Impulz k sexu nie je mojím vynálezom, sformuloval som však ideu
Vzťah, partnerstvo, sex

Blog o sexe, ktorý – prekvapivo – vlastne ani trochu nie je prvoplánovo erotickým

Občas sa zamyslím nad sexom. (Apropo, z hľadiska copywritingu skvelá prvá veta. Však som hneď upútal tvoju pozornosť?) Podstatne menej často, než by sa možno niekto domnieval v súvislosti s mojou činnosťou v zábavnom a erotickom priemysle. A ešte menej často, než sa to všeobecne očakáva od bežného zdravého chlapa v najlepšom veku, ktorý je dlhodobo single. O tom všetkom ale tento blog byť nemá a nebude. Motivácia alebo skôr akútny, spoľahlivý a funkčný impulz k sexu – o tom bude.

Motiváciu k sexu má v istom momente každý. Tou je zbytočné zapodievať sa – už len preto, že to robí nespočet článkov na internete.

Impulz k sexu, ktorý ja mám na mysli,

je konkrétny, nespochybniteľný, jasný a viac-menej okamžitý štartér sexuálnej aktivity každého z nás. V prvom momente tej mozgovej, psychickej. A bezprostredne nato aj funkčnej a teda fyzickej.

V princípe je to nejako tak, že čím menej motivácie k sexu má jeden alebo druhý partner (poťažmo obaja),

tým častejšie je potrebný takýto impulz k sexu na to,

aby k nejakému sexu vôbec prišlo. Ja som si to ako sexuálne pomerne aktívny chlap uvedomil pri výrazne mladšej partnerke. Sex sme mali často, niekedy aj viackrát denne. * Napriek tomu ho ona chcela, resp. bola by ho prijala ešte častejšie.

* Nerobím zo seba žiadneho kanca, ani omylom sa zaňho nepovažujem. Jasné, že aj napriek objektívne brutálnej atraktivite dotyčnej boli dni, kedy som chuť na sex, na rozdiel od nej, prosto nemal. Ja však často – a rád – fungujem tým spôsobom, že si užívam sex ako taký, no neurobím sa. Vďaka tomu zostávam v takmer permanentnom sexuálnom napätí, s ustavičnou chuťou kedykoľvek pokračovať. A potenciálne zakončiť to orgazmom. Dá sa to takto ťahať aj niekoľko dní. (Samozrejme, je dobre mať pri tom pevný vzťah a žiť s partnerkou. Aby to celé tak trocha nevybuchlo v tom najhoršom momente.)

Keďže ako empatický

partner so snahou zniesť partnerke ružové z neba

(lebo – a to často na moju smolu – taký prosto som a áno, týmto vyhlásením už tak trocha predávam sám seba) som jej maximálne chcel vyjsť v ústrety. Hľadal som cestu, ako na to. Ako sám seba dokopať k ešte väčšej sexuálnej aktivite aj napriek praktizovaniu vyššie opísaného udržiavania napätia a chute. (Ktoré, mimochodom, nebolo a nie je možné realizovať prehnane často. Nie kvôli mne samému. Ono aj pre partnera je hodnotné a vzrušujúce zažívať, ergo vidieť orgazmus milovanej polovičky. Nemohol a nechcel som jej teda tento pôžitok dlhodobo odopierať.)

Takto som kvázi “vymyslel” impulz k sexu

Tým “vymyslením” mám na mysli uvedomenie si jeho potreby a vôbec existencie. Niekto by si možno myslel, že predsa stačí niečo z nasledovného:

  • Začať partnerku bozkávať alebo naopak, nechať sa bozkávať partnerkou.
  • Zdrapiť partnerku za zadok, riadne ho zmačknúť a príp. skĺznuť prstami aj nižšie/hlbšie, než iba na zadok.
  • Oblapiť partnerkino poprsie a vychutnať si to.
  • Vypočuť si prosto partnerkinu žiadosť o sex. Verbálnu a teda úplne jednoducho a jasno pochopiteľnú.
  • Atď.

Všetko zmienené naozaj môže byť impulzom k sexu

Háčik je v tom, že asi žiadny impulz k sexu nefunguje na každého, vždy či rovnako spoľahlivo. A hlavne málokto vlastný impulz k sexu pozná a je si vedomý jeho existencie.

Problém neexistuje v prípade, že – či o tom viem alebo nie – môj impulz k sexu pozná práve tá moja partnerka. Vtedy ho aplikuje ona sama vždy, keď to uzná za potrebné a/alebo vhodné. A nie je čo riešiť. Takéto (s)poznanie partnera však nemusí byť jednoduché, resp. môže to vyžadovať roky spoločného života. Alebo výraznú vzájomnú otvorenosť, úprimnosť a komunikáciu samotnú, samozrejme. Inými slovami: ideálny vzťah.

Niekedy však práve taký vzťah bez dostatočnej sexuálnej aktivity nejde vybudovať. A to už je onen povestný gordický uzol. Ktorý

dokáže preťať to, že svoj impulz k sexu objavím ja sám.

V princípe to pre potreby tohto blogu ani nie je relevantné či nevyhnutné, no prezradím ten môj. Ako ukážkový príklad. Nie sú to bradavky, ako by si v prípade, že ma natoľko poznáš, možno očakávala. (I keď fakt, že ich mám extrémne citlivé a sú mojou najsilnejšou erotogénnou zónou, naďalej platí.) Totiž niekedy to, čo nás najviac sexuálne dráždi, ako impulz k sexu fungovať nemôže. Alebo aspoň nie vždy či príliš často. Pretože je to prosto príliš prvoplánové, okaté, “násilné”, príliš priehľadné. Aktivita, ktorá nás sexuálne stimuluje, je záležitosť fyzická.

Zatiaľ čo správny impulz k sexu je skôr psychický

Tvoju manželku možno dokážeš odbaviť v podstate kedykoľvek a to do troch minút kombináciou lízania a prstovania. Napriek tomu ti ona sama určite (a rada) potvrdí, že ak má dostať chuť na sex, nemôžeš jej stiahnuť len tak z ničoho nič nohavičky a zaboriť jej tvár do rozkroku. Impulzom k sexu, o ktorom je tento článok, bude pre ňu skôr to, keď si ju – tak aby to videla – dôkladne premeriaš zhora-dolu a povieš niečo ako: “Láska, vyzeráš neskutočne vzrušujúco. Mám pocit, že ťa o chvíľu prehnem cez kreslo, stiahnem ti gatky a odbavím sa na tebe ako na takej mojej malej kurvičke.”

Snáď nemusím vysvetľovať, že konkrétne niečo takéto nefunguje ani zďaleka na každého. Vlastne možno doslova len na zopár žien na Slovensku. (Istá moja ex by sa za aspoň troška správnych okolností po niečom takomto naštartovala priam brutálne. Pri sťahovaní tých nohavičiek už by doslova pretekala vzrušením. A to vďaka tomu, že som ju poznal a jej impulz k sexu – nejeden – som mal zmapovaný rovnako kvalitne ako chĺpky v jej rozkroku. Keďže ja to ústami robím mojej partnerke – ak práve nejaká existuje – až fanaticky rád a často.)

Takže ten môj impulz k sexu vyzerá ako zadok

na titulke článku. Hladký, pevný, oblý zadok na štíhlej a pekne tvarovanej postave. Ale ani o mojom ideáli ženskej krásy tento blog byť nemá. Ergo pokračujem o mojom impulze.

Som typickým predstaviteľom mužského pohlavia v tom zmysle, že som výrazne vizuálnym tvorom.

Pohľad je to, čo mňa osobne spoľahlivo štartuje

Pohľad na ten vyššie opísaný zadok. Ani nie tak na nahý ako skôr na zadoček v tých správnych nohavičkách. Myslím tým gatky lahodiace tvaru zadku. Ako som pri istej ex zistil, nemusia to byť tanga z obrázka vyššie. O ktorých som sa to dlho domnieval. K mnohých prdelkám lepšie pasujú brazilky. Nenápadné, nenásilné, nie prehnane vyzývavé a podľa možnosti nie okato a prvoplánovo “zvodné” pretŕčanie sa takéhoto zadku pred mojím zrakom – a už to v mojej hlave šrotuje. Potom už stačí málo:

  • Vedomie, že mám partnerku, ktorá ma neodmietne.
  • Niekedy (iba niekedy, netreba to rešpektovať vždy – o to pikantnejšie to môže byť) vedomie, že máme čas.
  • Mať jasno v tom, že to moja partnerka má rada a teda chce to prinajmenšom rovnako ako ja. I keď to je asi to isté ako v prvom bode.

A to je vlastne všetko.

Snáď som impulz k sexu ako ideu opísal zrozumiteľne

A načo som to vlastne robil? Jednak ako určitý “návod” pre nejakú moju (budúcu) partnerku alebo aspoň milenku. A jednak ako potenciálnu pomôcku pre teba. Daj môj blog prečítať aj partnerovi a diskutujte o ňom. Som presvedčený o tom, že to môže len pomôcť. Vám, nie mne.


Zdrojom titulnej fotografie a spolu s ňou takmer všetkých na tomto webe je môj vlastný archív. Zatiaľ sa ešte nedá napísať, že by som robil skutočnú fototvorbu v pravom zmysle slova. Zatiaľ iba pre vlastnú radosť a zábavu “lovím zaujímavé pohľady”.

Ako na autora tohto webu na mňa môžeš nazerať optikou podľa vlastnej voľby. Ak budeš chcieť, uvidíš zdanlivo arogantného, holohlavého a výrazne tetovaného grázla. Médiami titulovaného "guruom erotického priemyslu" a za jednu jeho zložku kedysi dokonca stíhaného. Ak sa rozhodneš inak, uvidíš vo mne možno až prekvapivo duchovne založeného človeka s nadhľadom, žijúceho podľa karmických princípov. Fungujúceho vo vlastnom malom svete. Konajúceho s presvedčením, že každý je strojcom vlastnej spokojnosti a že hranica akéhokoľvek konania je presne tam, kde by mohlo uškodiť niekomu inému. Pestovateľa orchideí, držiteľa najvyššej čiže Kňazovického medaily za 100 bezplatných darovaní krvi (iba na Slovensku). Chlapa komunikujúceho na vysokej úrovni, keď aj bez najmenšej servítky pred ústami. Člena Mensy, ktorý nemá problém relevantne použiť vulgarizmus. Šikovného "textára" - blogera, copywritera, spisovateľa. Voľba uhla pohľadu - napokon, tak ako všetkého v živote - je len a len na tebe. A maj na pamäti, že tvoj výber optiky spätne veľa vypovedá o tebe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *