Predaj domén, webov a projektov, možná výmena
Nezaraditeľné témy

Zaujímavé domény v mojom vlastníctve prípadne celé hotové weby na predaj

Na tomto mieste ponúkam predaj domén v mojom vlastníctve. Domén, ktoré (už) nevyužívam na žiadny vlastný projekt. Alebo domén, na ktorých som pôvodne plánovaný projekt napokon nerealizoval. Sú to však domény, ktorých názov je nejakým spôsobom zaujímavý a teda už len samotné doménové meno má svoju obchodnú hodnotu.

Predaj domén priamo od aktuálneho majiteľa

V tejto chvíli môj predaj domén zahŕňa tri položky. Doménu Strip.sk, doménu ParkujemAkoDebil.sk a doménu spolu s aktuálnou „textovou náplňou“ Poledance.sk (vrátane verzie Pole-Dance.sk). Nasleduje podrobné info k ponuke.


Doména STRIP.sk

je aktuálne nepoužívaná a presmerovaná do tohto textu. Vytvorená a po prvýkrát registrovaná bola už v marci 2004. Jej názov tak trocha predurčuje jej využitie. Sám som mal v úmysle realizovať na nej niečo ako katalóg striptízových a príbuzných služieb na Slovensku. Príp. ponúkať na nej priamo vystúpenia nejakej tanečnice alebo napr. školu striptízu pre domáce panie so záujmom o spestrenie partnerského (sexuálneho) života.

Predajná cena domény strip.sk je € 299.


Doména ParkujemAkoDebil.sk

smeruje do môjho blogu na túto tému. Vďaka tomu ju google indexuje pod relevantnými kľúčovými slovami. Táto doména bola vytvorená a po prvýkrát registrovaná „až“ na konci roka 2018. Je v princípe slovenskou verziou svojho času populárnej a „vychytenej“ domény resp. webu ParkujemAkoDebil.com. Ten už dnes, žiaľ, neexistuje – prinajmenšom nie vo webovej verzii. A verzia zo sociálnej siete, ktorá pred nejakým časom prejavila záujem o spoluprácu, prestala komunikovať.

Predajná cena domény ParkujemAkoDebil.sk je € 99.


Projekt PoleDance.sk (doména + obsah)

V tomto prípade asi ani netreba pridlhý komentár. Hodnotu kombinácie týchto dvoch domén a indexácie tej primárnej, ktorou je PoleDance.sk, si vie každý trocha znalý veci vyhodnotiť sám. Rovnako jej potenciálne využitie: e-shop s tyčami či inými pomôckami pre poledance, prezentáciu školy poledance atď. V prípade čohokoľvek súvisiaceho s týmto športom neexistuje jednoduchšie zapamätateľný názov (doména) než práve PoleDance.sk. No a nakoľko do balíčka patrí aj druhá možná verzia s pomlčkou, je spoľahlivo vybabrané s eventuálnou prešpekulovanou konkurenciou. 🙂

Predajná cena projektu a teda domén PoleDance.sk plus Pole-Dance.sk je € 777.


Mnou realizovaný predaj domén v minulosti

sa týkal nasledovných doménových mien (zoradené zostupne od predaja najčerstvejšieho po vzdialenejšiu minulosť):

  • kadernicka.sk
  • spolocnici.sk
  • tancovanie.sk
  • holidaycheck.sk

V prípade záujmu o kúpu niektorej z domén či webového projektu v mojom vlastníctve je možné kontaktovať ma ktoroukoľvek formou.

Ako autora tohto webu ma môžeš vidieť optikou podľa tvojej voľby. Ak budeš chcieť, uvidíš zdanlivo arogantného, potetovaného, holohlavého grázla. Médiami titulovaného "guruom erotického priemyslu" a za jednu jeho zložku kedysi dokonca stíhaného. Ak sa rozhodneš inak, uvidíš vo mne (aj) pokorného a duchovne založeného človeka s nadhľadom, žijúceho podľa karmických princípov. Konajúceho s presvedčením, že každý je strojcom vlastnej spokojnosti a že hranica akéhokoľvek konania je presne tam, kde by mohlo uškodiť niekomu inému. Pestovateľa orchideí, držiteľa najvyššej, Kňazovického medaily za 100 bezplatných darovaní krvi (na Slovensku). Chlapa komunikujúceho na vysokej úrovni, keď aj bez servítky pred ústami. Člena Mensy, ktorý nemá problém relevantne použiť vulgarizmus. Šikovného "textára" - blogera, copywritera, spisovateľa. Voľba uhla pohľadu - napokon, tak ako všetkého v živote - je len a len na tebe. Maj však na pamäti, že tvoj výber optiky spätne veľa vypovedá o tebe.