Spoločník v Michalovciach, ktorý dostal podstatne viac než mal
Vlastná próza

Spoločník na objednávku a jeho rozhodnutie s veľkým “R”

Technická poznámka na úvod: poviedka “Spoločník na objednávku…” rozhodne nie je vhodná pre neplnoletého čitateľa. A aj tých plnoletých upozorňujem, že je to pomerne silná káva. Ani omylom nejde o prvoplánové porno, ale je to pikantné a to pomerne ostrým spôsobom. Je pikantná skôr formou vyjadrovania sa a štylistikou. Je prosto taká “na plné gule” – ako medzi chlapmi.

“Počuj, kámo, musím ti opísať, čo som prednedávnom zažil. To nepochopíš.

Nespomínal som ti to doteraz, ale asi aj dlhšie ako mesiac ma naťahovala mladá čajočka z Michaloviec, aby som tam do tej prdele Slovenska

prišiel za ňou na jeden večer ako spoločník.

Normálne si vygooglila moju agentúru s pánskymi spoločníkmi a oslovila ma s tým, že potrebuje pretiahnuť.

Nekecám – úplne natvrdo mi to naservírovala, že okolnosti spôsobili, že to chce riešiť takto. Drsnejší rozchod, jej neschopnosť mať jednorazový sex s niekým, koho vôbec nepozná a bla-bla-bla…

Jasné, aj v mojich očiach sa to zdanlivo bilo: ak nie je schopná rozdať si to uspokojivo len tak s hocikým, aký význam má objednávať si cudzieho chlapa za účelom “spoločník”?! Vysvetlila mi – a ja som jej rozumel – že v tom vidí nádych dobrodružstva, niečo neštandardné, nepoznané, vzrušujúce. A je tam aj ten faktor, že platený spoločník sa kvázi musí nechať komandovať a môže teda

striktne od neho vyžadovať to, čo ona potrebuje.

Bez ohľadu na jeho potreby a záujmy. Pri jednorazovke s niekým z baru by to takmer určite bolo presne naopak – to si my ako chlapi nemusíme vysvetľovať.

Vec sa ale má tak, že ja som jej nemohol na šukačku sprostredkovať nikoho iného. Veď ty sám dobre vieš, že to by bolo kupliarstvom rovnako, ako keby som nejakému chlapovi dohodil babu. A to som jej aj vysvetlil:

spoločník v pravom zmysle slova môže pre ňu byť ktokoľvek

z “mojich” chalanov. Ale vyslovene na sex že jej môžem ponúknuť jedine sám seba. Namotávka ako delo, prirodzene – ale z právneho hľadiska to takto naozaj sedí.

Pozri, ak by bývala vyzerala inak, jebal by som na to. Takýchto dopytov už sa vyskytla kopa a aj tak z toho nikdy nič nebolo. Ale pozrel som si ju na facebook-u a… Chlapče, čumel som na tie fotky ako vyoraná myš. V hlave mi ako z megafónu pri každom posunutí sa na ďalší záber zahučala tá istá veta:

“ČO TI TO DOPIČE ALE ŽE ÚPLNE JEBE?!”

Kámo, tejto ženskej by som ja sám bol ochotný dať dosť peňazí za takú šukačku, akú jej mal poskytnúť ten eventuálny spoločník. Lebo chcela fakt odviazaný, uvoľnený, náruživý sex ako s priateľom. Pomerne vášnivý ako to vraj má rada, aj keď to mohla kecať. Lebo zasa úplne všetko som jej nežral. To by bývala bola dokonalá a také baby prosto nie sú. Teda myslel som si to.

Dokonca sme sa dohodli, že by sme to realizovali bez ochrany. Zjavne

má ku kondómom rovnako “vrúcny” vzťah ako ja.

A keďže som jej sľúbil priniesť ukázať môj preukaz darcu krvi plus najnovší výsledok zo spermiogramu, rozhodla sa dôverovať mi v tomto zmysle.

Masírovala mi mozog tvrdením, že má rada naozaj drsný sex: silné mačkanie pŕs – to ja môžem, kmásanie za vlasy, že sa vraj nebojí ani nejakej tej facky. A čo by bol úplne že sen: tvrdila, že má vyslovene rada anál! Týýýýý kokot!

Zadok taký, že by som vraždil za to, mať ho doma

nastálo. A ty vieš, že ako každý chlap aj ja som ženských zadkov pri všetkých možných príležitostiach nevidel málo. Ale ten jej bol normálne neopísateľný! A toto som ja mal nakladať, bez väčších obmedzení, bez gumy – a ešte za to aj dostať zaplatené?! To si zo mňa musí niekto robiť piču. Sám uznaj, čo iné by sa inteligentný chlap mohol domnievať?

Plánovala dať si ma ako darček k narodeninám

začiatkom februára. Tak som jej na Silvestra zavolal, aby som prinajmenšom počul, že komunikujem s reálnou ženou. Hlas príjemný, vyjadrovanie rovnako inteligentné ako predtým cez messenger. Prekecali sme nakoniec viac ako hodinu a tým pádom som jej mohol veriť, že je skutočne single. Inak by si sotva mohla dovoliť telefonovať na Nový rok s cudzím chlapom bez toho, aby si to všimol a riešil nejaký jej partner.

Dohodli sme sa, že mi pošle symbolických 30 éčiek na cestovné náklady. Tie sú, mimochodom, okolo 50 eur, tak ti musí byť jasné, že

som do toho išiel s očakávaním zábavy aj pre mňa.

Mal to byť v podstate pomerne štandardný obchod. Ale konský kokot bol nakoniec z obchodu.

Písali a volali sme si potom doslova hodiny denne. Nikdy v živote som s nikým po tak krátkom čase známosti nezačal riešiť také pikošky zo života, aké sme preberali my dvaja. Do dvoch týždňov od prvého kontaktu vedela o mne zopár informácií, ktoré sa o mne nikdy nedozvedela ani jediná moja bývalá. A to nekecám. No chápeš toto?!

Tak som sa teda vybral vlakom do Michaloviec. Taxík ma vyložil pred domom, kde bývala. Bránu mi otvorila zhora a čakala ma vo dverách bytu. Úplne drzo som zostal stáť meter od nej a prezeral som si ju – nezveličujem – asi desať sekúnd zhora-dole a naspäť. Povedal som jej, že som prišiel s tým, že vzadu v hlave mi vŕtal a zatiaľ ešte stále vŕta červík podozrenia z nejakého ojebu. Prosto, že som počítal s tým, že vysvitne, že v tom je nejaký obrovský háčik a že niečo na tom celom nebude reálne. A že som rád, že teda aspoň

je skutočná a vyzerá tak ako na fotkách.

Pobavilo ju to. Teraz ale prišiel moment rozhodnutia s veľkým “R”. Kámo, šrotovalo mi to v hlave takou rýchlosťou, že ak by som tak rýchlo dokázal uvažovať o cenách akcií, som burzovým kráľom.

Totiž: na jednej strane sme boli dohodnutí, že v rámci nejakého oťukania sa a jej uvoľnenia sa voči mne pôjdeme najprv niekam von na drink. Na druhej strane ale z toho, čo sme spolu prebrali o jej sexuálnych preferenciách, bolo mi jasné, že ak sa na ňu vrhnem v momente vstupu do jej bytu a rovno na chodbe ju – spoločník/nespoločník – bezohľadne

pojebem do zadku ako tú najlacnejšiu špinavú kurvu

z ulice, tak to bude presne to, čo od spoločníka očakáva. Mal som teda na výber z takýchto dvoch možností.

Mysli si, čo chceš – to dievča sa mi dostalo pod kožu. Stihol som začať ju mať vyslovene rád ako kamarátku ešte skôr, než sme sa stretli. Mala všetko: bola krásna s geniálnou postavou, bola milá, príjemná, veselá, zábavná. A mala postoje k sexu ako ja. Mal som pocit, že sex je pre ňu v živote veľmi dôležitým faktorom a je ochotná všeličo mu podriadiť. Pritom ale stála o verný vzťah a o chlapa, s ktorým bude niečo budovať. Nie o zbieranie kokotích skalpov ako to riešia

zlatokopky krížené so štetkami tu z Eurovea.

Mal som dilemu, či ju mám hneď vyšukať, spraviť dobre jej aj sebe, dať jej v maximálnej možnej miere to, čo vyžaduje a za čo si kvázi zaplatila. Alebo či ju mám radšej viac spoznať ako človeka a až potom niečo riešiť. Postup číslo dva by býval taký ľudskejší a viac džentlmenský, lenže videl som v ňom obrovské riziko.

Totiž, ak by sme bývali debatovali pri alkohole, mohla na všeličo prísť. Mohla zistiť, že ju nepriťahujem, že jej na mne niečo vadí, že jej niečo na mne nesedí alebo sa jej niečo na mne vyslovene nepáči. Že sa so mnou necíti tak fajn, ako sme sa cítili na diaľku pri spoločnej komunikácii online.

Že nie som taký dobrý spoločník, ako očakávala

Toto všetko mohlo viesť k tomu, že aj napriek uvoľneniu sa alkoholom nakoniec ani nebude chcieť ten sex skúšať. Lebo si uvedomí, že jej nielenže nedá nič z toho, čo od toho očakávala – ale že z toho celého bude mať vyslovene zlý pocit.

A niečo podobné sa mohlo stať aj mne, samozrejme. Tiež som na nej mohol objaviť niečo, čo by mi jednoducho “nerezalo”. I keď že by som iba preto býval stratil chuť prekotiť takú popiči jebačku, o tom dodnes pochybujem.

Z môjho pohľadu teda išlo o risk, že napokon nebodaj prídem o príležitosť zaprcať si poriadne s niekým tak kurevsky pekným a tak dobre stavaným. Zašukať si do všetkých telesných otvorov, brutálne si vymačkať modelkovské telo, vystriekať sa do miliónového zadku.

To riziko bolo neadekvátne. Trepať sa päť hodín vlakom kvôli pokecu v bare, ktorý môže skončiť tým, že už budem chcieť ísť preč? A možno ani nie k nej a prespať na gauči, ale radšej si na tú jednu noc zobrať nejaký lacný hotel? Čo myslíš, čomu som teda ako chtivý chlap dal prednosť?!

Jasné, že sme si zašukali. Šukali sme tvrdo do jej pevného zadku.

Milovali sme sa nežne a pomaličky, aby sa stihla urobiť

za pomoci jej pekných štíhlych prstov. Robili sme spolu snáď všetko, predviedla mi kúsky, ktoré som za 24 rokov môjho sexuálneho života nezažil.

Ale nie vtedy a nie tam. Až o tri týždne neskôr v mojom byte tu v Bratislave, kam za mnou prišla pre zmenu ona. Robíme to dodnes a budeme to robiť veľmi, veľmi dlho. Dokonca dúfam v to, že to raz budeme robiť s obrúčkami na prstenníkoch. Z titulu

“spoločník” sa totiž chcem upgradovať na “manžel”.

A pevne verím, že raz moja “objednávateľka z Michaloviec” bude s týmto mojím šialeným nápadom súhlasiť.

Ako na autora tohto webu na mňa môžeš nazerať optikou podľa vlastnej voľby. Ak budeš chcieť, uvidíš zdanlivo arogantného, holohlavého a výrazne tetovaného grázla. Médiami titulovaného "guruom erotického priemyslu" a za jednu jeho zložku kedysi dokonca stíhaného. Ak sa rozhodneš inak, uvidíš vo mne možno až prekvapivo duchovne založeného človeka s nadhľadom, žijúceho podľa karmických princípov. Fungujúceho vo vlastnom malom svete. Konajúceho s presvedčením, že každý je strojcom vlastnej spokojnosti a že hranica akéhokoľvek konania je presne tam, kde by mohlo uškodiť niekomu inému. Pestovateľa orchideí, držiteľa najvyššej čiže Kňazovického medaily za 100 bezplatných darovaní krvi (iba na Slovensku). Chlapa komunikujúceho na vysokej úrovni, keď aj bez najmenšej servítky pred ústami. Člena Mensy, ktorý nemá problém relevantne použiť vulgarizmus. Šikovného "textára" - blogera, copywritera, spisovateľa. Voľba uhla pohľadu - napokon, tak ako všetkého v živote - je len a len na tebe. A maj na pamäti, že tvoj výber optiky spätne veľa vypovedá o tebe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *