Dominika Fabová ako vážená a milovaná partnerka Andyho Morávka
Andyho svet

Za čo som si okrem iného vážil moju bývalú “košickú” * priateľku Dominiku

Moja expriateľka Dominika mala počas nášho vzťahu, avšak aj naďalej stále všetku moju úctu a rešpekt. Napríklad za to, že je to inteligentné, šikovné a schopné, krásne a objektívne atraktívne, no pritom ani trocha nie namyslené dievča. Dievča, ktoré sa len a len vlastným rozumom a snahou dostalo tam, kde v jej veku je. A ktoré celkom zjavne má vlastný názor. Čo dokazuje už len tým jednoduchým a základným faktom, že – kým to fungovalo – bola so mnou. (Aktualizované 13. 01. 2024)

* “Košická” preto v úvodzovkách, lebo v skutočnosti pochádza z Trenčína. Technicky vzaté je teda západniarkou ako ja a na východe “iba” žije a podniká.

Ako vidno hore, tento blog vznikol v auguste 2017. V rámci aktualizácie nemá zmysel prepisovať ho celý do minulého času. Zvyšok textu ponechávam teda v pôvodnej, aktuálnej formulácii. Napriek tomu, že jej exspirovala platnosť niekedy v novembri 2019. Jemnými úpravami text v uvedenom decembri 2022 prešiel viac-menej iba v kontexte seo.

Možno to ale chceš stručne. V tom prípade takto: moja

expriateľka Dominika F. má môj rešpekt za to,

že MÁ GULE. Moja priateľka chodí totiž s chlapom, o ktorom jej takmer nikto z JEJ okolia nepovie nič pekné. Skôr naopak. Zdôrazním ešte raz to, že z jej okolia. Sú to totiž  všetko ľudia, ktorí o mne

ako o človeku nemajú ani najmenšie tušenie.

Ľudia, ktorí si mienku o mne utvorili v podstate podľa môjho profilu na facebooku. Ale nie podľa tých príspevkov, v ktorých sa zamýšľam nad tým, že každý problém má riešenie. A že je teda zbytočné robiť si z niečoho nekonštruktívne starosti. Ani nie podľa tých, kde diskutujem s mojim okolím o tom, ako k životu treba pristupovať pozitívne. Ako treba veriť v nemiernu silu energie myšlienok a vytvárať si svoj svet primárne vo vlastných predstavách, a tie si následne zhmotňovať.

A potom ešte podľa (tohto) môjho webu. No zasa: nie podľa blogov, v ktorých vysvetľujem, nakoľko dôležitá a hodnotná je pre mňa dôvera vo vzťahu. Aký význam vidím vo vernosti, bezhraničnej oddanosti, otvorenosti a v absolútnej úprimnosti.

Musím napísať, že ja im to v podstate nemám za zlé. Ja mám voči takémuto konaniu dva pocity. Tým prvým je ľútosť, že títo ľudia

fungujú v stereotypoch a vidia to potenciálne negatívne.

V podstate vo všetkom, vždy a hneď. (Aj ja sa pri tom ešte sem-tam pristihnem, dám si v duchu a občas aj nahlas pomyselné zaucho, napravím si to v hlave a už to nevypúšťam z úst ani si to nekonštruujem v hlave.)

Dominika Fabová, bývalá modelka a finalistka Miss Trenčín

Tým druhým pocitom je ten, že mám hlboko, ale naozaj hlboko v piči, čo si o mne myslí ktokoľvek, kto o mne kokot vie. Lebo názor takého človeka nemá prečo mať pre mňa čo i len tú najmenšiu hodnotu.

Medzi mnou a Dominikou je výrazný vekový rozdiel. Nerieši ho nikto, kto nás vidí spolu a nepozná nás. Pretože sa k sebe na prvý, na druhý a aj na siedmy pohľad hodíme a ja vyzerám, správam sa a aj sa fyzicky cítim podstatne mladšie, než koľko rokov udáva môj občiansky. Riešia a riešiť ho budú iba tí, ktorí presne vedia, čo v tom doklade mám uvedené ja a čo moja expriateľka Dominika F. A to jedine na podklade tých teoretických čísel, ktoré pre nás nič neznamenajú. Lebo jedine jej a môj mozog ako aj jej a moje telo vieme, ako je to v skutočnosti. Nakoľko kompatibilní reálne sme.

Naše mozgy preto, lebo práve my dvaja si vo všetkom, o čo sme sa zatiaľ stihli baviť, rozumieme tak, ako si ani jeden z nás doteraz nerozumel so žiadnym svojím rovesníkom. Lebo máme natoľko

zhodné postoje, zásady a názory ako doteraz s nikým.

A naše telá preto, lebo máme spolu sex tak fungujúci, plnohodnotný a zábavný, ako ešte ani jeden z nás nemal so žiadnym svojím rovesníkom.

Zabavím(e) sa však na tom, až sa dozviem(e), že niekomu napadlo podozrievať moju priateľku z vypočítavosti. Lebo to bude skutočne “hovadsky relevantné” pri tom siahodlhom súpise nehnuteľností v mojom vlastníctve. A pri výške zostatku na mojom účte. (Vlastne na ktorom konkrétne? To mal byť fór.) Ale očakávame to, ona asi dokonca viac než ja.

Ale tiež to má v piči a prišla sa takmer celej mojej rodine ukázať na svadbu mojej sesternice. A vieš, čo im všetkým

prišla moja expriateľka Dominika F. ukázať?

Ako sa má ženská, ktorá má svojho chlapa úprimne rada, k nemu správať. Lebo presne toto moja priateľka kurevsky dobre vie – a nielen vie. Ona to všetko dokonca reálne aplikuje do života. Namiesto toho, aby (ako to dnešné ženy robievajú) chodila za kamarátkami a nakladala mu za jeho chrbtom, aký je to kurevník a že naháňa štetky len preto, lebo ona s ním nechce spať každý týždeň, nevezme ho do úst, napína ju už pri predstave (a kde je ešte len pokus o to) jeho semena na jej tvári a o análnom sexe spamäti ovláda všetkých 666 dôvodov proti, uverejnených periodicky v každom piatom vydaní Katolíckych novín.

Moja priateľka všetky tie “dobre mienené výstrahy” počúva pri každej možnej príležitosti. Lenže ona už nie je tak celkom malá. Už si nejaký ten rôčik ritku utiera sama a už uvažuje sama za seba.

A vo svojom vlastnom najlepšom záujme

Pretože ona sama sakramentsky najlepšie vie, čo je pre ňu dobré. A vie to zo života. Nie z Cosmopolitanu ani od žiadneho príbuzného či závistlivej akože-kamarátky. A za to si ju okrem iného vážim a som šťastný, že ju mám.


Ak ti napadli čo i len najmenšie pochybnosti, vedz, že tie nádherné, objektívne dokonalé modelkovské nohy na ilustračných záberoch sú reálne jej. A áno, chválim sa. A som hrdý. Nie na to, že sa narodila krásna – lebo takých by bolo… Avšak moja A vieš, čo im všetkým Dominika F. pracuje na tom, aby takou zostala. Za to má môj obdiv.

Ako na autora tohto webu na mňa môžeš nazerať optikou podľa vlastnej voľby. Ak budeš chcieť, uvidíš zdanlivo arogantného, holohlavého a výrazne tetovaného grázla. Médiami titulovaného "guruom erotického priemyslu" a za jednu jeho zložku kedysi dokonca stíhaného. Ak sa rozhodneš inak, uvidíš vo mne možno až prekvapivo duchovne založeného človeka s nadhľadom, žijúceho podľa karmických princípov. Fungujúceho vo vlastnom malom svete. Konajúceho s presvedčením, že každý je strojcom vlastnej spokojnosti a že hranica akéhokoľvek konania je presne tam, kde by mohlo uškodiť niekomu inému. Pestovateľa orchideí, držiteľa najvyššej čiže Kňazovického medaily za 100 bezplatných darovaní krvi (iba na Slovensku). Chlapa komunikujúceho na vysokej úrovni, keď aj bez najmenšej servítky pred ústami. Člena Mensy, ktorý nemá problém relevantne použiť vulgarizmus. Šikovného "textára" - blogera, copywritera, spisovateľa. Voľba uhla pohľadu - napokon, tak ako všetkého v živote - je len a len na tebe. A maj na pamäti, že tvoj výber optiky spätne veľa vypovedá o tebe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *