Všetko sa raz prevalí je len jedným z mojich životných mott
Slovenský svet erotiky

Zdanlivý rozpor medzi diskrétnosťou a mojím tvrdením, že všetko sa raz prevalí

Ak má mať tvoja manželka brutálne rada sex, užívať si prehĺtanie, anál, piss, nebodaj dokonca fisting a podobne… Ožeň sa s (bývalou) pornoherečkou či prostitútkou. Ale neopováž sa potom pindať jej na minulosť. Viac-menej takto vyzerala poznámka, ktorú som si napísal ako potenciálny námet pre blog. A tým by sa v hlbokej podstate vlastne už aj dalo skončiť. To by však nebol článok, ale horko-ťažko status na ixko (twitter). A najmä by to nič nehovorilo o základnej myšlienke, ktorou má byť jedno z mojich životných mott v zmysle, že všetko sa raz prevalí.

Začnem – ako to občas mám vo zvyku – príslovečnou “skratkou cez les” z obľúbeného pubertálneho vtipu. * Ergo, totálnou okľukou. Ja sám totiž zdanlivo kontroverzne tvrdím, že

ponúkam ženám dokonale diskrétne privyrobenie.

Ktorého realizáciu sa za dodržania určitých nie zložitých podmienok nikdy (snažím sa vyhýbať tomu výrazu) nikto nedozvie. Za tým si napriek tvrdeniu vyššie stojím. Mohol by som to tu vysvetľovať, vyžadovalo by to však priestor. A niežeby ho na internete nebol dostatok. No v tomto blogu sa chcem zapodievať opačnou stranou mince.

* Pýta sa rozprávkový braček: “Marienka, ideme dnes skratkou cez les…?” A sestrička odpovedá: “Dnes nie, Janíčko, dnes sa ponáhľame.”

O fakte, že o mne samotnom sa na webe, primárne dokonca v mojich vlastných blogoch, dočítaš s výnimkou presnej veľkosti môjho penisu asi úplne všetko, je zbytočné písať. O mne je to už tak trochu notoricky známe. Môj život je knihou otvorenou komukoľvek, komu sa chce prečítať si zopár mojich blogov alebo pokecať so mnou pri káve. (V princípe som pomerne plachý a skôr pokojný, tichý človek. Nenarozprávam toho veľa. Ale sám o sebe…? Fúha. Zadaj mi podnet a dve hodiny ma nezastavíš.)

Výrazne odlišne to však mávajú dievčatá, s ktorými som spolupracoval či stále spolupracujem. Najmä tie, ktoré sa venovali priamo prostitúcii. Či už pod mojím bývalým (nakoľko od kupliarstva, za ktoré som bol stíhaný, sa dištancujem) manažmentom alebo akokoľvek inak.

Tie baby samotné by sa vo väčšine prípadov dokázali nad to, čo robili a čím sa živili, povzniesť. Nikdy už o tom nielenže nerozprávať, ale ani na to nemyslieť. Podobný postoj však dokáže zaujať podľa môjho odhadu a skúseností horko-ťažko tak jedno percento ich partnerov a mužov celkovo. A tie dievčatá to na báze nejakých skúseností tiež vedia či prinajmenšom tušia.

Preto info o vlastnej minulosti v sebe zamknú a dlho to považujú za vybavené. Žiaľ, len málokedy to platí navždy.

Pretože ako tvrdím, všetko sa raz prevalí

Nie som psychológom a teda nebudem sa zapodievať tým, aké to musí byť, žiť s pocitom, že tomu najbližšiemu človeku v mojom živote jednoducho nemôžem povedať úplne všetko. Že by to nijako nedokázal prijať, spracovať a vysporiadať sa s tým. Nechcem si to ani len predstavovať – ja, ktorý hneď pri podaní ruky s niekým, s kým sa idem zoznamovať s úmyslom vytvoriť akýkoľvek vzťah, vyklopím úplne všetko. (Jasné, že je to v 99-ich percentách prípadov na škodu, ale taký prosto som. Hrať sa na čokoľvek čo i len pár minút ma absolútne nebaví, keď aj na báze toho potom žijem viac-menej v celibáte. A to v príkrom rozpore so všeobecnou predstavou môjho okolia a zrejme aj spoločnosti generálne.)

Čím sa zapodievať chcem, je skutočnosť, že málokomu sa utajovanie závažného konania z minulosti darí udržať dlhodobo. A kurvenie sa, bývalé aj aktuálne, určite je možné vnímať ako závažné. Väčšinou v istom nešťastnom bode

príde k odhaleniu, pretože všetko sa raz prevalí.

Z niektorých vecí sa dá vykrútiť, ak som aspoň trošku počítal s možným odhalením a bol som na to tak nejako pripravený alebo som geneticky šikovným klamárom. V prípade, kedy existuje materiál vo forme fotografií, videí či niečoho podobne rukolapného a ťažko spochybniteľného, je problém. Mimochodom, aj v tom prvom prípade predsa len takmer určite prišlo k zasiatiu toho povestného semienka podozrenia, ktoré bude rásť. A nedajbože, aby bolo, keď aj s veľkým časovým odstupom, poliate ďalším neželaným info.

Viaceré dievčatá z oblasti erotického priemyslu, s ktorými sme si vytvorili kamarátsky vzťah, sa ma v istej fáze spýtali na názor. Spravidla

v momente novej, zdanlivo perspektívnej známosti.

Ako sa práve s týmto vysporiadať, či a ak, tak čo presne a koľko toho dotyčnému prezradiť. Všetkým som vysvetlil v podstate to, o čom píšem vyššie. A teda že je to väčšinou voľba medzi možnosťou číslo jedna, ktorou je prezradenie a riziko (hraničiace s istotou) viac-menej okamžitého skončenia akéhokoľvek potenciálneho vzťahu. A možnosťou číslo dva, ktorou je život v klamstve. Ženy samotné, na rozdiel od mnohých nás, mužov sú v tomto prísne aj samé na seba: zatajenie je v ich očiach klamstvom (ja osobne bezvýhradne súhlasím) a hotovo. S rizikom a určitým

akoby až očakávaním, že všetko sa raz prevalí.

Že je to iba otázkou času.

Zvyknem radiť, aby aspoň na čas skúsili s týmto rizikom žiť. Najmä z jedného jednoduchého dôvodu. Napriek akútnemu pocitu a ilúzii je takýto vzťah v úplných plienkach. Môže sa skončiť pomerne rýchlo a závažné info, akým je prostituovanie sa v minulosti, môže zostať utajené. A to hlavne pred chlapom, z ktorého sa ešte stále * môže vykľuť riadna charakterová kurva.

* Hajzlík schopný akoukoľvek formou zneužiť inkriminujúce info o komkoľvek vrátane expriateľky sa môže zrodiť aj pod silným vplyvom tretej strany. Napr. novej priateľky, ktorej sa nepáči, že jej drahý zostáva v kontakte s bývalou. Začne do ich vzťahu rýpať, dotyčný sa preriekne alebo cielene prezradí info s úmyslom záchrany vzťahu alebo aspoň deeskalácie napätej situácie. Počul som o podobných prípadoch niekoľkonásobne častejšie, než by mi bolo milé. (V skutočnosti vlastne nejde o pokrivený charakter napriek mojej formulácii. Ide iba o nižšie štádium duchovného vývoja alebo inými slovami karmu.)

Možno ti pri čítaní napadlo, že nejako podobne by som vlastne mohol postupovať aj ja. Nevytiahnuť hneď sám na seba všetko to “príšerné” info a skúsiť vznikajúcu známosť očariť šarmom a dobrým srdiečkom. (Bože, ja dnes srším humorom.) Háčik je v tom, že dotyčná by nesmela ani len tušiť, ako sa volám. Dnešné ženy sú zvyknuté okamžite googliť, čo im ani najmenej nezazlievam, naopak. Mnohé sa vďaka tomu rýchlo dopátrajú k manželkám, zatajeným deťom atď., atď.

Pre koho je tento blog vlastne určený?

Možno sa budeš diviť, ale po prvé, primárne pre potenciálne záujemkyne o spoluprácu so mnou. O privyrobenie niektorou z foriem, ktoré ponúkam. S vedomím (a zámerom), že môžem vopred odradiť tie, ktorým by prevalenie niečoho mohlo vážne uškodiť. Pretože o ťahanice s tým späté nestojím. Napriek faktu, že táto spolupráca bola výhradne voľbou dotyčnej. Že ja som iba pasívne ponúkol možnosti po tom, ako som bol oslovený. A po druhé, s úmyslom informovať, že napriek všetkému vyššie vysvetlenému sa predsa len dajú urobiť nejaké tie rýchle peniaze skutočne diskrétne a bez identifikovateľných stôp.


Zdrojom titulnej fotografie a spolu s ňou takmer všetkých na tomto webe je môj vlastný archív. Zatiaľ sa ešte nedá napísať, že by som robil skutočnú fototvorbu v pravom zmysle slova. Zatiaľ iba pre vlastnú radosť a zábavu “lovím zaujímavé pohľady”.

Ako na autora tohto webu na mňa môžeš nazerať optikou podľa vlastnej voľby. Ak budeš chcieť, uvidíš zdanlivo arogantného, holohlavého a výrazne tetovaného grázla. Médiami titulovaného "guruom erotického priemyslu" a za jednu jeho zložku kedysi dokonca stíhaného. Ak sa rozhodneš inak, uvidíš vo mne možno až prekvapivo duchovne založeného človeka s nadhľadom, žijúceho podľa karmických princípov. Fungujúceho vo vlastnom malom svete. Konajúceho s presvedčením, že každý je strojcom vlastnej spokojnosti a že hranica akéhokoľvek konania je presne tam, kde by mohlo uškodiť niekomu inému. Pestovateľa orchideí, držiteľa najvyššej čiže Kňazovického medaily za 100 bezplatných darovaní krvi (iba na Slovensku). Chlapa komunikujúceho na vysokej úrovni, keď aj bez najmenšej servítky pred ústami. Člena Mensy, ktorý nemá problém relevantne použiť vulgarizmus. Šikovného "textára" - blogera, copywritera, spisovateľa. Voľba uhla pohľadu - napokon, tak ako všetkého v živote - je len a len na tebe. A maj na pamäti, že tvoj výber optiky spätne veľa vypovedá o tebe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *