej osade v najzapadnutejšom kúte Spiša žiješ, že skutočne nemáš šancu povedzme dva- či trikrát denne sa opláchnuť. V prípade, že je taká frekvencia naozaj nutná, keďže vonku je permanentne tých 70 °C a ty si absolvovala trojfázový tréning crossfitu a squashu.

Lebo za bežných, štandardných okolností už len z hľadiska zachovania správneho ph a pošvovej mikroflóry zdravej žene jedna sprcha denne jednoducho nemôže nestačiť.

Spýtam sa takto:

naozaj šukáš výhradne len a len s kondómom?

Pretože ak nie, je takmer 98-percentná (!) pravdepodobnosť, že máš/mávaš sex s chlapom, ktorý má predkožku. * Vychádzajme z predstavy, že sa tvoj chlap sprchuje raz denne. Čo ani zďaleka nie je pravidlom. Viem, že máloktorý chlap pri vedomí toho, že v ten deň pôjde do “fitka” alebo niečo podobné, osprchuje sa ešte AJ mimo toho – čiže trebárs nevyhnutne každé ráno, ako to robím konkrétne ja (mimochodom, výhradne studenou vodou). A je úplne bežné – k tomu nemám štatistiku – že občas to jedno sprchovanie za deň tak nejako “vypadne”…

* Neexistuje presná štatistika, ale podľa viacerých odhadov len okolo dvoch, maximálne troch percent slovenských mužov je obrezaných. Celkové európske číslo je 5 % a celosvetovo je tých percent cca 15.

Máš kamarátku dermatologičku, mikrobiologičku či niečo podobné? Spýtaj sa jej, aké mikróby a v akom množstve sa za 24 hodín stihnú vytvoriť pod predkožkou. S ktorou sa za celý ten deň často ani len nepohlo, nakoľko masturbáciu do pohybu predkožky v kontexte hygieny nepočítam. A pod ktorou sa reálne zbierajú zostatkové stopy moču, pot, odumreté kožné bunky a pod.

Považujem za zaujímavé, že toto ti nevadí. Že neorganizuješ nič ako

hnutie za “viac zodpovedných a teda obrezaných slovenských mužov”.

Že svoju citlivú mikroflóru hlboko (no, hlboko…) v pošve alebo hrubom čreve pokojne nechávaš brutálne atakovať tým malým, no o to agresívnejším zoo spod predkožky tvojho partnera. Zato keď on príde s ideou, že by si sa mohla pár dní nechať zarastať… Chápeš už aspoň trošku, čo ma na tom serie? Vidíš za tým aspoň štipku irónie podobne ako ja?

Áno, ja osobne som v tomto taký živočíšny typ. Chĺpky v podľa mňa rozumnej miere ma prosto vzrušujú. A budem úprimný, pretože tvoj chlap nebude:

niektoré pičky sú úplne vyholené jednoducho smiešne.

Navyše, písala o tom aj Emma a Eva už dosťkrát na to, aby si tomu konečne mohla uveriť: chlapa – toho zdravého – viac vzrušuje istá miera tvojej prirodzenej telesnej arómy než vôňa sprchového šampónu. Aspoň do času, kým Fa, Dove či iná značka príde so “sprcháčom” obsahujúcim tvoje feromóny.

Nakoľko tento blog sa na moje vlastné prekvapenie natiahol do nepredpokladanej dĺžky,

k téme veľkosť vagíny verzus veľkosť penisu

už iba úplne stručne.

Totiž, irituje ma fakt, že ženy mužov tvrdo a často veľmi ostro hodnotia na podklade veľkosti (nášho) penisu. Avšak veľkosťou pošvy sa nikto nezaoberá. Pri všetkej úcte: ak by si sa ty nebola narodila s tým, že sa do teba aj bez absolvovania pôrodu zmestí celé predlaktie, nemusel som sa ja narodiť s chobotom namiesto kokota na to, aby si bola spokojná. V čom je rozdiel?! Tomuto úprimne a seriózne nerozumiem.

Fakt je, že

muž svoj penis prirodzenou cestou zväčšiť nedokáže

Resp. ak, tak v zanedbateľnej miere. Kegelove či nejaké podobné cviky skôr posilnia erekciu než by rozšírili alebo predĺžili vtáka. Ktorého priemerná veľkosť podľa relevantného prieskumu z roku 2016 je 13,12 cm. To je dĺžka štandardnej malej plastovej, tzv. kávovej lyžičky (úplne vážne si to hneď teraz skús predstaviť alebo ešte lepšie nejakú odniekiaľ vytiahni).

Na druhej strane žena dokáže svaly panvového dna posilniť natoľko, že je niekedy schopná až zabrániť mužovi v prieniku do pošvy. Až tak sa pri patričnom tréningu dokáže stiahnuť. A stačí na to venovať sa takémuto cvičeniu pri čakaní kdekoľvek (napr. na červenej v križovatke) doslova 2 či 3 minúty párkrát do týždňa.

Ešte stále máš

gule na to, riešiť veľkosť vagíny verzus veľkosť penisu?

A aby som možno tak nejako dokladoval, že nemám potrebu venovať sa tomuto námetu pre nejakú osobnú zatrpknutosť či zo sebaľútosti… Neuvediem presné číslo ani (sem) nezavesím fotky. Avšak štatisticky som mierne, i keď nie vyslovene výrazne nadpriemer. Som s tým po väčšinu môjho života okej už len preto, že mám rád okrem iného análny sex (ten aktívny, aby neprišlo k nedorozumeniu). To tiež zrejme netreba hlbšie rozoberať. A či tomu veríš alebo si myslíš svoje… to mám hlboko v piči, ako sa hovorí.

Ten fór som vychytal, čo povieš? 🙂


Titulná fotografia rovnako ako ilustračný záber z vnútra článku je z mojej vlastnej fototvorby. Tieto konkrétne fotky vznikli na báze TFP spolupráce. Slovenka Anastasia je dnes už, žiaľ, bývalou modelkou erotiky.

Ako na autora tohto webu na mňa môžeš nazerať optikou podľa vlastnej voľby. Ak budeš chcieť, uvidíš zdanlivo arogantného, holohlavého a výrazne tetovaného grázla. Médiami titulovaného "guruom erotického priemyslu" a za jednu jeho zložku kedysi dokonca stíhaného. Ak sa rozhodneš inak, uvidíš vo mne možno až prekvapivo duchovne založeného človeka s nadhľadom, žijúceho podľa karmických princípov. Fungujúceho vo vlastnom malom svete. Konajúceho s presvedčením, že každý je strojcom vlastnej spokojnosti a že hranica akéhokoľvek konania je presne tam, kde by mohlo uškodiť niekomu inému. Pestovateľa orchideí, držiteľa najvyššej čiže Kňazovického medaily za 100 bezplatných darovaní krvi (iba na Slovensku). Chlapa komunikujúceho na vysokej úrovni, keď aj bez najmenšej servítky pred ústami. Člena Mensy, ktorý nemá problém relevantne použiť vulgarizmus. Šikovného "textára" - blogera, copywritera, spisovateľa. Voľba uhla pohľadu - napokon, tak ako všetkého v živote - je len a len na tebe. A maj na pamäti, že tvoj výber optiky spätne veľa vypovedá o tebe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *