Ako žijú striptérky a a kurvy - alebo backstage sexbiznisu
Slovenský svet erotiky

Striptérky a kurvy: ako žijú?! Niečo ako “backstage sexbiznisu”

Máš predstavu o tom, ako to vyzerá v šatni striptízového podniku alebo napríklad na sexpriváte pred príchodom klienta? Ako v súkromí fungujú striptérky a “spoločníčky”? A chceš ju mať?! Dobre si rozmysli odpoveď. Ak si zvedavou ženskou, prečo nie. Ale ak si potenciálnym alebo už aj reálnym klientom… Naozaj by som to poriadne zvážil. 😀

Život v striptízovom a “nočnom masážnom” klube sa dá nazvať zábavným parkom pre pánov. Je tam kopec zábavy, svetiel, fantázie… No z pohľadu zamestnancov je tam aj kopa menej príjemných vecí. A to nielen pre dievčatá, ale aj pre obsluhu, majiteľov a ochranku. Všetci títo ľudia musia investovať svoj čas, energiu a pevné nervy do toho, aby sa hostia mohli zabávať. Tu je zopár vecí, o ktorých málokto tuší, ale ktoré sa naozaj dejú.

“Dá sa dohodnúť aj niečo viac”? Táto otázka je na bežnom poriadku nie iba v striptízovom klube, ale aj (a vlastne najmä) na súkromných vystúpeniach tanečníc. Napr. na privátnych oslavách v súkromí.

Čo si budeme navrávať: nájdu sa aj

striptérky, ktoré si za € 10 nechajú vopchať prsty dovnútra.

A za plus-mínus € 30 rady ktorémukoľvek chlapovi vyfajčia. Našťastie pre tanečný biznis nie je takých dievčat až tak veľa. Väčšinou sa klienti stretnú so zápornou odpoveďou na takúto otázku. V prvom rade striptérky sú dievčatá na show, na zábavu. Nie sú tu od toho, aby detailne predvádzali svoje reprodukčné orgány či poskytovali ešte niečo viac.

Súkromný život striptérok a kuriev je úplne obyčajný

Väčšinou sa každá venuje svojej rodine, deťom, priateľovi, manželovi, domácnosti, nákupom… Človeku, ktorý trávi niekoľko dní v týždni v žiare do červena tónovaných svetiel a počúva monológy klientov, ani nenapadne ísť počas svojho voľna niekam von. Samozrejme, sú aj mladé žubrienky, čo tancujú v kluboch alebo rozťahujú stehná na privátoch či v bordeloch a počas ich voľna nehrozí, aby sedeli doma. Ale momentálne je reč o striptérkach a “spoločníčkach”, ktoré toho majú naozaj dosť a v rámci svojho voľna si užívajú posteľ, telku a oddych.

Ak by sa dalo zrátať, koľko eur investovali všetky striptérky v jednom klube alebo všetky prostitútky v jednom “bordeli” do mejkapu,

oblečenia, platformových topánok, spodnej sexi bielizne,

nadpojených vlasov a podobných nie najlacnejších vecí, tak s touto sumou by sme vedeli konkurovať štátnemu rozpočtu. Okej – to je, samozrejme, tvrdenie výrazne prehnané. Ale ide o naozaj neuveriteľné “pálky”, koľko stoja rôzne špecializované a viac menej nevyhnutné striptérske a kurvičkovské vecičky.

Mnohé striptérky a kurvy majú priateľa či manžela

Áno, nájdu sa aj extrémne a až nepochopiteľne tolerantní chlapi, ktorí chápu, že striptérky nerobia nič “až také zlé”. Rovnako ako sa nájdu muži, ktorí nechcú nič (alebo nie priveľa) vedieť o tom, čím sa ich partnerka v skutočnosti živí. A nájdu sa aj takí, ktorí sú schopní sedieť na sexpriváte v kuchyni, zatiaľ čo ich polovička, hrdiaca sa čerstvo sa lesknúcim snubným prsteňom, šuká za prachy vo vedľajšej izbe. (Tomuto už neveríš? Prečítaj si tento príbeh zo života v novom okne prehliadača.)

“Doláre”, ktoré vo väčšine tanečných klubov dostanú ich návštevníci pri vstupe do podniku na to, aby ich mohli

dievčatám dávať za nohavičky, nie sú skutočnými dolármi.

Brať si ich domov nemá význam – žiadna banka ich za eurá nevymení. Mimochodom: keď už ich dávaš striptérke, netvár sa, že jej dávaš päťstovku. Pre dotyčnú má jeden takýto klubový dolár spravidla hodnotu päťdesiatich centov. Takže nie, nezachránil si jej život tým, že si jej strčili tri doláre za gatky. Maximálne si jej prispeli na lístok na rannú električku domov. (Ktorou žiadna striptérka ani kurva nikdy necestovala, prirodzene.)

Fakt, že niektoré

striptérky či prostitútky zarábajú niekoľko tisíc eur

mesačne nie je hoden toho, aby sme im závideli. Práca v noci si vyberá svoju daň a tie peniaze sú naozaj vydreté. Zarobiť prvú tisícku stojí veľkú drinu. Striptérky sa točia okolo tyče celú noc, majú obuté vysoké topánky, veľakrát už ledva stoja na nohách. Ale prosto: keď sú ľudia, ony musia ísť tancovať. Nepíšuc o tom, keď príde o 23:00 návštevník, ktorý si kúpi 5 dolárov (hodnota pre striptérku € 2.50) a sedí do rána bieleho pri dvoch pivách. Samozrejme, tancovaním pri tyči to pre tanečnicu iba začína.

Striptérky musia za klientom prísť a nahovoriť ho na drink

Až z toho majú peniaze. Alebo ešte lepšie z tanca, za ktorý majú (chúdence) konečne slušne zaplatené. Takže fakt, že sa tam točia celú noc, ešte nič neznamená. Ak klient “nepustí perie”, baba tancuje len za zmienené doláre, ktoré majú samé osebe pomerne smiešnu hodnotu.

Striptízový klub nezaujíma, kto si, nezaujíma ho, koľko peňazí máš vo vrecku. Ak sa chováš ako prasa, tak prasaťom si a striptérky k tebe nepôjdu. Jasné, dievčatá sú rady, ak chytia “koreňa”, čo ako blázon platí drahé sekty. Ale nedajú sa do reči s úplne každým hulvátom. Ak nevieš kontrolovať tvoje chovanie, môžeš mať “lóve”, koľko chceš. Tanečnice sa na teba často aj tak vykašlú. Samozrejme, aj tu sa nájdu čubky, ktorým je jedno, ako sa chováš a nechajú zo seba robiť handru. Pretože im zasvietia očká nad tvojou peňaženkou. Také len treba chvíľu hľadať.

Mnohé striptérky, kurvy sú v podstate chytrejšie

ako niektorí klienti. Nie je nemožné * nájsť kočku, ktorá ma titul pred menom, za menom a pomaly aj medzi menom. Ale, jednoducho, keď sa s ňou ty bavíš ako škôlkár, prečo by ona mala prejavovať svoj intelekt a baviť sa s tebou o psychológii či na ešte náročnejšiu tému. Tieto baby iba mávnu nad tým rukou a bavia sa s tebou na takej úrovni, na akú si sa postavil ty sám.

Striptérky a “spoločníčky” (tie, ktoré sa priznávajú k svojmu remeslu) poznajú dve reakcie, keď prezradia, čo robia. Je to buď to obrovské zhrozenie, ale kamuflované výrazom, že je to v pohode – alebo je to len to obrovské zhrozenie. Ver či nie:

tým babám je úplne ukradnuté, čo si kto o nich myslí.

Až do momentu, kedy zatúžia vydať sa.

Dievčatá v tanečných kluboch sú platené za to, aby s klientmi pili. V niektorých lokáloch je síce možnosť nealkoholických drinkov, ale vo väčšine prípadov platí: čím drahšie šampanské, tým viac peňazí pre striptérky. Zostáva preto len čudovať sa dievčatám, ktoré pijú aj mimo toho počas práce, čím sa myslí pitie alkoholu zadarmo alebo dokonca za vlastné peniaze.

Piť s klientmi striptérky v kluboch a kurvy v “salónoch” jednoducho “musia”

Ak chcú zarobiť. Súdiť ich za to, že idú domov z práce opité je ako súdiť pekárov, že ide z práce bieli od múky.

V šatni pre baby a v izbách, do ktorých zákazníci nemajú prístup, je permanentný bordel (tentokrát sa tým myslí “neporiadok”). Zaujímavosťou na tomto je, že každá naň nadáva a zároveň prisahá, že ona ho neurobila. Ktovie, kto ho teda robí?! A keď už sme pri tej šatni striptízového podniku: ver, že ráno po práci je tam často podstatne lepšia show ako v samotnom bare. O toto sú ale klienti ukrátení, keďže sem majú vstup len dievčatá a ostatní zamestnanci.

* Čestne: faktom zostáva, že za 17 rokov (v momente aktualizácie blogu – 17.11.2019) pôsobenia v erotickom priemysle som poznal jedinú striptérku s titulom. Konkrétne ide o inžinierku ekonómie. Čiže toto vyjadrenie je jemne zveličené pre účely článku.


Tento článok bol v obrovskej miere inšpirovaný, resp. z časti je až malým plagiátom blogu od profesionálnej striptérky Zuzany Rossi. Použitý a upravený na moje potreby ako aj doplnený mojimi informáciami je s jej vedomím a plným súhlasom, samozrejme.

Ako na autora tohto webu na mňa môžeš nazerať optikou podľa vlastnej voľby. Ak budeš chcieť, uvidíš zdanlivo arogantného, holohlavého a výrazne tetovaného grázla. Médiami titulovaného "guruom erotického priemyslu" a za jednu jeho zložku kedysi dokonca stíhaného. Ak sa rozhodneš inak, uvidíš vo mne možno až prekvapivo duchovne založeného človeka s nadhľadom, žijúceho podľa karmických princípov. Fungujúceho vo vlastnom malom svete. Konajúceho s presvedčením, že každý je strojcom vlastnej spokojnosti a že hranica akéhokoľvek konania je presne tam, kde by mohlo uškodiť niekomu inému. Pestovateľa orchideí, držiteľa najvyššej čiže Kňazovického medaily za 100 bezplatných darovaní krvi (iba na Slovensku). Chlapa komunikujúceho na vysokej úrovni, keď aj bez najmenšej servítky pred ústami. Člena Mensy, ktorý nemá problém relevantne použiť vulgarizmus. Šikovného "textára" - blogera, copywritera, spisovateľa. Voľba uhla pohľadu - napokon, tak ako všetkého v živote - je len a len na tebe. A maj na pamäti, že tvoj výber optiky spätne veľa vypovedá o tebe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *