Ľúbim ťa... Povedala Dominika F. ako prvá viac ako iba nečakane
Vlastná próza

Ľúbim ťa… Povedala ženská polovica páru ako prvá. A to viac ako iba nečakane

Je sobota, 22:20 večer. Ic-čka mávajú príchod naozaj presný a ty už ma vyzeráš z okna tiež presne toho vagóna, z ktorého ťa očakávam. Ľúbim ťa a stepujem na nástupišti s búšiacim srdcom, lebo sme sa nevideli a ani necítili takmer tri týždne – a to je živé šialenstvo. (Aktualizované 13. 01. 2024)

Nie tri týždne bez sexu, ale tri týždne bez sexu S TEBOU, Dominika!

Lebo ty si vyjebaná, skurvená závislosť

Tvoje dokonalé telo, tvoj geniálny prístup ku mne ako k chlapovi, tvoja bezbrehá radosť zo sexu kedykoľvek a kdekoľvek… Prosto konečná. Už po prvom celom dni s tebou som bol v úplnom, zato ale nádhernom hajzli a nebolo návratu. Nech som sa snažil nahovárať si čokoľvek.

Čakám ťa plný endorfínov, nažhavený na tvoje sladučké pery, žeravý po tvojich drobných pevných prsiach, po tvojich nekonečných nohách, po dokonalom zadku a áno, aj po tej uzučkej, šťavnatej hladkej pičke!

Podávaš mi kufor a už ťa mám v náručí, ťahajúc ťa bokom od toho stáda, ktoré sa snaží čím skôr sa dostať z nástupišťa. Ja to nástupište v tej chvíli, kedy ťa konečne zasa cítim, milujem a teba by som pomiloval najradšej rovno na ňom. Mám v rukách tvoje telo, v ústach tvoj jazyk – prosto, si živá, teplá, dýchaš a to všetko v mojom náručí! To je

veta, ktorou v tejto chvíli opisujem raj na zemi.

Cestovať autobusom mhd mi asi nikdy nevadilo menej ako dnes. Je poloprázdny a sedíme vzadu, v priestrannej “štvorke” s tvojím kufrom pri nohách. Ani ten, ani pohľady spolucestujúcich a ani oko kamery nad nami nám nebráni v tom, aby sme navzájom preskúmali doslova celé naše telá. Moja ruka drzo a tvrdo vlieza nielen pod tvoje tričko, ale až do podprsenky a hmatá po bradavke. Nie preto, aby sa ťa tým pokúsila vzrušiť. Len preto, aby ju cítila, pretože moja ruka tvoje bradavky miluje.

Moje prsty sa vzápätí cez všetky prekážky vtlačia do tvojich nohavíc a nahmatajúc okraj nohavičiek, vsunú sa zhora až pod ne. Skutočne cítim v ruke tvoj holý, horúci, hladko vyholený rozkrok! Vášnivo ťa pritom po celý čas bozkávam a

ani neviem ako, dostávam tvrdú erekciu.

Tebe sa s mojím zipsom trápiť nechce, pretože už rozopnúť mi gombík ti dalo na vypasovaných rifliach zabrať. Inak si viem predstaviť, že by si bola schopná vytiahnuť môj stoporený kokot na svetlo božie priamo tu. Vsúvaš teda ruku iba pod moje trenírky a tvrdo mi ho hladíš. Dychčíme už tu, ešte nie sme ani len sami a na súkromí…

Bleskové odomknutie, zúfalo naťukaný kód alarmu, kufor nešetrne odsunutý bokom – nepúšťam ťa ďalej do bytu, nedávam ti čas nielenže vyzliecť sa, ale ani sa vyzuť. Prudko ťa opieram o vchodové dvere, čím ich hlasno zabuchujem okamžite po tvojom vstupe do bytu. Nezaujíma ma v tejto chvíli NIČ, len

dostať sa čím skôr do teba.

Zdvíham ti ruku nad hlavu a pritláčam ti zápästia o dvere. Tlačím sa na teba celým telom a uvedomujem si, že ti hryziem ústa príliš silno. Nemôžeš z toho mať pôžitok a ja vlastne tiež nie, ale jednoducho musím. Zúfalo potrebujem cítiť chuť tvojich úst, tvoje teplo a tvoj dych. Som nadržaný ako snáď ešte nikdy v živote a erekcia mi vydúva zips na nohaviciach.

Prechytávam si tvoje zápästia iba do jednej ruky, stále ich držím hore, priklincované k dverám. Voľnou rukou vyťahujem penis spod trenírok. Tlačím ho na teba, triem si ho o drsnú látku tvojich kraťasov. Tvrdo ti mačkám prsia cez oblečenie, ale to už mi nestačí.

Kážem ti vyzliecť sa. Hovorím to tvrdo,

od vzrušenia zachrípnutým hlasom. Súrim ťa, som ako pološialený. Zatiaľ čo si dohora vyťahuješ tričko, rozopínam ti podprsenku. Nestíhaš si ju vyzliecť a už ti rukou hmatám po jednom prsníku, sajúc zároveň bradavku druhého. Som drsný a bezohľadný, schopný myslieť jedine na to, byť šetrný k tvojmu pravému prsíčku s jeho hrčkou. Ale ťažko sa ovládam, tak len rýchlo pohryziem a zubami vyťahám obe bradavky a už ti rozopínam nohavice.

Súrim ťa, aby si si ich rýchlo stiahla a nútim ťa urobiť to hneď spolu s nohavičkami. Nemám čas a ani štipku trpezlivosti na to, aby som čakal dlhšie, než je nevyhnutné. Nedovoľujem ti ani len stiahnuť oblečenie úplne z nôh,

kraťasky aj s gatkami zostávajú visieť na jednom členku.

Je to skurvená pomätenosť mozgu – ten pocit, ako šialeno už túžim a potrebujem vniknúť do tvojho tela. Ako potrebujem cítiť, že sa môj tvrdý kokot vnára hlboko do tvojho horúceho, úzkeho vnútra. Ako sa naše nadržané, chlípne telá spájajú tým najintímnejším možným spôsobom. Surovo si ťa otáčam k sebe chrbtom, odťahujem ťa ďalej od dverí a tlačím ťa do polohy, že na mňa vystrkuješ tvoj pevný hladký zadok, opierajúc sa rukami o dvere pred sebou.

Vtláčam koleno medzi tvoje stehná a bezohľadne odsúvam tvoje členky naširoko od seba. Stále si obutá, stále sa ti na pleciach hompáľa rozopnutá podprsenka a stále máš na jednom členku spustené nohavice spolu s brazilkami. Nezaujíma ma to.

Jediné, čo ma zaujíma, je chuť tvojej pičky

Skláňam sa a surovo ti ho stlačiac, rozťahujem ti polovice zadku v spodnej časti, tesne nad stehnami. Vnáram ti medzi ne tvár a jazykom hľadám akúkoľvek dierku.

Nachádzam anál a po zatlačení sa ešte hlbšie aj mušličku. Vtláčam jazyk striedavo do oboch, v podstate je mi to úplne jedno. Chcem len cítiť tvoju chuť a vôňu. Po päťhodinovej ceste vlakom je naozaj výrazná a je to niečo geniálne! Cítim nádherne živočíšne pachy preplnené feromónmi, cítim tvoje šťavy, cítim tvoju sliznicu a mám chuť dohrýzť ťa v návale ďalšieho šialenstva. Tak hlboko ako dnes som sa jazykom možno ešte nikdy nedostal. Cítim, ako sa mi odkrvuje mozog a začína motať hlava.

Vstávam, pľujem si na prsty a nanášam moje sliny na tvoju už tak mokrú pičku. Zvyšok si rozotieram na vtáka, ktorý pulzujúc trčí dopredu a keby to vedel, plače od túžby. Vrážam ho do teba, nešetrím ťa. Uvedomujem si, že ti možno ublížim a veľa toho potom už nenašukáme, ak ťa to bude pri ďalšom pokuse bolieť. Ale mám vypnutý zdravý úsudok a potrebujem len jebať ťa a jebať, ako poslednú pouličnú kurvu.

Nekontrolujem sa, len zasúvam a prirážam

Moje sliny, tvoje šťavy… Miešajú sa a pri mojich nárazoch na teba vydávajú vzrušujúci čvachtavý zvuk a prskajú. Vychádzam z teba a znova sa skláňam k tvojej vystrčenej prdeli. Oblizujem z teba všetko to, čo som predtým na teba napľul a čo z teba vytieklo. Znova to umocní moje šialenstvo po tebe – už by som neveril, že je to ešte viac možné. Matne si niekde vzadu v hlave uvedomujem, že sa nechovám normálne, že toto nie som ja – ale nemám silu a chuť riešit to a ako sa zdá, ty si to užívaš. Vypínam teda hneď znovu mozog a bozkávajúc ťa, aby som ťa nechal tiež ochutnať zmes našich výlučkov, opätovne do teba vnikám.

Zdrapím ťa jednou rukou zo strany za zadok a druhou pod krk. Trocha spomaľujem prírazy a viac sa na teba tlačím. Surovo ti mačkám prdel a vtláčam do teba môj kokot čo najhlbšie. Moja dlaň hľadá optimálnu polohu na tvojom jemnom, krehkom hrdle a tisne. Postupne spomaľujem prírazy, trocha sa upokojujem. Jemne ťa dusím a vyvoláva to vo mne veľmi zvláštny pocit.

Pocit nadvlády a vedomie toho, že ťa mám úplne pod kontrolou a že by som ti kedykoľvek mohol veľmi ublížiť sa mieša so snahou ukojiť tvoju túžbu po sexe a po vyvrcholení, rovnako ako so snahou urobiť to čo najlepšie. Mám paradoxný dojem ochrany a tvorby bezpečia pre teba a teda pre toho, kto

sa stal tou najdôležitejšou osobou v mojom živote.

Mám zvláštny pocit, že tým, že ťa mám pod dokonalou kontrolou, ťa zároveň chránim a dávam ti vedomie, že ťa ľúbim.

Moja dlaň na tvojom krku silnie svoj tlak až na tú pomyselnú hranicu, kde sa končí rozkoš a začína sa bolesť. Hýbem sa v tebe, zo zadku prechádzam rukou do tvojho rozkroku, hmatám po klitorise, na ktorý priamo a nemilosrdne útočím. Moja druhá dlaň necháva do tvojho hrdla prúdiť len toľko vzduchu, aby si mohla ako-tak dýchať. Jemne chrčíš a ja citlivo vnímam, ako sa ti robia hviezdičky pred očami a podlamujú kolená. Cítiš ma teraz celkom určite úplne celým tvojím telom. Páči sa mi to, vzrušuje ma to a čistí mi to vnímanie. Šialenstvo z tvojej prítomnosti, z tvojho tela postupne nahrádza

pocit zodpovednosti za to, aby som ti neublížil.

Ty zatiaľ zjavne zamdlievaš rozkošou v rukách.

Máš výrazne zrýchlený dych, prudko vzdycháš a prstami sa pokúšaš zadrapiť do hladkého povrchu dverí, o ktoré sa s dlaňami naširoko od seba opieraš. Chvíľami ma jednou či druhou rukou oblápaš okolo zadku, zadrapuješ sa mi doňho a pritláčaš si ma na seba, akoby ma tvoje telo chcelo absorbovať zvonku aj zvnútra. Potí sa moja hruď aj tvoj chrbát, naše pokožky sa lepia na seba. Vychutnávam si ťa ako novú hračku. Živú, dýchajúcu, teplú a náruživú hračku, okamžite prudko a nadšene reagujúcu na každý môj podnet.

Posúvam sa bližšie ku dverám, tlačiac ťa pred sebou. Nalepím ťa na ne a znova ti priklincujem každú ruku zvlášť vysoko ku dverám. Krátkymi, prudkými prírazmi ťa stále odzadu nakladám a hryziem ti pri tom krk. Zanechávam ti postupne odtlačky mojich zubov od bočnej strany šije cez trapéz až po lopatku. Nestarám sa, či na tebe moje stopy zostanú a budeš s nimi musieť ísť v pondelok do práce.

Patríš MNE a teda nikomu do toho nič nie je

Ešte pár minút ti to robím takto zozadu, od chrbta. Celou váhou môjho tela a celou moju silou ťa tlačím na vchodové dvere a mám hlboko v piči, či pôjde okolo nejaký sused alebo kto a čo všetko bude počuť. V tejto chvíli ma zaujíma len to, mať môj penis tak dlho ponorený v tvojich šťavách, ako to len pôjde.

Dostávam chuť vidieť ti do tváre. Vychádzam z teba a prvýkrát v živote zažívam, že už počas sexu vyteká zo ženy zmes mojich a jej štiav až na zem. Šliapeme po tom a je nám to jedno, samozrejme. Ty vzdycháš, ja dychčím. Otáčam si ťa ku mne tvárou. Okamžite sa hladno vrháš na moje ústa. Oboma rukami ma chytáš za hlavu a priťahuješ ma na svoju tvár. Bozkávaš ma a oblizuješ mi pery. Mám pocit, akoby sa v tebe práve vypli zábrany, ktoré ťa ešte minule brzdili a bránili ti, vychutnať si bozkávanie so mnou bez zábran a bez obmedzení.

Oči sa ti smejú, než ich chtiac-nechtiac zatvoríš

Hladím rýchlymi, lačnými ťahmi celé tvoje telo od bokov, cez prsia a krk až po vlasy. Chytám si jednu nohu popod koleno a zdvíham tvoje stehno do vzduchu. Po pár pokusoch, keďže poloha to nie je tak celkom jednoduchá, sa mi darí vniknúť do teba. Párkrát sa v tebe pohýbem, párkrát vyjdem až úplne von a zasa dnu. Potom zastavím. Opatrne, aby som z teba nevykĺzol, kladiem tvoju nohu zasa na zem.

Veľmi opatrne si ťa ukladám tak, že stojíš s chodidlami len kúsok od seba. Medzi tvojimi stehnami je minimálna medzera a ja som v tebe tak, že ťa akoby obkročím. Ty len stojíš a držíš, zatiaľ čo ja sa pomaly hýbem. Vnikám do teba v pomerne ostrom uhle, musím sa na teba silno tlačiť, aby som sa dostal ako-tak do hĺbky tvojej rozhorúčenej vagíny. Je teraz ešte užšia než obvykle. Hladko v tebe kĺžem vďaka všetkým tým šťavám, od ktorých máš zababrané celé vnútorné strany stehien. Rýchlo pocítim, že moje

vyvrcholenie na seba nenechá v tejto polohe dlho čakať.

Všimnem si, že aj tebe je viac než len príjemne. Môj rozkošou navretý žaluď intenzívne dráždi tvoj pošvový vchod presne tak, ako to máš rada. A môj podbrušok ti silno tlačí na klitoris, čo ťa v kombinácii s pohybom vo vnútri tiež nádherne približuje k orgazmu. Blíži sa nám to celkom zjavne obom. Trieme sa o seba, už nevnímame nič iné, než blížiace sa vyvrcholenia. Snažíš sa sústrediť sa na to, aby si sa spravila.

Máš zatvorené oči a tlačíš si oboma rukami môj zadok na seba. Ja sa nadvihujem, prenikám to teba, chvíľu ti mačkám prsia, chvíľu ti bozkávam krk a hrdlo, chvíľu ti len pevne zvieram plecia a tlačím sa na a do teba. Sme spojení ako páriace sa hermafrodické slimáky, dychčíme a chvejeme sa. Nevšímame si bolesť, námahu, pot, čo sa z nás leje.

Len šukáme ako dve zvieratá,

akoby nič iné ako jebačka nemalo význam. A ono v tejto chvíli naozaj nič iné zmysel nemá. Len naše spojenie, len sex, len orgazmus. Len ty a ja, len tvoja pička preplnená mojím kokotom.

Naberám ťa s orgazmom na krajíčku tak, až ťa takmer nadvihujem zo zeme. Ty hlasno dychčíš, ale už nevzdycháš. Podľa toho a podľa výrazu tvojej tváre viem, že ešte pár prírazov a vybuchneš. Toto vedomie spôsobí, že môj vták v tebe sa naleje krvou, preplní tvoju škatuľku, trie sa v tebe tak intenzívne, akoby si sa zužovala – až vytečiem v návale rozkoše, ktorá mi roztrasie nohy a spôsobí, že

kričím tvoje meno rovno do tvojho ucha.

To ťa zlomí. Stiahneš sa v kŕči, zadrapíš mi nechty do zadku a vlny orgazmu ťa zalievajú zhoda dolu. Horia ti korienky vlasov, pička sa ti sťahuje, nohy sa ti trasú a podbrušok ťa bolí od rozkoše. Snažím sa priškrtiť ti hrdlo, ale musím byť opatrný, lebo som mimo. Ešte v takom polo-orgazme z teba vychádzam a vnikám do teba dvomi prstami. Naberám na ne nektár, tvorený zmiešaninou štiav z tvojej mušličky, mojich slín a hlavne semena. Dávam ti ho na prstoch do úst a ty ho v šialenstve prebiehajúceho orgazmu z nich zlizuješ. Cucáš mi prsty, zatiaľ čo ja ti vnikám dovnútra druhou rukou.

Tlačíš si ju na klitoris a ťažíš zo svojho vrcholu maximum

Kĺžuc sa spoteným chrbtom po dverách, sadáš si na studenú dlážku a ťaháš ma za sebou. Objímam ťa a zostávame totálne navzájom vycucaný z energie sedieť na zemi. To celé doslova na prvom metri štvorcom bytu, ktorý sme od vstupu doňho ešte stále neopustili.


Napísané v Rakúsku len a len a len pre moju expriateľku Dominiku A síce 11-teho augusta 2017 cestou z Taufkirchen an der Pramm do Viedne (dokončené pred St. Polten).

Na záver ešte vysvetlenie názvu tejto poviedky. Totiž vyznanie “Ľúbim ťa” zaznelo medzi nami dvomi po prvýkrát z Dominikiných úst. A to práve po tom, ako som jej túto moju poviedku prečítal.

Ako na autora tohto webu na mňa môžeš nazerať optikou podľa vlastnej voľby. Ak budeš chcieť, uvidíš zdanlivo arogantného, holohlavého a výrazne tetovaného grázla. Médiami titulovaného "guruom erotického priemyslu" a za jednu jeho zložku kedysi dokonca stíhaného. Ak sa rozhodneš inak, uvidíš vo mne možno až prekvapivo duchovne založeného človeka s nadhľadom, žijúceho podľa karmických princípov. Fungujúceho vo vlastnom malom svete. Konajúceho s presvedčením, že každý je strojcom vlastnej spokojnosti a že hranica akéhokoľvek konania je presne tam, kde by mohlo uškodiť niekomu inému. Pestovateľa orchideí, držiteľa najvyššej čiže Kňazovického medaily za 100 bezplatných darovaní krvi (iba na Slovensku). Chlapa komunikujúceho na vysokej úrovni, keď aj bez najmenšej servítky pred ústami. Člena Mensy, ktorý nemá problém relevantne použiť vulgarizmus. Šikovného "textára" - blogera, copywritera, spisovateľa. Voľba uhla pohľadu - napokon, tak ako všetkého v živote - je len a len na tebe. A maj na pamäti, že tvoj výber optiky spätne veľa vypovedá o tebe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *