Diskrétny zárobok Košice, rýchle peniaze
Slovenský svet erotiky

Nevhodne zvolený “diskrétny zárobok” – zostaneš už doživotne holá pred svetom

Je úplne pochopiteľné, že (podľa možnosti jednoduchý) diskrétny zárobok je zárobkom snov pre mnohé slovenské dievčatá a ženy. Možno dokonca pre všetky. A vlastne nie iba pre ženy. Žiaľ, v obrovskom množstve prípadov sú ponuky takéhoto zárobku (pre dievčatá) jedným veľkým odrbom. (Aktualizované 19. 10. 2022)

Ak si ženského pohlavia a natrafila si na tento blog googlením možností jednoduchého, rýchleho, anonymného zárobku, pozri si ponuku 100 %-ne a nespochybniteľne diskrétneho privyrobenia. Príp. aj ostatné ponuky tohto typu z mojej webstránky.

Jedno z viacerých mojich životných mott znie: “Všetko sa raz prevalí.” Inak tomu takmer nikdy nie je, ani keď sa nejaká osoba ženského pohlavia – tie mužské totiž v tomto kontexte nie sú zaujímavé – vyzlečie pred objektívom.

Pretože jej bol sľúbený diskrétny zárobok

a teda nikto sa nemal dozvedieť, že… Napr. že svoje rodidlá (ja viem, hrozný výraz pre niečo tak čarovné ako pička) nechala za prachy očumovať hromádke ľudí. Fotografovi, vizážistovi, “asistentovi”, možno osvetľovačovi. Ďalej niekomu ako “režisérovi” (lebo na porne sa toho už len narežíruje…), prípadne scenáristovi. A v tom najdrsnejšom prípade aj samotnému “kolegovi”. A tomu veru ani zďaleka nie iba očumovať. Lebo presne o tomto spravidla inzeráty typu “ponúkam diskrétny zárobok dámam všetkých vekových kategórií” sú.

O erotike v lepšom prípade, o sexe v kvázi horšom

Iba v relatívne horšom, samozrejme. Veď na sexe za prachy v princípe nie je nič zlé, je to len obchod. A v kontexte diskrétnosti majú dokonca tie vyslovene sexuálne ponuky dokonca navrch oproti ponukám “iba” erotickým.

Z ponuky sexu za peniaze sa naozaj môže vykľuť

diskrétny zárobok – v zmysle, že informácie

o jeho detailoch a vôbec o jeho uskutočnení zostanú raz a navždy len medzi dvoma ľuďmi. Medzi dotyčnou prostitútkou (lebo čím iným je ktokoľvek, kto sa poskytne na sex za odmenu…) a klientom.

Naopak, pri ponukách diskrétneho zárobku typu fotenia či točenia je diskrétnosť takmer určite bludom. Je to len “kaleráb” pre dotyčnú o tom, ako sa “nikdy nikde nič nezverejní”. Veď sa spýtajme na názor napr. marketérky Zuzany Plačkovej či právničky Andrei Verešovej. Článok pokračuje pod obrázkami.

Určite nám rady porozprávajú, ako bolo dodržané, čo im (aspoň údajne) bolo sľúbené… A nemienim sa teraz zapodievať faktom, že v mnohých takýchto prípadoch “zneužitého” materiálu mohlo ísť o jednoduchý marketingový ťah. Z ktorého poniektorí dodnes (kráľovsky) žijú.

Diskrétny zárobok fotením či filmovaním erotiky

alebo niečo veľmi podobné je pre mňa osobne diskrétnym iba v jedinom prípade.

A síce len a len vtedy, keď nikde nie je zachytená moja tvár. Prípadne moje tetovanie či špecifické materské znamienko. Alebo jedinečná jazva atď. Ak niečo z toho odfotené či nafilmované bolo, mám spoľahlivo zarobené na “prúser”. Vlastne takmer garantovane. Spravidla je len otázkou času, kedy k tomu dôjde.

Preto naozaj diskrétnym môže byť iba taký diskrétny zárobok, ktorého

diskrétnosť si viem a smiem osobne skontrolovať.

Istotu, že som si zarobila naozaj diskrétne, môžem mať jedine vtedy, ak som na vlastné oči videla materiál (foto či video), ktorý vznikol. Ak túto možnosť nemám, mala by som asi radšej fajčiť vtáky. Samozrejme, až po tom, ako si skontrolujem, či v priestore nie je skrytá kamera. Alebo hore na streche paneláka kamera mestskej polície. Prehliadnutých záznamových zariadení je plný PornHub.


Tento článok je online v podstate za jediným účelom. Ako ukážka toho, že ako autor textov na objednávku dokážem nápaditou a pomerne vtipnou formou spracovať zadanú tému. A že viem článok optimalizovať tak, aby sa nenásilne dostal v googli na prvú stránku pod danou kľúčovou frázou. V tomto prípade je tým heslom “diskrétny zárobok“. Over si to.

Ako na autora tohto webu na mňa môžeš nazerať optikou podľa vlastnej voľby. Ak budeš chcieť, uvidíš zdanlivo arogantného, holohlavého a výrazne tetovaného grázla. Médiami titulovaného "guruom erotického priemyslu" a za jednu jeho zložku kedysi dokonca stíhaného. Ak sa rozhodneš inak, uvidíš vo mne možno až prekvapivo duchovne založeného človeka s nadhľadom, žijúceho podľa karmických princípov. Fungujúceho vo vlastnom malom svete. Konajúceho s presvedčením, že každý je strojcom vlastnej spokojnosti a že hranica akéhokoľvek konania je presne tam, kde by mohlo uškodiť niekomu inému. Pestovateľa orchideí, držiteľa najvyššej čiže Kňazovického medaily za 100 bezplatných darovaní krvi (iba na Slovensku). Chlapa komunikujúceho na vysokej úrovni, keď aj bez najmenšej servítky pred ústami. Člena Mensy, ktorý nemá problém relevantne použiť vulgarizmus. Šikovného "textára" - blogera, copywritera, spisovateľa. Voľba uhla pohľadu - napokon, tak ako všetkého v živote - je len a len na tebe. A maj na pamäti, že tvoj výber optiky spätne veľa vypovedá o tebe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *