Vzťah, partnerstvo, sex

Tip pre vzťah: ako prepísať partnerovi neželané spomienky

Každý z nás nosí v hlave tony spomienok. Medzi tie najvýraznejšie a spravidla najkrajšie, i keď často vyslovene neželané spomienky patria u väčšiny ľudí tie na erotické a sexuálne zážitky.

Fakt je, že aj ak sme a chceme byť maximálne oddaní a verní aktuálnej partnerke či partnerovi a aktuálnemu vzťahu, občas sa objaví nejaká spomienka na nejaký pekný a / alebo

vzrušujúci zážitok z minulosti s bývalým partnerom.

Zvlášť v prípade, keď napríklad nie sme úplne dokonale spokojní s nejakým prvkom toho aktuálneho vzťahu. Možno najčastejšie (aspoň u muža) práve vtedy, ak nie sme úplne stotožnení a uspokojení terajším sexuálnym životom. Môžeme byť aj neviem ako odhodlaní a presvedčení o správnosti a o pevnej budúcnosti nášho aktuálneho zväzku. Spomienky sú mrchy a vedia nás občas pekne zmiasť. Rád by som preto dal “do pľacu”

tip na to, ako si v podobnej situácii poradiť

a ako skúsiť so starými, znovu sa objavujúcimi spomienkami bojovať.

Veľakrát som v nejakom mojom kvázi “návode” napísal, že pôjde o jednoduchý tip. Tento raz vopred upozorním, že nejde o nič jednoduché a rýchle – naopak, ide o dlhodobý proces. Jeho priebeh však má a musí byť vyslovene nádherný, ergo určite sa netreba obávať. Stručne zhrnuté navrhujem toto:

vymeň partnerovi jeho staré a neželané spomienky

na niekoho iného za úplne nové, nádherné a úžasné spomienky s tebou!

Čo tým konkrétne myslím? Pokús sa poskytnúť tvojej polovičke niečo krajšie či aspoň to isté. Alebo – ak je to naozaj veľmi ťažké – aspoň podobne pekné ako bolo to, na čo (tá polovička) tak rada spomína.

Začať treba odhalením, odtajením spomienok. Nemusí to byť konkrétne či doslovné. Dvaja aspoň priemerne inteligentní, sofistikovaní ľudia s približne podobným záujmom o budovanie ich vzájomného vzťahu by mali byť

schopní baviť sa o niečom takomto na rovinu.

Netvrdím, že chcem mojej priateľke rozprávať o tom (pozor: ide o fiktívnu ideu, nikto taký v mojom živote nikdy neexistoval – ide iba o ilustračný príklad), ako som si to kedysi celé hodiny v lese rozdával na všetky spôsoby s bývalou milenkou, ktorá nerobila rozdiel medzi sexom vaginálnym a análnym. Rovnako ako ja – povedzme pre účely tohto textu, že priemerne obdarený – nepotrebujem od mojej polovičky detaily toho, ako ju jej bývalý snúbenec s výbavou menšieho poníka zobral na zámok na strednom Slovensku a celý víkend ju tam nádherne mučil v posteli… Ale naznačiť sa dá:

ja jej môžem citlivo a taktne prezradiť a odhaliť moje želanie

napr. mať z času na čas pekný, citlivý a ohľaduplný análny sex (a síce vo viacerých polohách a podľa možnosti od začiatku do konca – nie iba pár minút v jednej polohe niekedy počas bežného milovania), a jednak pomilovať sa niekedy niekde v prírode, v aute a podobne.

Ona mne zasa môže prezradiť a odhaliť jej túžbu

po romanticko-sexuálnom výlete na nejaké zvláštne miesto čo najďalej od domova, na ktorý si navyše zaobstaráme nejaké tie erotické pomôcky, ktorými jej obrí penis bývalého raz a navždy “odvibrujem” z hlavy (haha).

A hneď je minimálne o jednu divokú spomienku, ktorá sa zmenou toho vyvoleného partnera stala neželanou, v hlave menej. Takto sa následne dá pokračovať až do momentu, kedy budú

zažehnané a prepísané všetky neželané spomienky

a môže nastať realizácia úplne nových, panenských snov, túžob a fantázií. A sexom som síce začal, lebo veď sex “predáva” aj články. V každom prípade však vôbec, ale že vôbec vôbec nemusí ísť len o spomienky sexuálneho charakteru.

Ako na autora tohto webu na mňa môžeš nazerať optikou podľa vlastnej voľby. Ak budeš chcieť, uvidíš zdanlivo arogantného, holohlavého a výrazne tetovaného grázla. Médiami titulovaného "guruom erotického priemyslu" a za jednu jeho zložku kedysi dokonca stíhaného. Ak sa rozhodneš inak, uvidíš vo mne možno až prekvapivo duchovne založeného človeka s nadhľadom, žijúceho podľa karmických princípov. Fungujúceho vo vlastnom malom svete. Konajúceho s presvedčením, že každý je strojcom vlastnej spokojnosti a že hranica akéhokoľvek konania je presne tam, kde by mohlo uškodiť niekomu inému. Pestovateľa orchideí, držiteľa najvyššej čiže Kňazovického medaily za 100 bezplatných darovaní krvi (iba na Slovensku). Chlapa komunikujúceho na vysokej úrovni, keď aj bez najmenšej servítky pred ústami. Člena Mensy, ktorý nemá problém relevantne použiť vulgarizmus. Šikovného "textára" - blogera, copywritera, spisovateľa. Voľba uhla pohľadu - napokon, tak ako všetkého v živote - je len a len na tebe. A maj na pamäti, že tvoj výber optiky spätne veľa vypovedá o tebe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *