Dominika Fabová + Andy Sebastian Morávek
Andyho svet

Keby sa ma bol život na jar 2018 spýtal, čím by som sa (iba vtedy) chcel stať

Túto vec (lebo ťažko to nazvať akýmkoľvek známym pojmom, nakoľko to nie je ani poviedka, ani poriadny fejtón a ani nič podobné – možno “vyznanie”, ale to zasa zrejme nie je oficiálny literárny útvar) som pre teba, Dominika, dokončil presne 08. 08. 2017 o 00:33 v noci. Uvádzam to, lebo mám rád pekné čísla a toto celkom vyšlo. (Aktualizované 20. 01. 2024)

Chcem sa stať:

… tvojím najlepším kamarátom, Dominika

Som ochotný akceptovať nejakú (len jednu) ešte lepšiu a ešte dôvernejšiu kamarátku, ale tú by si mala mať viac-menej výlučne na ohováranie mňa – lebo v tom so mnou naozaj nemôžeš počítať, na to mám sám seba príliš rád. Pokojne mi hovor “narcis”, som dávno vysporiadaný s faktom, že som prosto úžasný.

… najmužnejším mužom v tvojom telefónnom zozname

Aby si si pri pohľade na mňa pomyslela len jedno slovo (okej, dve, ale najprv toto): “CHlap”. S veľkým CH. Muž, partner, človek, na ktorého sa môžeš vo všetkom slepo spoľahnúť. Ktorý bude práve tam práve vtedy, keď to budeš potrebovať. Je zbytočné rozvíjať to, ani ja a ani ty nechceme nad týmto textom sedieť hodinu. Snáď je už jasné, o čo mi v tomto bode ide.

(Ozaj, tým druhým slovom, ktoré by sa ti pri pohľade na mňa malo rozsvietiť v hlavičke, je “sex”, samozrejme.)

… najväčším romantikom tvojho života

Už v tejto chvíli (je siedmeho augusta) viem, čím ťa ovalím na tvoje 25-te narodeniny. A nebude to sadrový mimoň v životnej veľkosti. I keď ten by ťa ovalil spoľahlivo. Mne ale ide skôr o psychický šok. Ak si 7. januára 2018 od romantiky necvrkneš do gatiek, tak už kurva nikdy.

Chcem sa stať nezabudnuteľným, nenapodobiteľným, neopakovateľným chlapom tvojho života.

… hlavnou náplňou tvojich myšlienok

Netrvám na tom v čase, kedy si čítaš Hilla či Kyosakiho. Vtedy sa sústreď na sebavzdelávanie, nech ja zbytočne nemám bordel v tom, či vlastne robíme orál alebo anál (ten vtip s “nasratým v hlave”, pamätáš…). Ale rád by som dosiahol, že prvé, na čo si spomenieš bezprostredne po prebudení, bude moja maličkosť. A nie preto, lebo som ti spal na ruke a máš ju kokotsky stŕpnutú. O to, aby som bol tvojou poslednou myšlienkou pred zaspaním, sa postarám sám – tým, že ti budem vypisovať pičoviny, až kým zaspíš od nudy a mobil ti vypadne do nočníka pri posteli (a mám ťa – ja som vedel, že ho tam máš, lebo sa ti v noci nechce chodiť až na toaletu!)

… bezpochyby najlepším milencom, akého si kedy mala

Nemusím mať najväčšieho vtáka (tak dík, genetika, čo už teraz zmôžem), nemusím vedieť najtvrdšie a najdlhšie prirážať. Dôležité pre mňa je, aby si nenávratne zabudla na každého, koho si predo mnou mala v posteli aj kdekoľvek inde. Aby si so mnou robila všetko, na čo si sa s inými predsa len neodhodlala (ale áno, Dominika, ty malá súkromná Andyho štetka – určite aj také niečo existuje). Chcem pre teba urobiť všetko to, na čo nikto predo mnou nemal gule. Chcem, aby si si (a aj mne) mesiac čo mesiac povedala, že práve toto bol najlepší orgazmus tvojho života.

A záverom: nebolo by úplne zlé, ak by som ťa

sem-tam dokázal aj trocha rozosmiať.

Dominika, veď vieš, čím si podľa mojej životnej filozofie chlap udrží ženu. Keď jej dá štyri základné veci: teplé jedlo (nie, teplý ejakulát raz denne naozaj nestačí, keďže človek nemá semenníky slonej veľkosti), strechu nad hlavou, análny orgazmus (ten jej) a úsmev na perách.


Zdrojom titulnej fotografie a spolu s ňou takmer všetkých na tomto webe je môj vlastný archív. Zatiaľ sa ešte nedá napísať, že by som robil skutočnú fototvorbu v pravom zmysle slova. Zatiaľ iba pre vlastnú radosť a zábavu “lovím zaujímavé pohľady”.

Ako na autora tohto webu na mňa môžeš nazerať optikou podľa vlastnej voľby. Ak budeš chcieť, uvidíš zdanlivo arogantného, holohlavého a výrazne tetovaného grázla. Médiami titulovaného "guruom erotického priemyslu" a za jednu jeho zložku kedysi dokonca stíhaného. Ak sa rozhodneš inak, uvidíš vo mne možno až prekvapivo duchovne založeného človeka s nadhľadom, žijúceho podľa karmických princípov. Fungujúceho vo vlastnom malom svete. Konajúceho s presvedčením, že každý je strojcom vlastnej spokojnosti a že hranica akéhokoľvek konania je presne tam, kde by mohlo uškodiť niekomu inému. Pestovateľa orchideí, držiteľa najvyššej čiže Kňazovického medaily za 100 bezplatných darovaní krvi (iba na Slovensku). Chlapa komunikujúceho na vysokej úrovni, keď aj bez najmenšej servítky pred ústami. Člena Mensy, ktorý nemá problém relevantne použiť vulgarizmus. Šikovného "textára" - blogera, copywritera, spisovateľa. Voľba uhla pohľadu - napokon, tak ako všetkého v živote - je len a len na tebe. A maj na pamäti, že tvoj výber optiky spätne veľa vypovedá o tebe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *