Celoplošné znásilnenie oficiálne maskované celonárodným testovaním
Andyho svet

Dešpekt a znásilnenie od vlastnej vlády, závažný trestný čin od jej predsedu

Ako-tak sme zvládli oficiálne a legálne celoplošné znásilnenie. Teraz sa chcem bez irónie, bez invektívy, maximálne slušne až takmer pokorne spýtať: prečo sa mi môj premiér vyhráža a môj vrchný veliteľ ozbrojených síl sa ma zastáva iba naoko a úplne bezzubo? Prečo sa moja vláda rozhodla absolútne nerešpektovať nespochybniteľné dôkazy o tom, že som zdravý – a zatvorila ma do karantény?!

Pravidelne chodím do susedného Hainburgu kúsok za rakúskymi hranicami darovať plazmu. Aktuálnym bonusom pre darcov je test na kovid z jednej zo vzoriek krvi, ktorá nám je odoberaná na všetky potrebné testy. Moja krv bola na kovid testovaná v termíne 3.10.2020 a potom ešte 29.10.2020. Okrem toho, že som natoľko zdravý a v takej fyzickej kondícii, že moja plazma smie byť použitá na farmakologické účely, mám teda aj dve úplne čerstvé potvrdenia o tom, že nemám (ani) koronu.

Je mi to však konský kokot platné. Pretože moja vláda sa rozhodla neakceptovať to. Premiéra Slovenskej republiky ako jedného z troch najvyšších predstaviteľov štátnej moci to nezaujíma. Nezvratné dôkazy o mojom zdraví sa svojvoľne rozhodol ignorovať. Apropo, je podobnosť výrazu “ignorovať” s náhodne vybraným mužským menom “Igor” čisto náhodná?! 🙂

Ja osobne mám v tejto chvíli to šťastie, že nemusím chodiť do práce mimo domu a nebývam sám. (A toto šťastie nemá nikto iný v mojom širokom okolí. Moja vláda si je totiž veľmi dobre vedomá toho, že chceš-nechceš, znásilniť sa musíš nechať. Inak sa ani len nevyserieš na verejnom hajzli.) Rozhodol som sa preto pre zmenu ja

neabsolvovať celoplošné znásilnenie a nedať si vystaviť certifikát.

Z princípu. Totiž…

 • Ak by ma bol niekto požiadal, aby som v záujme “verejného zdravia” nejakou relevantnou formou zdokladoval, že som pre spoločnosť 100 %-ne neškodným…
 • A že ak inú formu k dispozícii nemám, ponúka mi akože zadarmo (podobne ako vlaky) možnosť zúčastniť sa celoplošného testovania…

… No, nebol by som šiel, lebo tú inú formu mám a to zhodou okolností tú najčerstvejšiu s dátumom dva dni pred víkendom, kedy sa konalo celoplošné znásilnenie (pardon, testovanie).

Avšak bol by som považoval takýto postup mojej vlády prinajmenšom za slušný a možno by som dokonca vyslovene podporil moje okolie v účasti na tomto exteriérovom grupensexe za stovky miliónov mojich a tvojich eur. Za účelom pokúsiť sa (zatiaľ neverím, že k tomu napriek smiešnemu jednému percentu nepríde – bodaj by som sa mýlil) zabrániť tzv. vypnutiu krajiny.

Lenže moja vláda sa na mne pokúsila vykonať celoplošné znásilnenie a môj vlastný premiér sa z môjho pohľadu a podľa môjho osobného presvedčenia na mne reálne

dopustil tzv. obzvlášť závažného trestného činu vydierania.

Podľa Zákona č. 300/2005 (Trestný zákon) § 189 a to v extrémnej, neslýchanej a donebavolajúcej podobe. Už len na tej základnej podstate, že je to predseda vlády. No a môj najvyšší šéf ozbrojených síl – prezidentka – sa ma zastal iba tak naoko, veľmi laxne a hlavne zúfalo neskoro. Tým pádom v podstate až nevhodne.

K obom zmieneným štátnikom prechovávam úctu a rešpekt. Premiéra ani jeho stranu som síce priamo nevolil, volil som však člena koaličného zoskupenia. Do tejto vlády vkladám (ešte stále) v mnohých smeroch veľké nádeje. Prezidentku som volil a do nej vkladám nádeje veľmi podobné. Obaja ma aktuálne hlboko sklamali.

Namiesto nejakého fňukania

chcem však na tomto mieste položiť sľúbenú otázku.

Jasnú, stručnú, jednoduchú a zrozumiteľnú. A zopakujem poznámku z úvodu: kladiem ju bez emócií, neútočne, so všetkým rešpektom a pokorou:

Prečo moja vláda odmieta rešpektovať nespochybniteľný dôkaz, že som zdravý a teda pre spoločnosť dokonale a preukázateľne neškodný? Prečo ma napriek tomuto môjmu dôkazu zatvorila doma?!

Dokáže mi to niekto odborne a/alebo relevantne vysvetliť/odôvodniť? Veď ja nechcem chodiť po ulici či nebodaj na návštevu k mojim rodičom a sestre s jej dvoma malými deťmi vedomý si rizika, že by som im snáď mohol uškodiť. Ja mám dvojnásobne potvrdené, že tak nečiním – že som zdravý ako ryba.

Odhliadnuc od faktu, že som držiteľom diamantovej (!) Janského plakety za 80 bezodplatných darovaní krvi. Odhliadnuc dokonca aj od toho, že cca päťkrát do mesiaca v rakúskom Hainburgu predávam plazmu a moja krv musí byť adekvátne zdravá.

Mám dva kovid-testy a som zatvorený ako neposlušný pes

A to je vlastne hlúposť. Pretože aj ten pes (už) je pod ochranou zákona a len tak bársjako a bárskde ho zatvoriť nemôžeš.

Mňa, OBČANA však táto vláda zatvoriť mohla a urobila to. Ešte stále sa mi niekto diví, ak by som snáď fandil akejkoľvek snahe a iniciatíve presadzujúcej prístup v zmysle, že to, čo by pomohlo tomuto štátu viac, je práve “menej štátu“?

Ani najmenej mi nejde o tvorbu a šírenie nejakej konšpirácie. Netvrdím, že pri testovaní boli zavedené nejaké nano čipy ani nič podobné. (I keď na druhej strane niečo také nevylučujem.) Skôr mi za tým celým smrdí buď nejaký obrovský finančný tunel alebo realizácia mocenských ambícií niekoho, komu z vládnutia možno preplo až natoľko, že chce k (slepej) poslušnosti donútiť nebývalé a neslýchané percento národa.

Apropo, keď už sme pri percentách. Čo mňa osobne najviac mrzí na účasti na celoplošnom a celonárodnom znásilnení je nasledovné. Prečo aspoň vzdialene podobné či

porovnateľné percento Slovače nepríde k voľbám…?!

Slovákov oprávnených voliť je cca 4 450 000. Testovať a certifikovať sa dobrovoľne nasilu muselo nechať cca 3 625 000 ľudí.

Z úplne jednoduchého prepočtu vychádza, že “dobrovoľné” a vedomé celoplošné znásilnenie sa uskutočnilo na viac ako 80-ich percentách (!) oprávnených voličov. Keby sme takýmto spôsobom chodili k voľbám a obzvlášť k referendám, tento štát by vyzeral úplne inak.

Na záver už len toľko, že ak je alebo bude možné žalovať hromadne na nejakej patričnej inštancii premiéra za trestný čin vyhrážania, určite sa pridám. Znesiem veľa, to mi môžeš veriť. Veď napr. iba formou blogov som sa bránil, keď sa developer CORWIN SK a.s. svojvoľne rozhodol nepredať mi byt, po ktorom som túžil. Len a len preto, že sa volám Andy Morávek. Ale konanie mojej vlastnej vlády ma šokovalo mierou, ktorá je aj za mojou hranicou.


Zdrojom titulnej fotografie a spolu s ňou takmer všetkých na tomto webe je môj vlastný archív. Zatiaľ sa ešte nedá napísať, že by som robil skutočnú fototvorbu v pravom zmysle slova. Zatiaľ iba pre vlastnú radosť a zábavu “lovím zaujímavé pohľady”.

Ako na autora tohto webu na mňa môžeš nazerať optikou podľa vlastnej voľby. Ak budeš chcieť, uvidíš zdanlivo arogantného, holohlavého a výrazne tetovaného grázla. Médiami titulovaného "guruom erotického priemyslu" a za jednu jeho zložku kedysi dokonca stíhaného. Ak sa rozhodneš inak, uvidíš vo mne možno až prekvapivo duchovne založeného človeka s nadhľadom, žijúceho podľa karmických princípov. Fungujúceho vo vlastnom malom svete. Konajúceho s presvedčením, že každý je strojcom vlastnej spokojnosti a že hranica akéhokoľvek konania je presne tam, kde by mohlo uškodiť niekomu inému. Pestovateľa orchideí, držiteľa najvyššej čiže Kňazovického medaily za 100 bezplatných darovaní krvi (iba na Slovensku). Chlapa komunikujúceho na vysokej úrovni, keď aj bez najmenšej servítky pred ústami. Člena Mensy, ktorý nemá problém relevantne použiť vulgarizmus. Šikovného "textára" - blogera, copywritera, spisovateľa. Voľba uhla pohľadu - napokon, tak ako všetkého v živote - je len a len na tebe. A maj na pamäti, že tvoj výber optiky spätne veľa vypovedá o tebe.

3 komentáre

 • Muad'Dib

  No vidíš, mojko, to máš z toho, že si nevolil Smer–SD.
  Tí to mali na háku, prinajmenšom to neboli takíto náboženskí blázni.

  Aj keď Slovensko rozkrádali predraženými nákupmi zbraní od Spojených štátov agresívnych, čo nám spôsobilo straty až rádovo stámilióny €. A to od – podľa Gorily – najschopnejších ľudí v Smere–SD ako Glváč, cez neschopných ako Pellegrini, spupných ako Raši, či jednoducho zbabelých natistov ako Gajdoš. Každý z nich by sa mal za svoje činy prinajmenšom zodpovedať pred súdom.

  Ale čakať, že od poloblázna z Trnavy, ktorý považuje tých najväčších medzinárodných zločincov za svojich kľúčových spojencov, ktorí nielenže jednostaj hrubo porušujú medzinárodné právo a nás okrádajú o stámilióny €, ale ešte aj poslancov svojho zlepenca, prinajmenšom v rozpore s duchom ústavy, donútil podpísať takú nehoráznosť, ale ešte že si za jedného zo svojich najbližších spolupracovníkov si vybral holohlavého natistu, ktorý obhajoval vedenie útočnej vojny Satanskej Arábie voči svojmu chudobnému susedovi – Jemenu – v ktorom spôsobila, najväčšiu ľudskoprávnu pohromu (humanitárnu katastrofu), samozrejme, že zbraňami nášho kľúčového spojenca za vyše 100 (až 120) miliárd USD… to sa naozaj nedá.

  (Mimochodom, uvidíme, či tu zákony platia na každého rovnako, lebo ak mohol byť odsúdený za slovné napádanie ako výtržníctvo Martin Daňo, tak rovnako by mal byť odsúdený aj Igor Matovič.)

  A pýtaš sa, kde to žiješ?
  Nuž, v dŕžave, kde už nevládne Smer–SD… Na tých najväčších zlodejinách sa ale nič nezmení, aj keď pravidlo o účinnosti zmlúv ich zverejnením zaviedla Radičovej vláda, za čo jej môžeme byť naozaj blahodarní (vďační). Je ale pravdou, že jej blízke kruhy tu v zosúkromníčovaní dali rozkradnúť aj to, na čo sa nedovažovala ani Mečiarova vláda. Ako predaj Slovenského plynárenského priemyslu, a.s., za jeho 7-ročný zisk, keď v tomto odvetví je to za aspoň 17-ročný zisk. Alebo predaj Slovenských telekomunikácií, a.s., podľa ktorého mal zahraničný vkladateľ podnik účinne riadiť a my sme sa mali pohodlne viezť a len brať podiely zo zisku. Nuž, zahraničný vkladateľ ten podnik riadil tak účinne, že sme podiely zo zisku nevideli a zahraničný vlastník tak vlastne dostal a ovládal celý podnik len za 51 % jeho ceny a zisk z neho prepieral doma v Nemecku, takže vláde neostávalo nič iné, len mu v podstate inak bezcenný zvyšok tiež odpredať. V Severnej Kórei by za toto Mikloša čakala verejná poprava, len tu si ešte na ďalej dovoľuje verejne kázať, a to bez akéhokoľvek náznaku chládku.

  Žiješ v dŕžave, kde sú zatýkaní a do väzby kladení v podstate nevinní ľudia, ktorí v podstate nič zlé neurobili, len údajne sa niečomu prizerali, alebo len niečo sprostredkovávali a ako SBS-kári prevážali peniaze, (Gašpar, Bödör, Kováčik…) zato zo skutočných páchateľov a prijímateľov úplatkov sa medzičasom stali udavači a sú stále na slobode (Slobodník?, Sklenka?) a o skutočných strojcoch zločinov a podplácačoch (Haščák?, Široký?) sa ani len verejne nehovorí, ba neboli v tejto súvislosti zrejme ani vypočutí, a to ani po mnohých rokoch.

  Žiješ v dŕžave, kde je právo hrubo hrubo pošliapavané a spravodlivosť bezočivo znásilňované od predsedu súdnej rady, ktorého sa za jeho dlhoročné pôsobenie vo oblasti práva azda nedá nazvať inak než Mrzákom, cez sudkyne ako Ružena S. až po „prokurvátorov“ ako Tomáš H., ktorí zrejme v živote nečítali článok 26 Ústavy SR, v prípade posledne menovaného žalobcu ani „Zákon o prokuratúre“ ( https://www.slov-lex.sk/pravne-predpisy/SK/ZZ/2001/153/ ), ktorého asi každý druhý § z úvodu toho zákona porušuje.
  Ak bude prijatý zákon o ohýbaní práva, aj Ružena, aj Tomáš pôjdu za svoje činy takmer istotne do väzenia. Sudca Peter Šamko pekne popisuje príklad uplatňovania tohto pravidla v Nemecku, ( http://www.pravnelisty.sk/clanky/a833-trestny-cin-prekrucania-ohybania-prava ) aj keď si v tom článku celkom neuvedomuje rozdiel medzi zneužívaním právomocí verejného činiteľa, na ktoré je potrebný nejaký osobný prospech páchateľa, a marenie úlohy verejným činiteľom,
  Ja osobne si napríklad myslím, že Marian Kotleba je nejako pobláznený kresťanstvom a Svätou trojicou, čoho dôsledkom je aj číslo 1488, ktoré je 3-násobkom 3. dokonalého čísla, čo sú čísla, ktoré sú súčtom všetkých svojich ostro menších deliteľov (teda bez seba samého). V každom prípade to dáva väčší zmysel než nejaké násilné spájanie so zakladateľom zjednotenej Európy Adolfom Hitlerom.

  Nezdá sa ti ale trochu detinské dávať tu odkazy na kadejaké pochybné krajne pravicové zoskupenia ako „Menej štátu“?! To sú spravidla úplne vyšinuté okrajové skupinky ľudí, ktorí poznajú jedine kladivo, a tak sa im všetko zdá ako klinec. Akože,… občas majú aj pravdu, ale občas sú úplne mimo… ako napríklad s tými stravnými lístkami. Oni sú proti stravným lístkom, hoci stravné lístky by mali byť ich čistým, trhovým prejavom súťaže súkromných mien vydávaných súkromnými vydavateľmi, skrátka, malo by to byť ich mokrým snom… a napriek tomu proti nim ostro vystupujú – z hľadiska svojich myšlienok naozaj nevedno prečo – a žiadajú ich zrušenie, zrejme v prospech tej hnusnej, dŕžavou (štátom) nanútenej meny!
  A okrem toho sa zaoberajú neustálym dokazovaním si toho, ako údajne socializmus nemôže robotiť (fungovať), no jediné, čo si tým dokazujú, je to, že nevedia, ako robotí (funguje) socializmus. Sú to v podstate len obyčajní ľudomamníci (demagógovia).
  Ja som proti takým a im podobným bojoval dlhé roky, takže ich poznám ako vlastné vrecko. 😉
  Azda najvýstižnejšie ich detinské postoje a nepochopenie socializmu vyjadruje nejaký ich príbeh, ktorým sa akože snažia dokázať, že socializmus nemôže robotiť (fungovať), lebo vraj v ňom nejestvuje alebo nevládne cenový počet (kalkulácia). Lenže v socializme jestvujú aj iné nástroje a iné podmienky vyhodnocovania a ten cenový počet je beztak len jednorozmerný. Jednorozmerný počet je síce výhodný keď chcú niečo jednoducho porovnávať, ale neznamená to, že na to môžu našiť úplne všetko, a už vôbec nie, že tým môžu popisovať skutočný svet, je to len tzv. skalárna veličina, na popis javov skutočného života je častokrát potrebujeme potrebné niečo obsažnejšie, napríklad smerníky (vektory), nezriedka aj vyšších rádov (tenzory) a zložitejšie priestory, než je len 1-rozmerná priamka. A o tom je nejakým rakušákom, pre ktorých je trojčlenka vrcholom počtovedy (matematiky), úplne zbytočné hovoriť, to je celkom zjavne nad ich chápanie. Už ani nehovorím, ako nejaký Japonec údajne dokázal to, že marxistická zierba (teória) hodnoty vraj nemôže robotiť (fungovať), a pritom dokázal len to, že ju vlastne nepochopil… a žiadne robotenie (fungovanie) marxistickej zierby (teórie) hodnoty nevyvrátil.
  A vôbec, ich zdôvodňovanie je asi na takej úrovni, ako keby som tvrdil, že maďarčina nemôže byť dorozumievacím jazykom, lebo sa ním nemôžeme dorozumievať.
  A všimni si, že ani jeden z nich sa nikdy nebúri proti nákupu zbraní, proti šialenému zbrojeniu Severoatlantickou agresiou, ktoré dosahovalo 2/3 celosvetového zbrojenia a ak by sa mali 2 % HDP vyhadzovať na zbrojenie, tak by to boli až 3/4 celosvetového zbrojenia, takže Severoatlantická agresia zostáva najväčšou hrozbou pre svetový mier… ale im to zjavne neprekáža, im, ktorí sa až zadúšajú slobodou a jej údajným čo najväčším presadzovaním. Dokážu sa pohoršovať nad všetkým, len nie na tom, že za 13 rokov sa tu má vyhodiť 30 miliárd € len na vojsko a zbrojenie. Nie, proti tomu sa oni nikdy búriť nebudú, lebo možnosti mnohých nich šíriť ďalej tieto svoje vyšinuté táraniny závisia práve od darov od tých nájväčších vojnových štváčov a zároveň najväčších medzinárodných zločincov. takže keby mali chrbtovú kosť a prestali si kakať, tak by ich peňazovod mohol veľmi rýchlo vyschnúť.

  Celé ich náboženstvo by sa dalo zhrnúť asi do tohto omylu: https://en.wikipedia.org/wiki/No_true_Scotsman A ten ich vybájený „anarchokapitalizmus“ nikdy nejestvoval, aj keď sa oni neustále vymýšľajú, ako by údajne mal jestvovať, ale to je všetko ako parné vzducholode a celé mi to pripomína niečo ako tzv. „steampunk“,
  Pre ľudí je však najprirodzenejší feudalizmus – zriadenie založené na osobných vzťahoch a väzbách medzi jednotlivými ľuďmi. Napokon, je to tak aj u našich najbližších príbuzných z ríše zvierat a feudalizmus je spravidla tým prvotným poriadkom, ktorý vznikne z bezvládia.

  • Andy Morávek

   ahoj. tento tvoj komentar by vydal na plnohodnotny blog. ale ved niekde urcite pripievas… k prvej casti ani niet co napisat, v podstate sa stotoznujem. vyjadrim sa k pristupu “menej statu”

   uz som naznacil: “menej statu” beriem a vnimam ako PRISTUP. nie ako “zoskupenie”, hnutie, politiku ani nic podobne. len PRISTUP k fungovaniu spolocnosti. stat sa ako manazer ukazuje byt uplne zlym a kontraproduktivnym vodcom vo vsetkych oblastiach. cim menej regulacie – najma, no nie vyhradne – v hospodarskej sfere, tym lepsie stat funguje. tak to prosto je a to je to, co je mi sympaticke

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *