Okamžité privyrobenie pre ženu z Bratislavy do 50 rokov. Úplne diskrétne

Ponuka bleskového zárobku pre takmer ktorúkoľvek ženu z BA cca do 60 rokov

Toto okamžité privyrobenie je ponukou zárobku pre takmer ktorúkoľvek normálnu a sympatickú osobu ženského pohlavia z Bratislavy či okolia. Podstatným je len príjemný výzor a primeraná postava. Nezaujíma ma číslo v dokladoch, takže vôbec neriešim tvoj vek. Neponúkam ti tiež túto brigádu len za podmienky, že si vyslovene super štíhla – pokým teda nie si doslova tučná. (Aktualizované 01. 02. 2023)

Jedinou požiadavkou na teba je to, aby ťa bavilo stimulovať citlivé mužské bradavky. Jemne sa (mi) s nimi hrať ústami a prstami, s oboma naraz a to podľa mojich jednoduchých inštrukcií.

Skutočne iba toto od teba vyžadujem. O všetko ostatné sa postarám sám. Vlastnou rukou, bez tvojho zásahu či pričinenia (pokým ty sama nebudeš mať záujem aj o niečo iné). Ja teba sa nemusím – ak si to nebudeš želať – ani len dotknúť. Keď aj takýto „sterilný“ scenár nepovažujem za úplne ideálny a verím, že naše stretnutie prebehne živšie a prirodzenejšie.

Okamžité privyrobenie je realizovateľné kdekoľvek

podľa dohody:

  • u mňa na normálnom súkromnom byte v neďaleko Kuchajdy;
  • u teba, ak máš na to možnosti a nevadí ti to;
  • v tvojom aute, ak súhlasíš – pretože ja momentálne auto nevlastním;
  • na „neutrálnom“ mieste akým je napríklad skúšobná kabínka či málo frekventované toalety v nákupnom centre, na nepoužívanom schodisku v bytovom dome (viem o takom a mám ho už aj odskúšané), v prírode (pokojne aj v zime, som otužilý).

Celá akcia nepotrvá ani 10 minút

Stretneme sa, okamžite môžeme začať a o pár minút je hotovo. Zarobíš určite najzábavnejším, najjednoduchším a najrýchlejším spôsobom, s akým si sa kedy stretla. A možno aj zažiješ kúsok dobrodružstva, aspoň po prvý raz.

Realizovať to môžeme pravidelne, aj dva- či trikrát do týždňa. Všetko je len vecou vzájomných sympatií a dohody. Odmenu za túto pár minútovú prácu ponúkam vo výške € 20 na ruku. A vyplatím ti ju ešte skôr, než vôbec začneme. Prvýkrát

môžeme okamžité privyrobenie realizovať hneď dnes,

ak chceš.

Som 100 %-ne zdravý a mám moje tvrdenie aj čím podložiť. Hrdím sa vlastníctvom Kňazovického medaily za 100 bezplatných darovaní krvi a to iba na Slovensku. A tiež niekoľkokrát do mesiaca predávam plazmu v Rakúsku. Imunitu mám silnú a naďalej si ju permanentne posilňujem.

Moje požiadavky na teba sú iba dve: po prvé, aby si sa správala milo a bola ku mne príjemná a po druhé (ako píšem hneď v úvode), aby si mala nie vyslovene tučnú postavu. Vôbec nemusíš byť totálne štíhla či vyšportovaná, len nie doslova obézna.

Som normálny chlap, možno len trocha uletený

Momentálne som dlhodobo single. Keďže mám dôvody, pre ktoré nevyhľadávam sexuálne dobrodružstvá * napriek tomu, že vnímam sex ako zábavu podobnú mnohým iným, riešim moje telesné potreby týmto spôsobom. Nehanbím sa za to a nijako zvlášť tento môj fetiš a moje aktuálne riešenie fyzických potrieb neskrývam. Veď inak by som to tu nebol takto zverejnil, prirodzene.

* Sex ako taký nevyhľadávam nie preto, že by som snáď mal nejakú chorobu. Skôr naopak. Ako zmieňujem, som dlhoročným pravidelným darcom krvi/plazmy. Nechcem žiť a ani nežijem promiskuitne. Aj z toho dôvodu, že nedokážem (a nechcem) mať sex s kondómom. Samozrejme, neznamená to, že by som sa bránil, ak by sa možno aj touto vtipnou cestou našla vhodná dlhodobá milenka, s ktorou by sme si v posteli rozumeli. 🙂

Na fotografii vyššie som ja osobne pre tvoju predstavu, ak ma nepoznáš. (A aby bolo jasné: nevadilo by mi riešiť toto okamžité privyrobenie s nejakou známou, poťažmo vyslovene kamarátkou.) Ak chceš vidieť viac mojich fotiek, stačí prezrieť si môj profil komparzistu a účinkujúceho.

Ak ťa moje okamžité privyrobenie zaujalo,

stačí ozvať sa. Kontakt na mňa priamo tu ani nemusím uvádzať, pretože som ťa sem zrejme odkázal z amatérov alebo pokecu. Pokiaľ však rovnako ako ja dáš prednosť messenger-u, mailu či mobilu, pokojne využi ktorýkoľvek z mojich kontaktov.

(2023-02-01-82)