Original Slovak home made Richelieu embroidery/needlework
Nezaraditeľné témy

Original Slovak home made Richelieu embroidery/needlework

Na tomto mieste som sa rozhodol odprezentovať výšivky typu Richelieu (“richelieu embroidery needlework”) mojej mamičky. Ide totiž o nádhernú a veľmi hodnotnú zberateľskú záležitosť, ktorej sa v mamičkinej skrinke nedostáva ani omylom dostatočnej pozornosti. 🙂

Originálne slovenské doma vyrobené výšivky typu Richelieu

Výšivky vytvorila pani Oľga Morávková zo Záhoria. Na osobnú obhliadku a výber ako aj na dohodu o cene osobne priamo na mieste sú tieto výšivky Richelieu k dispozícii v obci Štefanov v okrese Senica.

Kontakt (syn pani Morávkovej): ja@andymoravek.sk, 0915 122 222.

Original Slovak home made Richelieu embroidery, needlework

Embroidery was created by Mrs. Olga Moravkova from Záhorie. For personal inspection and selection, as well as a personal price agreement on site, these Richelieu embroidery/needlework are available in the village of Štefanov in the Senica district. (The village is situated approx 80 km far from Bratislava, the capital of Slovak Republic, Europe Union.)

Contact (son of Mrs. Moravkova): ja@andymoravek.sk, +421 915 122 222.

Original slowakische hausgemachte Richelieu-Stickerei

Die Stickerei wurde von Frau Olga Morávková aus Záhorie erstellt. Für die persönliche Inspektion und Auswahl sowie eine persönliche Preisvereinbarung vor Ort sind diese Richelieu-Stickereien im Dorf Štefanov im Bezirk Senica erhältlich.

Kontakt (Sohn von Frau Moravkova): ja@andymoravek.sk, +421 915 122 222.

Ako na autora tohto webu na mňa môžeš nazerať optikou podľa vlastnej voľby. Ak budeš chcieť, uvidíš zdanlivo arogantného, holohlavého a výrazne tetovaného grázla. Médiami titulovaného "guruom erotického priemyslu" a za jednu jeho zložku kedysi dokonca stíhaného. Ak sa rozhodneš inak, uvidíš vo mne možno až prekvapivo duchovne založeného človeka s nadhľadom, žijúceho podľa karmických princípov. Fungujúceho vo vlastnom malom svete. Konajúceho s presvedčením, že každý je strojcom vlastnej spokojnosti a že hranica akéhokoľvek konania je presne tam, kde by mohlo uškodiť niekomu inému. Pestovateľa orchideí, držiteľa najvyššej čiže Kňazovického medaily za 100 bezplatných darovaní krvi (iba na Slovensku). Chlapa komunikujúceho na vysokej úrovni, keď aj bez najmenšej servítky pred ústami. Člena Mensy, ktorý nemá problém relevantne použiť vulgarizmus. Šikovného "textára" - blogera, copywritera, spisovateľa. Voľba uhla pohľadu - napokon, tak ako všetkého v živote - je len a len na tebe. A maj na pamäti, že tvoj výber optiky spätne veľa vypovedá o tebe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *