Platená kamarátka s výhodami je ideálnou formou tzv. Sugar Babe

Ako som postupne vyšpecifikoval, čo presne chcem a najmä čo za to ponúkam

Možno si si všimla, že sa volám Andy Morávek a zoznamovanie so ženami mi, žiaľ, dlhodobo nefunguje. (Popravde, druhú menovanú skutočnosť asi nemáš ako evidovať, ale ktovie.) Skúsil som aj nejaké tie stránky typu “Sugar Daddy hľadá Sugar Babe”. A práve vďaka nim som si uvedomil, že ja vlastne hľadám skôr niečo, čo som sám pre seba nazval “platená kamarátka s výhodami”. (Aktualizované 17. 12. 2023)

Napíšem to na rovinu, ako som to písal aj potenciálnym Sugar Babes. Na to, aby som sponzoroval niekoho, kto so mnou raz či dvakrát do týždňa bude mať sex, mesačným paušálom vo výške € 1.000 * či ešte viac – na to jednoducho nemám. Nie v zmysle, že by som nemal voľný liter na mesiac, bez ktorého by som sa nezaobišiel. Skôr nechcem takú čiastku niekomu dať a už vôbec nie formou dlhodobou a akoby záväznou.

* V skutočnosti by sa tejto sume mnohé, ak nie väčšina, poťažmo aj všetky tie reálne či potenciálne Sugar Babes vysmiali. Bez ohľadu na fakt, že je to niekoho čistý mesačný plat.

Kto presne je platená kamarátka s výhodami?

Ja hľadám v prvom rade reálnu kamošku. Priateľa. Babu, s ktorou si budem rozumieť ako s človekom bez ohľadu na to, že je odo mňa možno o viac ako dvadsať rokov mladšia (čo je cca moja ideálna veková predstava).

Kočku, ktorú bude sex so mnou vyslovene baviť. Ktorá by ho so mnou v ideálnom svete mala aj zadarmo – a rada, pretože som v posteli naozaj šikovný, empatický, ústretový a kreatívny. Ja jej však zaň pokojne dám peniaze. Pretože máločo v živote je zadarmo a spravidla najdrahšie v konečnom dôsledku vychádza manželstvo. Hneď za ním je v rebríčku predraženej zábavy balenie báb v baroch. To je pre mňa neprirodzené až odpudivé a nebaví ma to. (Jedno aj druhé, haha.) Radšej sa dohodnem jasno, pevno, zrozumiteľne a konkrétne. Obojstranne akceptovateľne a výhodne.

V inom prípade by si totiž musela byť príliš dobrou herečkou, aby som nadobudol dojem, že so mnou čas akoukoľvek aktivitou – vrátane sexu – tráviš naozaj rada. Že to nerobíš výlučne pre peniaze. Platená kamarátka s výhodami podľa mojich predstáv to bude robiť úprimne rada. A dostane za to navyše ešte aj zaplatené.

Aké predpoklady má platená kamarátka s výhodami

spĺňať? Nuž, sme v bode, kedy sa naplno odhalí moja povrchnosť. 🙂 Áno, záleží mi na výzore. Hlavne na postave. Jednorazovo nemusí na 100 % spĺňať moje predstavy. Jednorazovo určite môžem (budem) mať dobrý sex aj s niekým, kto bude do istej miery mimo nasledovných kritérií. No nebude ma to baviť dlhodobo. Takže.

 • Musíš mať štíhlu, pevnú, ideálne športovú postavu. Ale primerane. Vyslovene objemovo stavané športovkyne už ma viac či menej odpudzujú. Na druhej strane, objektívne pekná nepochybne môže byť aj postava máličko ženskejšia. Ale zasa: dlhodobo ma taká baviť nebude. Žijem so sebou dostatok rokov na to, aby som pomerne presne vedel, čo potrebujem.
 • Mala by si mať pevný, oblý zadok a štíhle nohy.
 • Na veľkosti poprsia mi záleží dosť málo. Stačí, aby bolo pevné. Aj mojej ostatnej priateľke som hovoril, že jej geniálny zadok a v nesmierne sexy miere svalnaté lýtka viac než dostatočne kompenzujú takmer úplnú absenciu pŕs. Za tým si skutočne stojím, keď sa aj občas obzriem za pútavým dekoltom ako takmer každý chlap. Som prosto silno vizuálny tvor, za to sa nestrieľa. *
 • Vôbec mi nezáleží na výške. Sám mám 175 cm. Ak si maličká, je to len dobre. A aj s výrazne vyššou si poradím. Nejdeme sa brať, takže nemusíme tak nejako “výškovo ladiť” na fotkách ani pri prechádzke.

Toľko k parametrom fyzickým, teraz tie mentálne

 • Nemaj zábrany v posteli (rozumej kdekoľvek, kde budeme mať sex). Vyjadrenia typu “tam mi jazyk ani nič iné nestrkaj” a pod. svedčia len o neskúsenosti či nepatričnom konzervativizme. To prvé sa ešte dá postupne odbúrať, ak sa otvoríš zážitkom, ak tomu dáš šancu. Ak si však konzerva, radšej sa so mnou neskúšaj ani len “normálne” kamarátiť. Ako platená kamarátka s výhodami nemáš takmer žiadnu šancu – nie dlhodobo.
 • Nebuď piča. Tým myslím hlavne to, že síce možno nijako prevratne (vnímanie sumy je výsostne relatívne), ale predsa len idem ti platiť za služby. Oprsknutosť, drzosť, nadutosť a ďalšie slepačie maniere preto jednoducho nie sú na mieste.
 • Nemusíš byť členkou Mensy ako ja a už vôbec nemusíš mať vysokú školu. Vlastne je prehnané vzdelanie často skôr na príťaž. Radšej buď milá, príjemná, komunikatívna. Otvorená tomu podučiť sa, čomu sa odo mňa podučiť dá. Pretože dá sa. Je to jedna z mála vecí, ktoré po rozchode potvrdzuje moja ostatná expriateľka – a tá ma spätne vníma naozaj kriticky. Ergo niečo na uznaní tohto faktu určite je.

Pozor: napriek celej tej “rozmachrovanosti” vyššie… Nie som idiot. Veľmi rád dám šancu stretnutiu aj v prípade, že nemáš pocit splnenia všetkých mojich opísaných predstáv. Ja sám vždy počítam s možnosťou, že môžem prekvapiť sám seba. A ty zo mňa naživo môžeš mať úplne iný dojem (verím, že podstatne pozitívnejší), než aký možno máš pri čítaní tohto môjho výlevu.

Akú odmenu platená kamarátka s výhodami dostane?

A sme v jadre veci. Toto ťa určite najviac zaujíma. Napíšem ponuku, ktorá je optimálna z môjho pohľadu. Pretože určite by sa mi viac páčilo platiť menej, no za štandardných okolností mám obavy o “kvalitu” toho, čo by som za nižšiu sumu dostal. A z pohľadu z opačnej strany: viem z reálnej skúsenosti, že za túto sumu sa dá bez problému dostať viac-menej presne to, čo hľadám. A teda skutočne skvelá platená kamarátka s výhodami. Tá čiastka je okrúhlych € 100 za stretnutie. (Ak si sa práve ironicky uchechtla či priamo rozosmiala, ušetri si tvoj vzácny čas a ďalej ani nečítaj.)

Niekedy na moje zavolanie/pozvanie

prídeš, rozdáme si to, dostaneš peniažky a odchádzaš.

Inokedy sa stretneme v meste, zájdeme na večeru. Odtiaľ pôjdeme ku mne do Guthausu a scenár sa zopakuje: rozdáme si to, dostaneš tvoje peniažky a odchádzaš. Niekedy mi ty sama napíšeš: “Počuj, Andy, čo robíš? Mám voľný večer a výraznú chuť na tvoje skvelé lízanie. Dobehla by som…”. A znova sa opakuje scenár, v ktorom prídeš, rozdáme si to, dostaneš tvoje peniažky a odchádzaš. Alebo u mňa prespíš. Niekedy ťa zoberiem na víkendový výlet, ktorý celý zaplatím a ty to stále vnímaš ako jedno stretnutie za jednu odmenu. Lebo presne to je platená kamarátka s výhodami podľa mojich predstáv.

Neriešiš, koľko času sme spolu strávili. Ani koľkokrát sme mali sex a či to bola len fajka, klasika alebo anál. Prosto iba boli sme spolu, bolo nám fajn, pokecali sme, zabavili sme sa – aj inak než sexom. Zašukali sme si, odbavili sme sa (ty zrejme viackrát než ja, ale to je absolútne v poriadku, nezávidím ti). Dostala si tvoju stovku a obaja sme na pokraji blaha. Hotovo.

Napokon, nikde nie je napísané, že v niektorý mesiac ťa nebudem chcieť vidieť desaťkrát. Tým pádom si tú tisícku, o ktorej som písal v začiatku blogu, vlastne dostala. Ale dostala si ju z môjho pohľadu férovo. A nie iba preto, lebo si vedúcou princezien univerza (resp. si o tom skalopevne presvedčená). I keď netvrdím, že aj také niečo nefunguje. Pochybujem iba o tom, že to funguje

s chlapom, s ktorým ti bude tak dobre ako so mnou.

A ktorého by si sa – keď aj s prižmúrenými očami a odretými ušami – až tak brutálne nehanbila predstaviť rodičom či aspoň známym ako dobrého kamaráta, poťažmo priateľa. Ak by to niekedy nejaké špeciálne okolnosti vyžadovali. Čo by si pri tom síce v géčku ťa voziacom, no 70-ročnom pupkatom a zvráskavenom rakúskom ujkovi zrejme (snáď) neurobila ani za 50-tisícový hotovostný bonus. Pretože priznať rodine, že toto ťa nakladá do zadku a odbavuje sa ti do úst…? Fúha.

Naopak, ja som si postupne uvedomil, že vlastne

nechcem spávať a vídať sa s niekým, kto by chcel viac

(konkrétne odo mňa) ako ponúkanú stovku. Na to až odkázaný nie som. Pri všetkej skromnosti a pokore, ktoré skutočne v sebe mám, keď to aj málokomu ukazujem: zatiaľ nie som 80-ročný vetchý dedko, ktorý nevie čo s peniazmi a okrem tých nemá čo ponúknuť. Napriek tomu, že za istých okolností môžem byť v niektorých ohľadoch považovaný za nudného, domnievam sa, že som zaujímavý človek, s ktorým sa dá tráviť veľmi príjemný a podnetný čas. Avšak pochopím a budem rešpektovať, ak ty si to nemyslíš. A čítaš môj blog naďalej iba pre pobavenie. 🙂

Čo mi ako moja platená kamarátka s výhodami máš dať?

To je úplne jednoduché. V angličtine sa tomu vyšpecifikovalo pomenovanie GFE, “Girl Friend Experience”. Prekladáme to “sex ako s priateľkou”. Aj ten však môže mať dva stupne. Na prvom, štandardnom a obvyklom stupni sa myslí sex, kedy jeho poskytovateľka * nerieši žiadne sprostosti, aké často riešia rôzne profesionálky. Niektoré sa nechcú bozkávať, iné sa nenechajú lízať (prinajmenšom anál), ďalšie majú výhrady voči fajke. Niektoré nechcú prsty vo vagíne, iné penis v zadku atď., atď. Pri GFE žiadne takéto výhrady nie sú, sex je “plnohodnotný” a bez zábran. Prosto ako s (uvoľnenou a hravou) priateľkou.

* I keď toto vlastne nehľadám. Nestojím o “poskytovateľku”. Ako moja platená kamarátka s výhodami máš sex so mnou vyslovene chcieť, pretože si ho užívaš veľmi podobne ako ja. A pre mňa za mňa, pokojne aj viac.

Druhým, tým “mojím” stupňom sexu ako s priateľkou

je sex bez kondómu. Pre teba je prezervatív rovnako nepohodlný a nekomfortný ako pre mňa, to všetci dobre vieme. Nikto nepoužíva kondóm z toho dôvodu, že by ho mal rád. Za bežných okolností existujú na jeho použitie rozumné dôvody. Nie však v mojom prípade. Ja ti, to po prvé, predložím venerologické testy nie staršie ako mesiac. Navyše chodím často aj dvakrát do týždňa darovať plazmu do Rakúska, kde mi zakaždým testujú krv. Po druhé, mám vazektómiu (doložím spermiogram preukazujúci nulový výskyt spermií v mojom ejakuláte) a teda som sterilný. Nemôžem ťa ohroziť ani v prípade, ak nemáš zariadenú antikoncepciu. A po tretie, k tomu všetkému ti, prirodzene, ukážem môj občiansky. Obaja chceme, aby si mala istotu, že som skutočne Andy Sebastian Morávek, za ktorého sa po celý čas vydávam a ktorého zdravotné rezultáty a doklady ti predkladám.

Ak ťa moja ponuka aspoň trochu zaujala, určite…

 • máš dostatok rozumu na to, aby si si na tomto mojom webe, príp. na mojom facebooku našla dostatok mojich fotiek pre predstavu o mojom vzhľade;
 • aby si vyhľadala videá, rozhovory a podcasty so mnou v hlavnej úlohe pre predstavu o mojom vystupovaní
 • a v neposlednom rade, aby si objavila moje kontakty a ozvala sa mi. Ktorýmkoľvek z ponúkaných kanálov. Aby si už čoskoro mohla so mnou ísť napr. na dovolenku na Kapverdské ostrovy.

Napadlo mi dodať, že hľadám JEDNU osobu, ktorej

budem vravieť “moja platená kamarátka s výhodami”.

Aby ti môj blog neznel tak, že ich riešim niekoľko. To by bolo absurdné už len zo zdravotného hľadiska. Bez určitého rozumného rizika v zdravej miere je síce podstatne menej zábavy v živote – ale opakovane zdôrazním tú rozumnosť vo vete. Toľko k prvej “záverečnej” poznámke. Pokračujem druhou.

Ľudsky je pre mňa zaujímavejšou kamarátka než výhody. Narážam tým na fakt, že s mojou aktuálne asi najlepšou, najdôvernejšou kamoškou som sa zoznámil veľmi podobným spôsobom. Vždy dám prednosť vzájomnému porozumeniu, priateľstvu a dôvere pred sexom. Na ten sa skôr či neskôr niekto nájde, no úprimné, trvalé a dlhodobé kamarátstvo je vzácne. Budem sa teda tešiť, ak sa zámer nájsť tú tzv. Sugar Babe pretransformuje do nájdenia skvelej kamarátky. Napokon, takto nejako si ja osobne predstavujem ideálny vznik (vážneho) vzťahu. Cez vzájomné poznanie v maximálne možnej miere.

Treťou poznámkou sa vrátim k tvrdeniu vyššie, že mi nezáleží na veľkosti poprsia. Jasno som to vyjadril – hups, vlastne “Radodajka” Diana vyjadrila – v jednom z príbehov v knihe: “Dievča si kľaklo na kolená a následne sa dlaňami oprelo o koberec. Chlap vstal a pristúpil k nemu odzadu. Pohladil mu zadok, jeho jednu aj druhú polovicu. Mačkal ich a hnietil, vychutnávajúc si ich pevnosť a príjemnú ženskú poddajnosť zároveň. Táto hra a najmä to, ako priaznivo na ňu dievča reagovalo, sa mu páčila podstatne viac než keby bývalo malo väčšie prsia a hral by sa s tými. Preňho práve

zadok bol vždy výrazne silnejším sexuálnym symbolom

než poprsie.”

Dovolím si (a kto by mi to aj zakázal, je to predsa môj web) aj štvrtú, absolútne nepodstatnú poznámku kvázi pod čiarou. I keď netvrdím, že poslednú. Viem si predstaviť, ako na teba môj text mohol urobiť dojem, že som frajer, čo tu zo seba robí machra a stanovuje si nejaké podmienky či parametre. Skús sa na to však pozrieť skôr tak, že som možno človekom, ktorý prosto vie, čo chce a potrebuje. Ktorý by na teba v realite, ak by ti obsah článku zhruba prerozprával zoči-voči pri káve, urobil dojem príjemného, pokorného, dokonca svojím spôsobom hlboko veriaceho človeka. Štýl, ktorým je tento blog napísaný, je štýlom, ktorým komunikujem v písomnej forme. A ten je možno drzý a pôsobí povrchne a egoisticky, no má skôr baviť a mierne provokovať než odzrkadľovať moju dušu.

Prichádzam aj s poznámkou číslo 5.

Niežeby som mal potrebu niekomu niečo vysvetľovať,

poťažmo pred kýmkoľvek obhajovať moje konanie. * Ale keď už som si túto moju ponuku verejne vycapil na stránku… Nedá mi neuviesť tu aj fakt, že som si istý tým, o koľko výhodnejšie pre obe strany je fungovať vo vzťahu Daddy/Babe s jasno a zrozumiteľne nastavenými pravidlami než siliť sa do vzťahu “vážneho”. Nebodaj do manželstva. Uzavriem túto poznámku jediným slovom: sloboda.

* Iba pri dvoch ľuďoch na celom svete by som cítil akú-takú potrebu vysvetľovať, ak by sa spýtali. Čo však neurobia, pretože ma poznajú a neriešia: moja mamička a sestra.

Poznámka šiesta: prečo je pre mňa

platená kamarátka s výhodami lepšia než priateľka.

Ak si tento článok objavila bez toho, že by som ťa doň nejakým spôsobom nasmeroval, máš okrem všetkého ostatného ešte aj môj rešpekt. A nič sa na tom nezmení, ak sa prihlásiš ako záujemkyňa. V mojom blogu tvrdím, že úprimný vzťah dokážem – v prípade obojstranného záujmu, samozrejme – vybudovať aj s niekým, komu “peniaze nesmrdia” podobne ako mne. V mojich očiach teda navyše preukážeš aj istú šikovnosť a rozhľadenosť.

Celý tento blog som mohol zhrnúť do jedného odstavca. Znel by nejako takto:

Hľadám niekoho, koho som sám pre seba pomenoval “platená kamarátka s výhodami”. Babu, ktorá vo mne uvidí normálneho, príjemného, fajn chlapa. S ktorým tráviť čas býva – prinajmenšom niekedy – vyslovene prínosné (myslím po intelektuálnej a duchovnej stránke). Pre ktorú má sto eur alebo dovolenka zadarmo skutočnú hodnotu. A ktorá sa bude vyslovene tešiť z toho, že jedno alebo druhé dostane za to, že získa empatického, nesebeckého a veľmi šikovného milenca.


Titulné foto je z dielne bratislavskej reportážnej fotografky Anastasiie G., vzniklo na báze tzv. tfp spolupráce.

2 komentáre

  • Andy Morávek

   ahoj, ivo. dakujem za uznanie aj komentar. rad jednam na rovinu, ked to aj casto veci skor komplikuje (aspon na slovensku) 🙂 uspech zatial taky ciastocny, avsak nie priamo cez tuto moju ponuku. sem-tam este zafunguje nejaky ten zoznamovaci web, nastastie. inak by som mal tazke, haha

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *