Svadobná cesta, prozaická poviedka Dominiky Fabovej
Vlastná próza

Svadobná cesta

Nadšene som pobozkala môjho manžela Andyho.
“Bude to úžasné! Tak veľmi sa teším, láska! Naša svadobná cesta… Len ty a ja a našich 14 spoločných horúcich dní.”
Let bol príjemný, i keď dlhý, no za tých 14 dní na Kube to kurva že stojí za to! A ešte s ním, s mužom môjho života – no to ma poser! (Aktualizované 14. 01. 2024)

Keď sme vystúpili z lietadla (ako inak) ruka v ruke, ovial nás tropický horúci vzduch. Vzdychla som si nahlas a zamumlala som si popod nos: “Konečne.” Pred hotelom nás privítal veľmi milý personál ľudí s tmavšou pokožkou. Všetci mali

okolo krku nádherné viazané kvety pestrých farieb.

Pred ubytovaním sme sa s Andym najedli. Ochutnali sme pre nás nepoznané a veľmi zaujímavé jedlá pri nádhernom výhľade na Karibské more. Andy vyzeral veľmi spokojne a šťastne.

Nič nie je lepšie ako vidieť svojho manžela spokojného

Dala by som za ten pohľad všetko na svete. (Áno, aj všetky moje luxusné kabelky.) Po jedle som šepla môjmu manželovi: “Poď so mnou…”

Vzala som ho za ruku a kráčali sme smerom k pláži. Cítili sme len úžasný teplý piesok a čerstvý morský vzduch. A ten pohľad… Niečo nádherné. Sadli sme si ďalej od ľudí ako malé deti do piesku. Bolo nám úplne jedno, že budeme špinaví. Pozerali sme na more až kým nezačalo zapadať slnko. Oprela som hlavu o jeho plece. Andy si ma pritisol ešte bližšie,

pohladil ma po mojich tmavých vlasoch a pobozkal.

Keď sa pláž začala pomaly vyprázdňovať (čo nám vyhovovalo), zrazu mi preplo a povedala som: “Vyzleč sa a poď!”

Andy bez zaváhania poslúchol (čo na ňom milujem) a šiel som mnou do mora. Bolo príjemne teplé. Občas okolo nás prešli malinké vlnky, ktoré robili príjemný zvuk nárazmi o breh. Objala som Andyho a obmotala sa mu nohami okolo pása. Začala som ho pomaly bozkávať, až kým sa nestretli naše jazyky.

O chvíľu som pocítila Andyho erekciu

Bolo to šialene vzrušujúce, cítiť jeho penis. Jednou rukou som ho pustila okolo krku a jemne prstami skĺzla k jeho bradavke. Silno zastonal. “Dominika!”

Chytil ma svojimi veľkými rukami silnejšie za zadok, vyšiel so mnou z vody, položil ma jemne ako svoju kráľovnú na veľké lehátko (vďaka tomu, kto ho tu dal, pomyslela som si…). A začal mi šialene bozkávať krk, prsia, bruško, až kým sa nezaboril medzi moje stehná. Bol tak nadržaný, že mu bolo jedno, aká som slaná z mora.

Robil mi to pomaly, jeho jazyk sa do mňa zabáral krásne hlbšie a hlbšie. Cítila som, ako to mnou exploduje, ako vytekám a on nechcel, aby to šlo inam ako do jeho úst. Naťahoval ma dlho… hral sa s mojím vyholeným pásikom. Stonala som už veľmi nahlas od rozkoše

a bolo mi u prdele, či ma niekto počuje.

Keď to už Andy sám nevydržal, vytiahol svojho vtáka a vložil ho do mňa. “Ó, Bože,” zašepkala som. Bolo to nádherné… Prirážal a prirážal, až kým sme obaja vyvrcholili v spoločnom objatí. Na konci len zašepkal: “Pani Morávková, boli ste skvelá.”

Na druhý deň som pre môjho muža pripravila malé prekvapenie. Zaviazala som mu oči mojou šatkou, vzala som ho za ruku a kázala som mu, aby ma pomaly nasledoval.

Bolo vidno, že mal obavy, ale dôveroval mi

Netrvalo dlho, kým sme dorazili pešo k cieľu môjho prekvapenia… “Ešte kúsok, láska, zdvíhaj nohy, sú tu schody.”

Keď sme ich konečne vyšliapali, povedala som mu” “Ešte počkaj desať sekúnd.” Po desiatich sekundách som sa postavila zaňho a rozviazala som mu jednou rukou zaviazanú šatku.

Stál ako obarený na krásnej jachte

Objala som ho zozadu a v druhej ruke som držala poháriky kvalitného kubánskeho rumu s ľadom.
“Ľúbim ťa, miláčik.”
Andy sa usmial a spýtal sa: “Kam ideme?”
“Do hlavného mesta, láska, do Havany.”


Zdrojom titulnej fotografie a spolu s ňou takmer všetkých na tomto webe je môj vlastný archív. Zatiaľ sa ešte nedá napísať, že by som robil skutočnú fototvorbu v pravom zmysle slova. Zatiaľ iba pre vlastnú radosť a zábavu “lovím zaujímavé pohľady”.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *