Bratislavský sexbiznis - to ani zďaleka nie sú len sexpriváty a bordely!
Slovenský svet erotiky

Pikošky z môjho pôsobenia v sexbiznise, ktoré si zaručene nikde inde neprečítaš

Nedávna diskusia s kamarátkou ma priviedla na nápad spísať najbizarnejšie objednávky mojich klientov. Za celé obdobie môjho pôsobenia v oblasti zábavného priemyslu. A to reálne znamená v tejto chvíli za takmer dve desaťročia činnosti. Priprav sa na text plný nielenže pikošiek, ale (pre mnohých) aj nechutností. Tak to však býva s textami o živote a o erotickom priemysle zvlášť. Bratislavský sexbiznis nie je výnimkou, skôr naopak.

K napísaniu blogu na tému

“bratislavský sexbiznis” a pikošky okolo neho

ma vedú tri dôvody. Najsilnejším z nich je (ohromne) nenápadná snaha ukázať, čo všetko vlastne sprostredkovať dokážem. Že v podstate s ničím nemám a v ničom nevidím neprekonateľný problém. A v zásade nič pre mňa nie je neriešiteľné.

Samozrejme, neriešim (za žiadne peniaze a za žiadnych podmienok či okolností) čokoľvek ilegálne. Rovnako ako mi ani len nenapadne uvažovať o niečom natoľko amorálnom ako je napr. detská erotika či porno. Bez ohľadu na vedomie toho, čo v dnešnom svete 12- či 13-ročné dievčatá robia. Pre zábavu alebo za peniaze. A teda bez ohľadu na to, čo by podľa mňa legálnym malo či mohlo byť… *

Mám, aj pri mojej drzosti a zároveň empatii voči potrebám mojich (potenciálnych) klientov, vlastné a to dosť silné

morálne zásady, presvedčenie a – predstav si – vieru.

* Vieš o tom, že podľa slovenského zákona nie je vyslovene ilegálnym napr. sex so zvieraťom? Pokým mu fyzicky neublížiš. Lenže aj zviera má dušu (netvrdím, že ducha – pretože to je absolútne diametrálny rozdiel). A ja si celkom jednoznačne nevezmem na svedomie rozhodovanie o tom, čo ten živý tvor považuje a čo nepovažuje za akceptovateľné. Postoj k tomu by však bol na dlhú diskusiu. Je pomerne všeobecne známe, že sú na svete kultúry, ktoré z obcovania so zvieratami veľkú vedu nerobia. Skôr naopak.

Ďalším dôvodom je záujem a snaha o pobavenie môjho čitateľa. Pretože bratislavský sexbiznis resp.

pikošky z jeho fungovania môžu byť šokujúce

až nechutné. Jednoznačne však sú zábavné.

No a posledným dôvodom je už len moja blogerská potreba zdieľať prežité a copywriterská potreba písať. (I keď mohol by som pracovať na platených zákazkách, ktoré čakajú na realizáciu. Tie mi však – nakoľko som si ich nevymyslel sám – neprídu ani zďaleka také zábavné.)

Pikošky z bratislavského sexbiznisu zverejňujem zoradené v poradí od tej najmenej divokej a šokujúcej po tú najostrejšiu. Vyhodnotené mojou vlastnou optikou, samozrejme. Možno ty to uvidíš úplne inak.

Bratislavský sexbiznis po piate: celebrita

anonymne striekajúca na zadok

Obrátila sa na mňa istá slovenská mužská celebrita. Telefonicky, z utajeného čísla. S požiadavkou pomôcť s riešením istej záľuby. Vyžadovaný bol čo najnižší náklad na realizáciu (aj celebrita môže byť šetrná) a garancia absolútnej diskrétnosti z mojej strany. Nakoľko po prvé, neprezradím ani v najmenšom náznaku, o koho by tak mohlo ísť a po druhé, uskutočnilo sa to v roku 2007 – som presvedčený o tom, že môj záväzok držím. Napriek tomu ťa ako čitateľa pobavím.

Stretli sme sa v kaviarni v nákupnom centre. Už v tých časoch

som síce bol pomerne známy v brandži,

avšak problém stretnúť sa so mnou na verejnosti mali skôr ženy so záujmom o spoluprácu než potenciálni mužskí klienti. Ako som to vtedy zvykol robiť, položil som si mobil na stôl. Okamžite som bol požiadaný o jeho odloženie do čo najzastrčenejšieho vrecka. Zrejme v obave z nahrávania audia. Už toto mi prišlo ako pikoška.

Celebrita ma požiadala, aby som našiel dievča, ktoré by bolo ochotné akceptovať nasledovný scenár. Že si nechá 100 %-ne

nepriehľadne zakryť oči a poskytne svoje telo chlapovi,

ktorý zostane z pohľadu dotyčnej v absolútnej anonymite. Ale že nepôjde o sex, pretože ten preferuje dotyčný len bez ochrany, čo je v tomto prípade vylúčené.

Prebehlo to tak, že som na byt doviedol klienta, parkujúceho v podzemnej garáži. Usadil som ho v obývačke. Následne som na parkovisku pred domom vyzdvihol slečnu, ktorú som si tam tesne predtým doviezol mojím autom. Bez toho, že by bola videla do obývačky, zatvoril som sa s ňou do izby a “našteloval” som ju pre celebritu: vyzliekla sa donaha, ja som ju šatkou a lyžiarskou čapicou spoľahlivo “oslepil”. Kľakla si na gauč do polohy “doggy style” a oboma rukami si

podľa inštrukcií celebrity výrazne roztiahla zadok.

Ja som ešte skontroloval dokonalosť oholenia, ktorá bolo jednou z podmienok – v celom rozkroku nesmel byť ani chĺpok.

Zvyšok poznám iba z jej rozprávania: počula celebritu vojsť a rozopnúť si nohavice. Pocítila letmé dotyky na chrbte, zadku, šuške, análi a na prsiach. Popritom zvuky honenia. No a cca po piatich minútach ucítila prskance teplého semena v rozkroku. Potom už len krátky šuchot papiera a zatvorenie dverí. Nakoľko vchodové dvere do bytu boli hneď pri dverách do predmetnej izby a financie boli vybavené vopred, celebrita zdúchla bez rozlúčky. Nikdy viac sa neozvala.

Na jednej strane škoda, na druhej vlastne ani nie. Totiž,

jednou z požiadaviek bolo zmestiť sa do rozpočtu € 50.

S ohľadom na môj čas a náklady som si relatívne smiešnu dvacku z tej sumy nechať jednoznačne musel. Našiel som však vtedy na realizáciu slečnu, ktorej to prišlo natoľko zábavné, dobrodružné a tajomné, že to za € 30 urobila. Sama sa vyjadrila, že jej tá suma za 5-minútovú prácu (a cca 45-minútové celkové nasadenie vrátane času dovozu na byt a odvozu domov) určite stála. Keďže ako hosteska dostávala vtedy plus-mínus rovnakú sumu za celodenné postávania pri peknom aute na autosalóne.

Pikoška na záver akcie: počas odvozu domov mi navrhla, že za prezradenie identity celebrity si nejakou jednoduchou a rýchlou formou prídem na svoje aj ja. 🙂 Podnikavosť niektorých dievčat úprimne rešpektujem a aj napriek smajlíku to myslím úplne vážne. Moje spomienky a zážitky obsahujú totiž skôr opačné prípady, ako o tom píšem v inom blogu.

Bratislavský sexbiznis po štvrté: filmovaný pár

Inými slovami pár, ktorý som filmoval a masturboval pri tom.

Ozvala sa mi dvojica (v tomto prípade jej mužská polovica) so záujmom o kameramana ich posteľných hrátok. O človeka, ktorý má skúsenosti, nadhľad, ktorý je diskrétny, seriózny a spoľahlivý. Podľa ich vyhodnotenia som všetky tieto parametre spĺňal (napokon, na tých troch zvýraznených si sám veľmi zakladám). Háčik bol v tom, že chceli nielen aby som ich filmoval, ale aby som sa pri tom vyzliekol donaha a masturboval.

Ako dôvod tejto žiadosti uviedli, že nechcú strohého oblečeného úplne cudzieho chlapa, ktorý bude okolo nich behať.

Že chcú, aby sme si boli kvázi rovní v tom, že budeme všetci rovnako nahí. A že keď oni majú sex, pritom však kameramana nechcú vyslovene zapojiť, že si má pri pohľade na nich aspoň honiť.

Sťažili mi to tým, že odmietli ukázať sa mi vopred prostredníctvom fotografií. Uspokojiť som sa musel len s ich prísľubom, že sú “sympatickí a v pohode”. Nuž, v istom zmysle pre mňa tak trocha rande naslepo, ale súhlasil som. Za symbolický honorár, ktorý mi za týchto podmienok prišiel úplne relevantný.

Usudzujem, že pokračovanie tohto blogu by bolo pre túto moju stránku predsa len troška prehnane pikantné. Na mojom portáli “profesionálky” preto budú preto publikované zvyšné tri a teda najpikantnejšie zaujímavosti zo sexbiznisu v Bratislave.


Zdrojom titulnej fotografie a spolu s ňou takmer všetkých na tomto webe je môj vlastný archív. Zatiaľ sa ešte nedá napísať, že by som robil skutočnú fototvorbu v pravom zmysle slova. Zatiaľ iba pre vlastnú radosť a zábavu “lovím zaujímavé pohľady”.

Ako na autora tohto webu na mňa môžeš nazerať optikou podľa vlastnej voľby. Ak budeš chcieť, uvidíš zdanlivo arogantného, holohlavého a výrazne tetovaného grázla. Médiami titulovaného "guruom erotického priemyslu" a za jednu jeho zložku kedysi dokonca stíhaného. Ak sa rozhodneš inak, uvidíš vo mne možno až prekvapivo duchovne založeného človeka s nadhľadom, žijúceho podľa karmických princípov. Fungujúceho vo vlastnom malom svete. Konajúceho s presvedčením, že každý je strojcom vlastnej spokojnosti a že hranica akéhokoľvek konania je presne tam, kde by mohlo uškodiť niekomu inému. Pestovateľa orchideí, držiteľa najvyššej čiže Kňazovického medaily za 100 bezplatných darovaní krvi (iba na Slovensku). Chlapa komunikujúceho na vysokej úrovni, keď aj bez najmenšej servítky pred ústami. Člena Mensy, ktorý nemá problém relevantne použiť vulgarizmus. Šikovného "textára" - blogera, copywritera, spisovateľa. Voľba uhla pohľadu - napokon, tak ako všetkého v živote - je len a len na tebe. A maj na pamäti, že tvoj výber optiky spätne veľa vypovedá o tebe.

2 komentáre

  • Petr

    Prečítané s chuťou, lebo to má hlavu aj pätu. Pokiaľ ide o “zdravý sex”, prakticky nič nie je tabu. Žiaľ bohu téma sex je stále pre mladých nedostatočne rozumovo podávaná a preto vďaka technike sa dá oboznámiť so sexom cca od 12 rokov a preto 14ročná panna je na smiech okoliu, tak rýchlo do toho. Čo ich bude baviť v 30tke? Veď sex a veci okolo neho, to je “umenie” a zdravá nádhera. To by bolo na dlhú debatu. A tí, čo najviac kritizujú túto tému, sú za dverami až nezdravo zvrhlí. A úvodné foto? Pekné ženské pozadie je krásny dar od Boha a prírody, to mi nikto nevyhovorí. Vďaka za Tvoj príspevok. ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *