Dominika Fabová + Andy Sebastian Morávek
Andyho svet

Keď sa ma život (a Dominika) na jar 2018 spýta, čím sa chcem stať

Túto vec (lebo ťažko to nazvať akýmkoľvek známym pojmom, nakoľko to nie je ani poviedka, ani poriadny fejtón a ani nič podobné – možno “vyznanie”, ale to zasa nie je oficiálny literárny útvar) som pre teba, Dominika dokončil presne 08.08.2017 o 00:33 v noci.

Chcem sa stať:

… tvojím najlepším kamarátom, Dominika

Som ochotný akceptovať nejakú (len jednu) ešte lepšiu a ešte dôvernejšiu kamarátku, ale tú by si mala mať viac-menej výlučne na ohováranie mňa – lebo v tom so mnou naozaj nemôžeš počítať, na to mám sám seba príliš rád. Pokojne mi hovor “narcis”, som dávno vysporiadaný s faktom, že som prosto úžasný.

… najmužnejším mužom v tvojom telefónnom zozname

Aby si si pri pohľade na mňa pomyslela len jedno slovo (okej, dve, ale najprv toto): “CHlap”. S veľkým CH. Muž, partner, človek, na ktorého sa môžeš vo všetkom slepo spoľahnúť. Ktorý bude práve tam práve vtedy, keď to budeš potrebovať. Je zbytočné rozvíjať to, ani ja a ani ty nechceme nad týmto textom sedieť hodinu. Snáď je už jasné, o čo mi v tomto bode ide.

(Ozaj, tým druhým slovom, ktoré by sa ti pri pohľade na mňa malo rozsvietiť v hlavičke, je “sex”, samozrejme.)

… najväčším romantikom tvojho života

Už v tejto chvíli (je 7. august) viem, čím ťa ovalím na tvoje 25-te narodeniny. A nebude to sadrový mimoň v životnej veľkosti. I keď ten by ťa ovalil spoľahlivo. Mne ale ide skôr o psychický šok. Ak si 7. januára 2018 od romantiky necvrkneš do gatiek, tak už, kurva, nikdy.

Chcem sa stať nezabudnuteľným, nenapodobiteľným, neopakovateľným chlapom tvojho života.

… hlavnou náplňou tvojich myšlienok

Netrvám na tom v čase, kedy si čítaš Hilla či Kyosakiho. Vtedy sa sústreď na sebavzdelávanie, nech ja zbytočne nemám bordel v tom, či vlastne robíme orál alebo anál (ten vtip s “nasratým v hlave”, pamätáš…). Ale rád by som dosiahol, že prvé, na čo si spomenieš bezprostredne po prebudení, bude moja maličkosť. A nie preto, lebo som ti spal na ruke a máš ju kokotsky stŕpnutú. O to, aby som bol tvojou poslednou myšlienkou pred zaspaním, sa postarám sám – tým, že ti budem vypisovať pičoviny, až kým zaspíš od nudy a mobil ti vypadne do nočníka pri posteli (a mám ťa – ja som vedel, že ho tam máš, lebo sa ti v noci nechce chodiť až na toaletu!)

… bezpochyby najlepším milencom, akého si kedy mala

Náš domov: Dominika a Andy Sebastian

Nemusím mať najväčšieho vtáka (tak dík, mamička, čo už teraz zmôžem proti genetike), nemusím vedieť najtvrdšie a najdlhšie prirážať. Dôležité pre mňa je, aby si nenávratne zabudla na každého, koho si predo mnou mala v posteli aj kdekoľvek inde. Aby si so mnou robila všetko, na čo si sa s inými predsa len neodhodlala (ale áno, Dominika, ty malá súkromná Andyho štetka – určite aj také niečo existuje). Chcem pre teba urobiť všetko to, na čo nikto predo mnou nemal gule. Chcem, aby si si (a aj mne) mesiac čo mesiac povedala, že práve toto bol najlepší orgazmus tvojho života.

A záverom: nebolo by úplne zlé, ak by som ťa

sem-tam dokázal aj trocha rozosmiať.

Dominika, veď vieš, čím si podľa mojej životnej filozofie chlap udrží ženu. Keď jej dá štyri základné veci: teplé jedlo (nie, teplý ejakulát raz denne naozaj nestačí, keďže človek nemá semenníky slonej veľkosti), strechu nad hlavou, orgazmus (ten jej) a úsmev na perách.

Pomerne drzo si dovolím nazvať sám seba blogerom, copywriterom a tak trocha aj spisovateľom. Píšem od strednej školy. Nakoľko vysvitlo, že ma to nielenže baví, ale som v tom aj kurva dobrý - robím to teraz na zákazku. Stal som sa excelentným copywriterom za rozumné náklady, pretože ma to nemusí živiť a stále to vnímam ako platené hobby. Ergo som človekom, ktorý vie nielen o čom píše, ale hlavne ako to napísať tak, aby si to ty ako čitateľ na internete vôbec našiel. Médiá mi prisúdili titul "guru erotického priemyslu na Slovensku". Po bezmála 20-ich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Preto sa v mnohých blogoch vyjadrujem práve k týmto témam. Netajím sa tým a ani sa za to nehanbím, naopak.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *