Dovolenka zadarmo je v hlbokej podstate mojou formou zoznamovania sa

Ak si fajn ženská, skvelá dovolenka pri mori či na horách ťa nemusí stáť ani cent

Som dlhodobo single. Dôvody tu rozoberať nebudem, na tomto mieste je to bezpredmetné a hlavne… Ak čítaš tento článok, “hrozí” ti dovolenka zadarmo odo mňa a so mnou. Na to, aby sme na ňu mohli spolu vycestovať, musíme sa zoznámiť. No a počas zoznamovania sa bude určite času na vysvetľovanie viac než dosť.

Ako teda funguje moja dovolenka zadarmo?

Rovnako jednoducho ako vo svojej hlbokej podstate fungujú všetky vzťahy. Výmenou niečoho za niečo. Ty získaš odo mňa kratší alebo dlhší výlet, zájazd, dovolenku (podľa aktuálnych okolností, voľného času, počasia atď.) pri mori, na horách alebo jednoducho niekde vo svete. Bez akýchkoľvek nákladov. Jednorazovo alebo opakovane v neobmedzenom množstve – podľa vzájomného porozumenia a záujmu. A ja získam na ten čas plnohodnotnú frajerku.

Akurát bez starostí, hádok, vzťahových problémov a iných blbostí. Detailnejšie to rozvádzať v tomto článku tiež nie je potrebné. Aj to preberieme osobne.

“Dovolenka zadarmo s Andym? A kto to kurva je?”

Veľmi relevantná otázka. Ergo niečo o mne. V prvom rade ťa odkážem na taký môj vlastný životopis – ako cca vidím sám seba. Naozaj si ten link otvor skôr, než budeš pokračovať (stačí kliknúť, otvorí sa v novom okne). Bez ohľadu na to, či ma poznáš alebo či si myslíš, že o mne niečo vieš. Alebo som ťa sem jednoducho len odkázal z tindra, badoo alebo kde si vlastne inzerát s titulom “Dovolenka zadarmo” našla. Pokým nie si moja sestra, sesternica alebo jedna z mojich skutočných kamarátok – nepoznáš ma. Môžeš mať len dojem, že o mne niečo vieš. A to sú dve diametrálne rozdielne veci, to ti garantujem.

V článku o mne ako komparzistovi a účinkujúcom zasa môžeš vidieť hromádku mojich fotiek a dokonca aj video. Pre jasnú predstavu o mojom výzore. Ešte aktuálnejšie fotky však nájdeš na mojom instagrame.

Za každých okolností – a to aj v prípade, že by si ma nejakým spôsobom odrbala či podviedla – som a zostávam slušným, nekonfliktným, neškodným človekom. Nikto na svete sa so mnou nemusí báť niekam ísť či niečo podobné.

Viem, papier znesie veľa a internet ešte viac

Podrobnejšie sa tejto problematike budem venovať o kúsok nižšie. Ešte pár slov k mojej totožnosti: bez najmenšieho zaváhania ti na prvom našom osobnom stretnutí ukážem môj občiansky preukaz, aby si mala istotu, že sa skutočne bavíš s chlapíkom, ktorý sa volá tak, ako to o sebe tvrdí. Môj život je knihou otvorenou komukoľvek. Sám o sebe píšem v mojich blogoch v podstate všetko. Čo si o mne nezistila online, to ti bez problému zodpoviem osobne.

Ako si predstavujem teba – moju dočasnú frajerku

Nemusíš sa vyslovene vtesnať do nejakých tabuliek. Sú však atribúty, na ktorých musím trvať. Za tým účelom, aby bola čo najvyššia šanca, že sa z našej spoločnej dovolenky vrátim spokojný. A že budem mať záujem zopakovať si to s tebou. Čo, pevne verím, je alebo bude aj tvojím želaním. Ergo, po fyzickej stránke:

  • Musíš mať vyslovene štíhlu alebo pevnú postavu. Na tomto si potrpím ako na máločom. Okrem mozgu v hlave, o tom však viac v ďalšom odseku. Zvlášť dôležitý je pre mňa zadok. 🙂 Ak nie si vyslovene chudá alebo svalnatá, malo by tvoje telo (spomenuté pozadie, nohy, brucho atď.) byť pevné. Napr. na prsiach mi záleží minimálne. Mal som svojho času až dve milenky (jasné, že nie naraz), ktoré ich mali maličké a pôrodom plus dojčením natoľko “zničené”, že mi ich ani len neukázali. Nietože by som si bol na ne siahol. Nevadilo mi to. Výška ma takmer nezaujíma. Ja mám 175 cm, ale nevidím problém v tom, ak by si bola vyššia.
  • Vek… No, takto: je to číslo v občianskom. Len číslo, nič viac. Ja sám mám od pubertiaka ďaleko, napriek tomu sa považujem za pestovaného a udržiavaného chlapa. Keď som donedávna chodil s dievčaťom o 18 rokov mladším, nikto sa nad nami ako nad párom nepozastavil. Ak vyzeráš na svoj vek podobne dobre, maj pokojne aj 50. Minimum na to, aby si so mnou mohla cestovať, je zrejme 18. Ale možno stačí 15 alebo 16… Až ťa moja dovolenka zadarmo zaujme ako 15-ročnú záujemkyňu, overím si právnu stránku.
  • Musíš byť zdravá, pohodová ženská s nadhľadom. A s minimom alebo najlepšie žiadnymi zábranami po fyzickej stránke. I keď táto podmienka už možno patrí do nasledujúcej časti.

No a po stránke psychickej… Prosto, nebuď piča

Ak je to aspoň trocha možné. Žartujem. Nejako takto:

  • Povahu maj v podstate akú chceš – pokým ten týždeň až dva so mnou budeš dokonalou partnerkou. Ja sa nehádam, nie som verbálne ani nijako inak agresívny, neurážam, neútočím. Podrývam iba v rámci srandy – mala by si teda mať zmysel pre humor. 🙂 Ale ak by ti ten chýbal, prišli by sme na to pomerne rýchlo už online aj bez osobného stretnutia.
  • Samozrejme – a to najmä ako tá 18-ročná, poťažmo ešte mladšia – musíš mať dostatok rozumu na to, aby som s tebou tých pár dní až dva týždne (podľa toho, o aký výlet konkrétne pôjde) vydržal. 🙂
  • Je mi ukradnuté, či si single alebo žiješ v nejakej forme vzťahu. Pre mňa za mňa buď aj vydatá. Pokým ty si s tým vysporiadaná a máš jasno v tom, čo a prečo robíš, ja nemám dôvod starať sa. Do tvojho súkromia nemienim žiadnym spôsobom zasiahnuť. * Dôležité je len to, či dovolenka zadarmo je niečo, na čo sa dokážeš uvoľniť. A to bez toho, aby ťa počas nej niekto hľadal alebo naháňal.

* Tento môj postoj by niekto mohol považovať za chrapúnsky. Ja ťa však do ničoho neťahám nasilu. Ak je dovolenka zadarmo pre teba lákavou, je len a len na tebe a tvojom eventuálnom partnerovi (ak sa o tom dozvie), či moju ponuku využiješ. Ja osobne ani najmenej nepovažujem za moju vec, starať sa do tvojho zázemia.

Na dovolenku sa človek chodí baviť

Ja nechcem, nemám to v povahe a jednoducho nedokážem dožadovať sa niečoho iba preto, že som za to zaplatil. Mám na mysli prípady, kedy je niečo skôr o tom, ako sa rozhodneš (konať a správať) než o tom, aké sú okolnosti. Čiže dovolenka zadarmo by pre teba mala byť o tom, že si to chceš užiť čo najpríjemnejším možným spôsobom. Rovnako ako ja a moja prípadná partia.

Dovolenka zadarmo nemusí byť len o nás dvoch

Môže byť – v prípade, ak si neželáš, aby ma s tebou niekto videl. Na druhej strane, na “poriadnu” dovolenku k moru rád chodím s nejakou menšou partiou (sestra s partnerom, sesternica s manželom, dobrý kamarát s rodinou a pod.). Výhodou pre teba by vtedy mohol byť fakt, že by si sa mohla cítiť svojím spôsobom “bezpečnejšie” – necestovať niekam ďalej od Slovenska s “úplne cudzím chlapom”. Píšem to v úvodzovkách, lebo zasa až tak cudzím už v momente odchodu na výlet byť nemôžem.

Niekto môže túto moju ponuku vnímať tak, že si vlastne kupujem ženu. O tom si myslím nasledovné.

Aký rozdiel je medzi mnou ponúkanou dohodou a manželstvom bohatého chlapa s tak nejako “štandardne” situovaným dievčaťom? Veď tam tiež ide o dohodu, že ona sa mu postará o životné potreby ako varenie, chod domácnosti a plodenie potomkov – a on ju za to bude živiť. Ľudstvo takto funguje odjakživa, je to našou prirodzenosťou.

Takmer všetkých. Sú však aj výnimky ako napr. ja. Mne vzťahy nefungujú a preto si takýmto, keď aj neobvyklým a

atypickým spôsobom hľadám kamošku… a zábavu.

Nie som blbý. Vážne. Som oficiálnym členom Mensy a mám aj nejaké tie skúsenosti. Uvedomujem si, že by som mohol natrafiť na človeka (ženskú), ktorá by so mnou vyjebala. Žiaľ, nie doslova, čo by napokon vlastne bolo úplne v pohode – ale len v prenesenom význame. 🙂 V tom zmysle, že si mnou necháš zaplatiť dovolenku a na nej si narazíš niekoho zaujímavejšieho. Ja dostanem vyslovene kopačky a už o mňa ani nezavadíš – a to doslova…

Nemám v úmysle natrafiť na (charakterovú) kurvu, ktorá by sa takto zachovala. Po viac ako dvadsiatich rokoch práce so ženami už dokážem trocha odhadnúť charakter. Zmienil som však, že AK by sa niečo podobné stalo, aj tak by som zostal úplne slušným, pokojným a pohodovým človekom. S nadhľadom. A namiesto hnevu či nebodaj nejakej “odvety” by som ti s úsmevom na perách zaželal všetko dobré do života. A myslel by som to úprimne. Mne ako človeku totiž investícia vo výške nejakej dovolenky pre jedného človeka (pretože tú moju by som si užil naplno aj bez teba) nestojí za to, aby som do môjho života a

do môjho sveta pustil negatívne emócie tohto typu.

Bude to pre mňa len ďalšia skúsenosť, vďaka ktorej budem zasa o kúsok múdrejší. 🙂

Prípadné ďalšie info doplním zakaždým, keď sa ma nejaká záujemkyňa spýta na niečo, čo tu nenašla. Už uvediem iba toľko, že toto nie je kasting. Ani nemôže byť. Na to, aby sa z môjho hľadania parťáčky na výlet stalo niečo ako výberové konanie, by som musel urobiť nepomerne väčšiu propagáciu toho, že sa nejakej

milej kočke môže pritrafiť dovolenka zadarmo so mnou.

A božechráň, aby to vyznelo ako nejaká zoznamka… Ale jeden nikdy nevie, čo sa z takej spoločnej dovolenky môže vykľuť. Možno som chlap bez auta, ale to ani zďaleka nemusí znamenať, že by som snáď nemal peniaze na zábavu. A/alebo že by som nebol ochotný investovať ich do nej (a tým pádom do teba, v tomto konkrétnom prípade). Napokon, možno práve vďaka tomu, že nemusím živiť auto, zostávajú mi peniaze na (takéto) pičoviny. 🙂

Apropo, horné titulné foto je (rovnako ako to dolné) z mojej ostatnej dovolenky na Kapverdských ostrovoch zo začiatku júna 2022. Na zábere hore som ten vľavo, s kerkou na ramene a bez okuliarov. I keď je to zrkadlovo prevrátené selfie a to tetovanie geometrických vzorov mám v skutočnosti na opačnej strane. Pírsing v obočí detto.

No a ako na to,

ak teda je pre teba dovolenka zadarmo zaujímavou?

Prosto ma kontaktuj. (Totálne, naozaj dokonale anonymne to môžeš urobiť prostredníctvom komentára pod blogom.) Nečakaj však odo mňa, prosím, že si budeme vypisovať. Mnohoročná skúsenosť ma naučila, že písanie nevedie k ničomu. Po prvé, písaním sa ľudia navzájom nikdy skutočne nespoznajú. Viem, často sa celé roky poriadne ne(s)poznajú ani osobne (haha), ale šanca je nepomerne vyššia. Po druhé, čím dlhšie si budeme písať, tým nižšia je pravdepodobnosť, že to povedie k niečomu reálnemu. To je tiež moja skúsenosť z praxe.

Sadnime si na kávu alebo sa spolu prejdime okolo Kuchajdy – a do dvadsiatich minút príjemne stráveného času * zistíme, či sú medzi nami vzájomné sympatie a či existuje aspoň náznak nejakej chémie, príťažlivosti. Aj s cestou na toto stretnutie a z neho tomu každý z nás venuje cca hodinu svojho života. Zatiaľ čo vypisovaním hore-dolu môžeme stráviť aj mesiace len na to, aby sme nakoniec zoči-voči zistili, že to celé bol jeden obrovský omyl. To je vlastne moje po tretie.

* Ja na takéto stretnutie s tebou prídem aj v prípade, že o tebe nebudem vopred vedieť vôbec nič. Dokonca nemusím vidieť ani jediné tvoje foto. Investovať do teba tú hodinu môjho života nemám problém hneď po tom, ako si výmenou desiatich správ cez anonymný mail, ktorý si si práve založila, dohodneme, kedy a kde sa stretneme. Potom už to bude len a len na tebe.

Dovolenka zadarmo na Cabo Verde (Kapverdské ostrovy)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *