Predaj domén, webov a projektov, možná výmena
Nezaraditeľné témy

Zaujímavé domény v mojom vlastníctve prípadne celé hotové weby na predaj

Na tomto mieste ponúkam predaj domén v mojom vlastníctve. Domén, ktoré (už) nevyužívam na žiadny vlastný projekt. Alebo domén, na ktorých som pôvodne plánovaný projekt napokon nerealizoval. Sú to však domény, ktorých názov je nejakým spôsobom zaujímavý a teda už len samotné doménové meno má svoju obchodnú hodnotu.

Predaj domén priamo od aktuálneho majiteľa

V tejto chvíli môj predaj domén zahŕňa dve položky. Doménu strip.sk a ParkujemAkoDebil.sk. Nasleduje podrobné info k obom doménam.


Doména STRIP.sk

je aktuálne nepoužívaná a presmerovaná do tohto textu. Vytvorená a po prvýkrát registrovaná bola už v marci 2004. Jej názov tak trocha predurčuje jej využitie. Sám som mal v úmysle realizovať na nej niečo ako katalóg striptízových a príbuzných služieb na Slovensku. Príp. ponúkať na nej priamo vystúpenia nejakej tanečnice alebo napr. školu striptízu pre domáce panie so záujmom o spestrenie partnerského (sexuálneho) života.

Predajná cena domény strip.sk je € 399.


Doména ParkujemAkoDebil.sk

smeruje do môjho blogu na túto tému. Vďaka tomu ju google indexuje pod relevantnými kľúčovými slovami. Táto doména bola vytvorená a po prvýkrát registrovaná „až“ na konci roka 2018. Je v princípe slovenskou verziou svojho času populárnej a „vychytenej“ domény resp. webu ParkujemAkoDebil.com. Ten už dnes, žiaľ, neexistuje – prinajmenšom nie vo webovej verzii. A verzia zo sociálnej siete, ktorá pred nejakým časom prejavila záujem o spoluprácu, prestala komunikovať.

Predajná cena domény ParkujemAkoDebil.sk je € 199.


V minulosti realizovaný predaj domén obsahoval

tieto doménové mená (zoradené zostupne od najčerstvejšie predaja do vzdialenejšej minulosti):

  • kadernicka.sk
  • spolocnici.sk
  • tancovanie.sk
  • holidaycheck.sk

V prípade záujmu o kúpu niektorej z domén v mojom vlastníctve je možné kontaktovať ma ktoroukoľvek formou.

Ako autora tohto webu ma môžeš vidieť optikou podľa tvojej vlastnej voľby. Ak budeš chcieť, uvidíš zdanlivo arogantného, výrazne potetovaného a holohlavého grázla. Médiami titulovaného guruom erotického priemyslu a za jednu jeho zložku kedysi dokonca stíhaného. Dá sa však vidieť vo mne aj pokorného a duchovne založeného človeka s nadhľadom, žijúceho podľa karmických princípov. Konajúceho s presvedčením, že každý je strojcom vlastnej spokojnosti a že hranica akéhokoľvek konania je presne tam, kde by mohlo uškodiť niekomu inému. Ašpiranta na Kňazovického plaketu za 100 bezplatných darovaní krvi a to iba na Slovensku. Chlapa komunikujúceho na vysokej úrovni - keď aj bez servítky pred ústami, šikovného "textára" - blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Človeka, ktorý vlastný voľný čas venuje zachráneným psíkom, hľadajúcim adopciu… Voľba uhla pohľadu - tak ako podľa môjho osobného presvedčenia všetkého v živote - je len a len na tebe. A maj na pamäti, prosím, že tvojím výberom hovoríš niečo aj sama/sám o sebe.