Okamžité privyrobenie pre ženu z Bratislavy do 50 rokov. Úplne diskrétne

Ponuka bleskového zárobku pre takmer ktorúkoľvek ženu z BA cca do 60 rokov

Toto okamžité privyrobenie je ponukou zárobku pre takmer ktorúkoľvek normálnu a sympatickú osobu ženského pohlavia z Bratislavy či okolia. Podstatným je len príjemný výzor a primeraná postava. Nezaujíma ma číslo v dokladoch, takže vôbec neriešim tvoj vek. Neponúkam ti tiež túto brigádu len za podmienky, že si vyslovene super štíhla – pokým teda nie si vyslovene neforemne mega obézna. To je jediný “typ” postavy, ktorý by mi asi prekážal. (Aktualizované 21. 12. 2023)

Jedinou požiadavkou na teba je to, aby ťa bavilo stimulovať citlivé mužské bradavky. Moje, prirodzene. Jemne sa (mi) s nimi hrať ústami a prstami, s oboma naraz a to podľa mojich jednoduchých inštrukcií. Nič viac od teba nepotrebujem.

Neoblbujem a nezjednodušujem to. Skutočne iba toto od teba vyžadujem. O všetko ostatné sa postarám sám. Vlastnou rukou, bez tvojho zásahu či pričinenia (pokým ty sama nebudeš mať záujem aj o niečo iné). Ja teba sa nemusím – ak si to nebudeš želať – ani len dotknúť. Keď aj takýto “sterilný” scenár nepovažujem za úplne ideálny a verím, že naše reálne stretnutie prebehne živšie a prirodzenejšie. Avšak akceptovateľné je to pre mňa – prinajmenšom raz – naozaj aj takto “sucho”, pomerne nezáživne.

Okamžité privyrobenie je realizovateľné kdekoľvek

podľa dohody:

  • u mňa na normálnom súkromnom byte v neďaleko Kuchajdy;
  • u teba, ak máš na to možnosti a nevadí ti to;
  • v tvojom aute, ak súhlasíš – pretože ja momentálne auto nevlastním;
  • na “neutrálnom” mieste * akým je napríklad skúšobná kabínka či málo frekventované toalety v nákupnom centre, na nepoužívanom schodisku v bytovom dome (viem o takom a mám ho už aj odskúšané), v prírode (pokojne aj v zime, som otužilý).

* Túto možnosť ponúkam v duchu toho, že ak ma nepoznáš, nemusíš mať voči mne dostatok dôvery na to, aby si akceptovala realizáciu na niektorom z tých viac či menej súkromných miest. Ja moju ponuku mienim seriózne a korektne, takže dohodnúť sa na ústretových podmienkach nie je žiaden problém.

Celá akcia nepotrvá ani 10 minút

Stretneme sa, okamžite môžeme začať a o pár minút je hotovo. Zarobíš určite najzábavnejším, najjednoduchším a najrýchlejším spôsobom, s akým si sa kedy stretla. A možno aj zažiješ kúsok dobrodružstva, aspoň po prvý raz. No a realizovať to v prípade obojstranného záujmu môžeme pravidelne, možno aj dva- či trikrát do týždňa. Všetko je len vecou vzájomných sympatií a dohody.

Po prvýkrát môžeme

okamžité privyrobenie realizovať aj hneď dnes,

ak máš čas, dostatok odvahy a odhodlania. A ak máš záujem čím skôr rozbehnúť našu spoluprácu a príjemne, nenáročne, dokonale diskrétne si privyrobiť.

Odmenu za túto doslova a do písmena iba pár minútovú prácu ponúkam vo výške € 30 na ruku. A vyplatím ti ju ešte skôr, než vôbec začneme.

O máličko vyššou by ponúkaná odmena mohla byť, ak spĺňaš dva parametre. Po prvé, ak máš športovú, štíhlu alebo mierne ženskejšiu postavu – a po druhé, ak zároveň trocha rozšírime, oživíme priebeh. Ak mi dovolíš napr. hladiť ti poprsie, hrať sa s tebou prstami či niečo podobné. To je už vecou individuálnej dohody. A zrejme až osobne, pri prvom alebo niektorom ďalšom stretnutí. Toto už určite nejde riešiť online, pretože je to do veľkej miery o takej tej chémii z mojej strany.

Moje požiadavky na teba sú iba dve: po prvé, aby si sa správala milo a bola ku mne príjemná a po druhé (ako píšem hneď v úvode), aby si mala nie vyslovene extrémne obéznu postavu. Vôbec nemusíš byť totálne štíhla či vyšportovaná, len nemať doslova mega nadváhu.

Som normálny chlap, možno len trocha uletený

Momentálne som dlhodobo single. Keďže mám dôvody, pre ktoré nevyhľadávam sexuálne dobrodružstvá * napriek tomu, že vnímam sex ako zábavu podobnú mnohým iným, riešim moje telesné potreby týmto spôsobom. Nehanbím sa za to a nijako zvlášť tento môj fetiš a moje aktuálne riešenie fyzických potrieb neskrývam. Veď inak by som to tu nebol takto zverejnil, prirodzene. No a bežné, štandardné zoznamovanie Andymu Morávkovi prosto nefunguje.

* Sex ako taký nevyhľadávam nie preto, že by som snáď mal nejakú chorobu. Skôr naopak. Ako zmieňujem, som dlhoročným pravidelným darcom krvi/plazmy. Nechcem žiť a ani nežijem promiskuitne. Aj z toho dôvodu, že nedokážem (a nechcem) mať sex s kondómom. Samozrejme, neznamená to, že by som sa bránil, ak by sa možno aj touto vtipnou cestou našla vhodná platená kamarátka s výhodami, s ktorou by sme si v posteli rozumeli. 🙂

Na fotografii vyššie som ja osobne pre predstavu,

ak ma nepoznáš. (A aby bolo jasné: nevadilo by mi riešiť toto okamžité privyrobenie s nejakou známou, poťažmo vyslovene kamarátkou.) Ak chceš vidieť viac mojich fotiek, stačí prezrieť si môj profil komparzistu a účinkujúceho. Som 100 %-ne zdravý a mám moje tvrdenie aj čím podložiť. Hrdím sa vlastníctvom Kňazovického medaily za 100 bezplatných darovaní krvi a to iba na Slovensku. A tiež niekoľkokrát do mesiaca predávam plazmu v Rakúsku, kde moju krv tiež zakaždým testujú.

Ak ťa moje okamžité privyrobenie zaujalo,

stačí ozvať sa. Kontakt na mňa priamo by som tu ani nemusel uvádzať, pretože som ťa sem zrejme odkázal z amatérov alebo podobného miesta, na ktorom sme na seba natrafili. Pokiaľ však rovnako ako ja používaš radšej messenger, mail či whatsapp, pokojne využi ktorýkoľvek z mojich kontaktov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *