Predaj domén, webov a projektov, možná výmena
Nezaraditeľné témy

Zaujímavé domény v mojom vlastníctve prípadne celé hotové weby na predaj

Predaj domén s atraktívnymi názvami, funkčných webových stránok aj zaujímavého rozpracovaného projektu – všetko v mojom výhradnom vlastníctve. Kontakty pre záujemcov sú na konci textu. Príp. je možné použiť môj kontaktný formulár.

Predaj domén s viac či menej erotickou tématikou

Nakoľko bezmála dvadsať rokov pôsobím v erotickom priemysle, môj záujem spravidla smeroval k doménam, evokujúcim súvislosti z tejto brandže. Ak som aj vlastnil nejaké “normálne” domény, spravidla sú už predané. Aktuálne jedinou výnimkou je prvá doména v ponuke.


Kaderníčka.sk

Akýkoľvek komentár je zrejme zbytočný. Snáď len toľko, že ja sám som túto krásnu, nezameniteľnú doménu kúpil začiatkom roka 2018 za € 1.200. Žiaľ, u mňa napokon nenašla to správne plnohodnotné využitie, preto ju rád postúpim ďalej.

Pri jej kúpe som sa rozhodoval medzi touto a doménou kaderníctvo.sk – za tú však jej vtedajší majiteľ žiadal až € 4.000 (a zrejme sa nakoniec našiel kupec aj za túto sumu…).

Doména bola až do augusta 2020 presmerovaná na kadernícku fanpage mojej bývalej priateľky, šikovnej košickej kaderníčky.

Cena: sympatických € 1111.


Strip.sk

Len doména, zato s “vychyteným” názvom. Potenciálny účel použitia je jasný z jej mena. Cena: veľmi priaznivých € 400.


Predaj dvoch domén spolu ako sady:

PoleDance.sk + pole-dance.sk spolu ako balík

Domény (len domény), s ktorými sa dá podchytiť v podstate čokoľvek ohľadom tohto športu ako takého, ale aj predaja tyčí či príslušenstva atď. Doména poledance.sk je celkom logicky prvou voľbou každého, kto hľadá akékoľvek info z tejto oblasti.

Predaj domén ako sady je v pléne za € 2.000. Táto cena je pevná.


Predám hotový fungujúci a dobre zabehnutý projekt. Web s doménou, s ktorými sa dá spustiť

famózny štart fungovania v erotickom priemysle.

Odstúpim totiž moju veľmi “starú” (rozumej špičkovo etablovanú) a silnú doménu Profesionalky.sk. Na predaj s celým know-how, s hromadou tipov na rozvoj a s nápadmi, ktoré nemajú v brandži konkurenciu. Stačí zrealizovať ich postupne (s tým som ochotný pomôcť).

Z pohľadu seo veľmi zaujímavou súčasťou predaja sú aj jedinečné, exkluzívne a doposiaľ nikde nepublikované články. Samozrejme, na námety z oblasti sex biznisu a prostitúcie. Je ich celkovo osem a sú to texty dokonalo optimalizované na kľúčové slová z erotického priemyslu.

Čo sa návštevnosti či iných štatistík týka:

už roky ich nesledujem, nevenujem sa tomu webu po tejto stránke. Preto ich nemám a práve aj pre nedostatok potrebných znalostí v tomto smere celý projekt predávam.

O povedomí tohto katalógu na strane zákazníkov aj na strane inzerujúcich dievčat viem z osobného feedback-u a z permanentného pribúdania inzerentiek aj komentárov. Navyše cena je adekvátna existujúcemu stavu. Ak by bol tak napíšuc lepší, musela by byť výrazne vyššia.

Cena webu a domény Profesionalky.sk

vrátane zmienených ôsmich autorských blogov je € 1.000. Dôvody predaja sú len a len osobné.

Aktuálne web profesionálky vyslovene neponúkam. Avšak ako sa hovorí: všetko je alebo aspoň za istých okolností môže byť na predaj. 🙂


Kontakty: ja@AndyMoravek.sk alebo 0915 122 222.

Krátkozraký a/alebo zadubený človek vníma holohlavého a potetovaného grázla. Drzého a pôsobiaceho v erotickom priemysle, za čo bol dokonca stíhaný. Inteligentný človek s nadhľadom vidí na úrovni komunikujúceho a distingvovane sa vyjadrujúceho blogera a copywritera, píšuceho bez servítky pred ústami. Držiteľa Diamantovej Janského plakety za 80 bezplatných darovaní krvi. Zvoleného a aktívneho zástupcu vlastníkov v bytových domoch, kde vlastní byty. Médiami titulovaného guruom za prínos a angažovanosť - keď aj vo vyslovene háklivej oblasti. Ja sám seba vnímam ako človeka, ktorý žije v hlbokej viere v potrebu dodržiavania karmických zásad. V overenom presvedčení, že každý je strojcom vlastnej životnej spokojnosti. A s pokorou pred tým, že hranica akéhokoľvek konania je presne tam, kde by mohlo uškodiť niekomu inému. No a drzo sa považujem tak trocha aj za spisovateľa. Nakoľko píšem a publikujem už od strednej školy a čiastočne ma to dokonca živí. Ako excelentný copywriter za rozumné náklady viem nielen o čom píšem, ale hlavne ako písať tak, aby to čitateľ na šíravách internetov vôbec našiel.