Predaj domén, webov a projektov, možná výmena
Nezaraditeľné témy

Zaujímavé domény v mojom vlastníctve prípadne celé hotové weby na predaj

Na tomto mieste ponúkam predaj domén z môjho vlastníctva. Domén, ktoré (už) nevyužívam na žiadny vlastný projekt. Alebo domén, na ktorých som pôvodne plánovaný projekt napokon nerealizoval. Sú to však domény, ktorých názov je nejakým spôsobom zaujímavý a teda už len samotné doménové meno má svoju obchodnú hodnotu. (Aktualizované 10. 02. 2024)

Predaj domén priamo od aktuálneho majiteľa

V tejto chvíli môj predaj domén zahŕňa jedinú položku. A to doménu Strip.sk. Nasleduje podrobné info k ponuke. Všetky ďalšie zaujímavé domény, ktoré som vlastnil a ponúkal na predaj, sú rozchytané. Už sa z nich tešia noví majitelia. Zopár najzaujímavejších zmieňujem v závere textu.

Ponúkaná doména na predaj: STRIP.sk

je aktuálne nepoužívaná a presmerovaná do tohto textu. Vytvorená a po prvýkrát registrovaná bola už v marci 2004. V tejto chvíli toto doménové meno teda existuje už dvadsať rokov (!). Jeho názov tak trocha predurčuje využitie tejto domény. I keď ktovie, čím napokon nejaký na nej postavený projekt prekvapí. Sám som mal v úmysle realizovať na nej niečo ako katalóg striptízových a príbuzných služieb na Slovensku. Príp. ponúkať na nej priamo vystúpenia nejakej tanečnice alebo napr. školu striptízu pre domáce panie so záujmom o spestrenie partnerského (sexuálneho) života.

Navrhovaná predajná cena domény strip.sk je € 199.

Mnou realizovaný predaj domén v minulosti

sa týkal nasledovných doménových mien (zoradené zostupne od predaja najčerstvejšieho po vzdialenejšiu minulosť):

  • poledance.sk + pole-dance.sk
  • kadernicka.sk
  • spolocnici.sk
  • tancovanie.sk
  • holidaycheck.sk

V prípade záujmu o kúpu niektorej z domén či webového projektu v mojom vlastníctve je možné kontaktovať ma ktoroukoľvek formou.

Ako na autora tohto webu na mňa môžeš nazerať optikou podľa vlastnej voľby. Ak budeš chcieť, uvidíš zdanlivo arogantného, holohlavého a výrazne tetovaného grázla. Médiami titulovaného "guruom erotického priemyslu" a za jednu jeho zložku kedysi dokonca stíhaného. Ak sa rozhodneš inak, uvidíš vo mne možno až prekvapivo duchovne založeného človeka s nadhľadom, žijúceho podľa karmických princípov. Fungujúceho vo vlastnom malom svete. Konajúceho s presvedčením, že každý je strojcom vlastnej spokojnosti a že hranica akéhokoľvek konania je presne tam, kde by mohlo uškodiť niekomu inému. Pestovateľa orchideí, držiteľa najvyššej čiže Kňazovického medaily za 100 bezplatných darovaní krvi (iba na Slovensku). Chlapa komunikujúceho na vysokej úrovni, keď aj bez najmenšej servítky pred ústami. Člena Mensy, ktorý nemá problém relevantne použiť vulgarizmus. Šikovného "textára" - blogera, copywritera, spisovateľa. Voľba uhla pohľadu - napokon, tak ako všetkého v živote - je len a len na tebe. A maj na pamäti, že tvoj výber optiky spätne veľa vypovedá o tebe.