Diskrétny zárobok Košice, rýchle peniaze
Slovenský svet erotiky

Diskrétny zárobok vs. doživotne holá pred celým mestom či štátom

Je úplne pochopiteľné, že (podľa možnosti jednoduchý) diskrétny zárobok je zárobkom snov pre mnohé slovenské dievčatá a ženy. Možno dokonca pre všetky. Lenže v 99-ich percentách prípadov sú ponuky takéhoto zárobku jedným veľkým odrbom.

Ak si ženského pohlavia a natrafila si na tento blog googlením diskrétnej možnosti privyrobenia, pozri si napr. túto ponuku 100 %-ne nespochybniteľne diskrétneho privyrobenia príp. ďalšie ponuky z mojej webstránky s ponukami rýchleho, jednoduchého a zároveň diskrétneho zárobku.

Jedno z viacerých mojich životných mott znie: „Všetko sa raz prevalí.“ Inak tomu takmer nikdy nie je, ani keď sa nejaká osoba ženského pohlavia – tie mužské totiž v tomto kontexte nie sú zaujímavé – vyzlečie pre objektívom.

Pretože jej bol sľúbený diskrétny zárobok

a teda nikto sa nemal dozvedieť, že… Napr. že svoje rodidlá (ja viem, hrozný výraz pre niečo tak čarovné ako pička) nechala za prachy očumovať hromádke ľudí. Fotografovi, vizážistovi, „asistentovi“, možno osvetľovačovi. Ďalej niekomu ako „režisérovi“ (lebo na porne sa toho už len narežíruje…), prípadne scenáristovi. A v tom najdrsnejšom prípade aj samotnému „kolegovi“. A tomu veru ani zďaleka nie iba očumovať. Lebo presne o tomto spravidla inzeráty typu „ponúkam diskrétny zárobok dámam všetkých vekových kategórií“ sú.

O erotike v lepšom prípade, o sexe v horšom

V relatívne horšom, samozrejme. Veď na sexe za prachy v princípe nie je nič zlé, je to len obchod. A v kontexte diskrétnosti majú dokonca tie vyslovene sexuálne ponuky dokonca navrch oproti ponukám „iba“ erotickým.

Z ponuky sexu za peniaze sa naozaj môže vykľuť

diskrétny zárobok – v zmysle, že informácie

o jeho detailoch a vôbec o jeho uskutočnení zostanú raz a navždy len medzi dvomi ľuďmi. Medzi dotyčnou prostitútkou (lebo čím iným je ktokoľvek, kto sa poskytne na sex za odmenu) a klientom.

Naopak, pri ponukách diskrétneho zárobku typu fotenia či točenia je diskrétnosť takmer určite bludom. Je to len „kaleráb“ pre dotyčnú o tom, ako sa „nikdy nikde nič nezverejní“. Spýtajme sa na názor (kráľovnej sk-instagramu) Zuzany Plačkovej, (právničky) Andrei Verešovej a kopy ďalších.

Ako bolo dodržané, čo im (i keď len údajne) bolo sľúbené… A nemienim sa teraz zapodievať faktom, že v mnohých takýchto prípadoch „zneužitého“ materiálu mohlo ísť o jednoduchý marketingový ťah. Z ktorého poniektorí dodnes (kráľovsky) žijú.

Diskrétny zárobok fotením či filmovaním erotiky

alebo niečo veľmi podobné je pre mňa osobne diskrétnym iba v jednom prípade.

A síce len a len vtedy, keď nikde nie je zachytená moja tvár. Prípadne moje tetovanie či špecifické materské znamienko. Alebo jedinečná jazva atď. Ak niečo z toho odfotené či nafilmované bolo, mám spoľahlivo zarobené na „prúser“. Vlastne takmer garantovane. Spravidla je len otázkou času, kedy k tomu dôjde.

Preto naozaj diskrétnym môže byť iba taký diskrétny zárobok, ktorého

diskrétnosť si viem a smiem osobne skontrolovať.

Istotu, že som si zarobil/a naozaj diskrétne, môžem mať jedine vtedy, ak som na vlastné oči videl/a materiál (foto či video), ktorý vznikol. Ak túto možnosť nemám, mal/a by som radšej fajčiť vtáky. Samozrejme, až po tom, ako si skontrolujem, či v priestore nie je skrytá kamera. Alebo hore na streche paneláka kamera mestskej polície. Divil/a by si sa, kde všade sú a čo všetko zachytili. 🙂


Tento článok je online v podstate za jediným účelom. Ako ukážka toho, že ako autor textov na objednávku (bližšie info v novom okne) dokážem nápaditou a pomerne vtipnou formou spracovať zadanú tému. A že viem článok optimalizovať tak, aby sa nenásilne dostal v googli na prvú stránku pod danou kľúčovou frázou. V tomto prípade je tým heslom „diskrétny zárobok„.

Ako autora tohto webu ma môžeš vidieť optikou podľa tvojej vlastnej voľby. Ak budeš chcieť, uvidíš zdanlivo arogantného, potetovaného, holohlavého grázla. Médiami titulovaného "guruom erotického priemyslu" a za jednu jeho zložku kedysi dokonca stíhaného. Ak sa rozhodneš inak, uvidíš vo mne (aj) pokorného a duchovne založeného človeka s nadhľadom, žijúceho podľa karmických princípov. Konajúceho s presvedčením, že každý je strojcom vlastnej spokojnosti a že hranica akéhokoľvek konania je presne tam, kde by mohlo uškodiť niekomu inému. Pestovateľa orchideí, držiteľa najvyššej, Kňazovického medaily za 100 bezplatných darovaní krvi (na Slovensku). Chlapa komunikujúceho na vysokej úrovni, keď aj bez servítky pred ústami, šikovného "textára" - blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Voľba uhla pohľadu - napokon, tak ako všetkého v živote - je len a len na tebe. A maj na pamäti, že tvoj výber optiky vypovedá tiež najmä o tebe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.