Predaj domén, webov a projektov, možná výmena
Nezaraditeľné témy

Zaujímavé domény v mojom vlastníctve prípadne celé hotové weby na predaj

Na tomto mieste ponúkam predaj domén v mojom vlastníctve. Domén, ktoré (už) nevyužívam na žiadny vlastný projekt. Alebo domén, na ktorých som pôvodne plánovaný projekt napokon nerealizoval. Sú to však domény, ktorých názov je nejakým spôsobom zaujímavý a teda už len samotné doménové meno má svoju obchodnú hodnotu. (Aktualizované 11. 02. 2023)

Predaj domén priamo od aktuálneho majiteľa

V tejto chvíli môj predaj domén zahŕňa tri položky. Doménu ParkujemAkoDebil.sk spolu so zaujímavým seo odkazom, doménu spolu s aktuálnou “textovou náplňou” Poledance.sk (vrátane verzie Pole-Dance.sk) a napokon doménu Strip.sk. Nasleduje podrobné info k ponuke.


Doména ParkujemAkoDebil.sk

smeruje do môjho blogu na túto tému. Vďaka tomu ju google indexuje pod relevantnými kľúčovými slovami. Táto doména bola vytvorená a po prvýkrát registrovaná na konci roka 2018. Je v princípe slovenskou verziou svojho času populárnej a “vychytenej” domény resp. webu ParkujemAkoDebil.com. Ten už dnes, žiaľ, neexistuje – prinajmenšom nie vo webovej verzii. A verzia zo sociálnej siete, ktorá pred nejakým časom prejavila záujem o spoluprácu, prestala komunikovať.

V predajnej cene domény je aj odkaz na projekt, ktorý na ňom vytvoríš, z bezkonkurenčnej najnavštevovanejšieho blogu na tému “parkujem ako debil” na tomto webe. Čím si automaticky zaistíš návštevnosť, ktorú by inak bolo treba dlho budovať.

Predajná cena domény ParkujemAkoDebil.sk je € 99.


Projekt PoleDance.sk (doména + obsah)

V tomto prípade asi ani netreba pridlhý komentár. Hodnotu kombinácie týchto dvoch domén a indexácie tej primárnej, ktorou je PoleDance.sk, si vie každý trocha znalý veci vyhodnotiť sám. Rovnako jej potenciálne využitie: e-shop s tyčami či inými pomôckami pre poledance, prezentáciu školy poledance atď. V prípade čohokoľvek súvisiaceho s týmto športom neexistuje jednoduchšie zapamätateľný názov (doména) než práve PoleDance.sk. Doména polendance.sk existuje od polovice roka 2010. No a nakoľko do balíčka patrí aj druhá možná verzia s pomlčkou, je spoľahlivo vybabrané s eventuálnou prešpekulovanou konkurenciou. 🙂

Predajná cena projektu a teda domén PoleDance.sk plus Pole-Dance.sk je € 777.


Doména STRIP.sk

je aktuálne nepoužívaná a presmerovaná do tohto textu. Vytvorená a po prvýkrát registrovaná bola už v marci 2004. Jej názov tak trocha predurčuje jej využitie. Sám som mal v úmysle realizovať na nej niečo ako katalóg striptízových a príbuzných služieb na Slovensku. Príp. ponúkať na nej priamo vystúpenia nejakej tanečnice alebo napr. školu striptízu pre domáce panie so záujmom o spestrenie partnerského (sexuálneho) života.

Predajná cena domény strip.sk je € 299.


Mnou realizovaný predaj domén v minulosti

sa týkal nasledovných doménových mien (zoradené zostupne od predaja najčerstvejšieho po vzdialenejšiu minulosť):

  • kadernicka.sk
  • spolocnici.sk
  • tancovanie.sk
  • holidaycheck.sk

V prípade záujmu o kúpu niektorej z domén či webového projektu v mojom vlastníctve je možné kontaktovať ma ktoroukoľvek formou.

Ako na autora tohto webu na mňa môžeš nazerať optikou podľa vlastnej voľby. Ak budeš chcieť, uvidíš zdanlivo arogantného, holohlavého a výrazne tetovaného grázla. Médiami titulovaného "guruom erotického priemyslu" a za jednu jeho zložku kedysi dokonca stíhaného. Ak sa rozhodneš inak, uvidíš vo mne možno až prekvapivo duchovne založeného človeka s nadhľadom, žijúceho podľa karmických princípov. Fungujúceho vo vlastnom malom svete. Konajúceho s presvedčením, že každý je strojcom vlastnej spokojnosti a že hranica akéhokoľvek konania je presne tam, kde by mohlo uškodiť niekomu inému. Pestovateľa orchideí, držiteľa najvyššej čiže Kňazovického medaily za 100 bezplatných darovaní krvi (iba na Slovensku). Chlapa komunikujúceho na vysokej úrovni, keď aj bez najmenšej servítky pred ústami. Člena Mensy, ktorý nemá problém relevantne použiť vulgarizmus. Šikovného "textára" - blogera, copywritera, spisovateľa. Voľba uhla pohľadu - napokon, tak ako všetkého v živote - je len a len na tebe. A maj na pamäti, že tvoj výber optiky spätne veľa vypovedá o tebe.