Vzťah, partnerstvo, sex

Tip pre vzťah: ako prepísať partnerovi neželané spomienky

Každý z nás nosí v hlave tony spomienok. Medzi tie najvýraznejšie a spravidla najkrajšie, i keď často vyslovene neželané spomienky patria u väčšiny ľudí tie na erotické a sexuálne zážitky.

Fakt je, že aj ak sme a chceme byť maximálne oddaní a verní aktuálnej partnerke či partnerovi a aktuálnemu vzťahu, občas sa objaví nejaká spomienka na nejaký pekný a / alebo

vzrušujúci zážitok z minulosti s bývalým partnerom.

Zvlášť v prípade, keď napríklad nie sme úplne dokonale spokojní s nejakým prvkom toho aktuálneho vzťahu. Možno najčastejšie (aspoň u muža) práve vtedy, ak nie sme úplne stotožnení a uspokojení terajším sexuálnym životom. Môžeme byť aj neviem ako odhodlaní a presvedčení o správnosti a o pevnej budúcnosti nášho aktuálneho zväzku. Spomienky sú mrchy a vedia nás občas pekne zmiasť. Rád by som preto dal “do pľacu”

tip na to, ako si v podobnej situácii poradiť

a ako skúsiť so starými, znovu sa objavujúcimi spomienkami bojovať.

Veľakrát som v nejakom mojom kvázi “návode” napísal, že pôjde o jednoduchý tip. Tento raz vopred upozorním, že nejde o nič jednoduché a rýchle – naopak, ide o dlhodobý proces. Jeho priebeh však má a musí byť vyslovene nádherný, ergo určite sa netreba obávať. Stručne zhrnuté navrhujem toto:

vymeň partnerovi jeho staré a neželané spomienky

na niekoho iného za úplne nové, nádherné a úžasné spomienky s tebou!

Čo tým konkrétne myslím? Pokús sa poskytnúť tvojej polovičke niečo krajšie či aspoň to isté. Alebo – ak je to naozaj veľmi ťažké – aspoň podobne pekné ako bolo to, na čo (tá polovička) tak rada spomína.

Začať treba odhalením, odtajením spomienok. Nemusí to byť konkrétne či doslovné. Dvaja aspoň priemerne inteligentní, sofistikovaní ľudia s približne podobným záujmom o budovanie ich vzájomného vzťahu by mali byť

schopní baviť sa o niečom takomto na rovinu.

Netvrdím, že chcem mojej priateľke rozprávať o tom (pozor: ide o fiktívnu ideu, nikto taký v mojom živote nikdy neexistoval – ide iba o ilustračný príklad), ako som si to kedysi celé hodiny v lese rozdával na všetky spôsoby s bývalou milenkou, ktorá nerobila rozdiel medzi sexom vaginálnym a análnym. Rovnako ako ja – povedzme pre účely tohto textu, že priemerne obdarený – nepotrebujem od mojej polovičky detaily toho, ako ju jej bývalý snúbenec s výbavou menšieho poníka zobral na zámok na strednom Slovensku a celý víkend ju tam nádherne mučil v posteli… Ale naznačiť sa dá:

ja jej môžem citlivo a taktne prezradiť a odhaliť moje želanie

napr. mať z času na čas pekný, citlivý a ohľaduplný análny sex (a síce vo viacerých polohách a podľa možnosti od začiatku do konca – nie iba pár minút v jednej polohe niekedy počas bežného milovania), a jednak pomilovať sa niekedy niekde v prírode, v aute a podobne.

Ona mne zasa môže prezradiť a odhaliť jej túžbu

po romanticko-sexuálnom výlete na nejaké zvláštne miesto čo najďalej od domova, na ktorý si navyše zaobstaráme nejaké tie erotické pomôcky, ktorými jej obrí penis bývalého raz a navždy “odvibrujem” z hlavy (haha).

A hneď je minimálne o jednu divokú spomienku, ktorá sa zmenou toho vyvoleného partnera stala neželanou, v hlave menej. Takto sa následne dá pokračovať až do momentu, kedy budú

zažehnané a prepísané všetky neželané spomienky

a môže nastať realizácia úplne nových, panenských snov, túžob a fantázií. A sexom som síce začal, lebo veď sex “predáva” aj články. V každom prípade však vôbec, ale že vôbec vôbec nemusí ísť len o spomienky sexuálneho charakteru.

Ako autora tohto webu ma môžeš vidieť optikou podľa tvojej vlastnej voľby. Ak budeš chcieť, uvidíš zdanlivo arogantného, výrazne potetovaného a holohlavého grázla. Médiami titulovaného guruom erotického priemyslu a za jednu jeho zložku kedysi dokonca stíhaného. Dá sa však vidieť vo mne aj pokorného a duchovne založeného človeka s nadhľadom, žijúceho podľa karmických princípov. Konajúceho s presvedčením, že každý je strojcom vlastnej spokojnosti a že hranica akéhokoľvek konania je presne tam, kde by mohlo uškodiť niekomu inému. Ašpiranta na Kňazovického plaketu za 100 bezplatných darovaní krvi a to iba na Slovensku. Chlapa komunikujúceho na vysokej úrovni - keď aj bez servítky pred ústami, šikovného "textára" - blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Človeka, ktorý vlastný voľný čas venuje zachráneným psíkom, hľadajúcim adopciu… Voľba uhla pohľadu - tak ako podľa môjho osobného presvedčenia všetkého v živote - je len a len na tebe. A maj na pamäti, prosím, že tvojím výberom hovoríš niečo aj sama/sám o sebe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *