Rôzne

Domény a weby na predaj

Predaj domén, funkčných webových stránok alebo rozpracovaných projektov v mojom výhradnom vlastníctve.

Najprv stručný a jasný súhrn, potom ešte zopár detailov navyše. Takže: v prvom rade predám web s doménou, s ktorými sa dá spustiť

famózny štart fungovania v erotickom priemysle.

Odstúpim totiž moju veľmi “starú” (rozumej etablovanú) a silnú doménu Profesionálky.sk. Na predaj s celým know-how, s hromadou tipov na rozvoj a s nápadmi, ktoré nemajú v brandži konkurenciu. Stačí zrealizovať.

Z pohľadu seo veľmi zaujímavou súčasťou predaja sú aj jedinečné, exkluzívne a doposiaľ nikde nepublikované články na námety z oblasti sex biznisu a prostitúcie.

Čo sa návštevnosti či iných štatistík týka:

už roky ich nesledujem, nevenujem sa tomu webu po tejto stránke. Preto ich nemám a práve aj pre nedostatok potrebných znalostí v tomto smere celý projekt predávam. O povedomí tohto katalógu na strane zákazníkov aj na strane inzerujúcich dievčat viem z osobného feedback-u a z permanentného pribúdania inzerentiek aj komentárov. Navyše cena je adekvátna existujúcemu stavu. Ak by bol tak napíšuc lepší, musela by byť až “brutálne” vyššia.

Cena webu a domény Profesionálky.sk je € 900

Dôvodom predaj sú len a len osobné dôvody. Kontakty: ja@AndyMoravek.sk alebo 0915 122 222.


PoleDance.sk + pole-dance.sk spolu ako balík

Domény, s ktorými sa dá podchytiť v podstate čokoľvek ohľadom tohto športu ako takého, ale aj predaja tyčí či príslušenstva atď. Doména poledance.sk je celkom logicky prvou voľbou každého, kto hľadá akékoľvek info z tejto oblasti. O cene som ochotný v prípade zaujímavej ponuky diskutovať. Navyše je tu možnosť dohody aj čo sa ďalšej mojej domény tancovanie.sk týka, ak by bol zároveň záujem aj o jej kúpu. Čo by bolo pomerne logickým a výrazne prezieravým krokom. Cena: € 1.700.


Radodajka.sk

Viac ako 200 unikátnych a jedinečných porno poviedok (!), výhradných autorských diel, chráneného duševného vlastníctva. Na predaj vrátane prideleného ISBN. Cena je vecou dohody, ťažko sa totiž určuje. Je vecou ponuky a diskusie s autorkou diel a to mojím prostredníctvom, samozrejme. Autorka zostáva až do predaja anonymnou v súlade s mojou dohodou o mlčanlivosti. Dôvod je po zhliadnutí obsahu každému pochopiteľný.


Radodajky.sk

Najnovší nápad, jeho podstatu je možné pochopiť po preštudovaní webu samotného. Cena: € 200.


Nasleduje zoznam a ceny čisto iba domén, ktoré predávam bez akéhokoľvek obsahu či čohokoľvek iného.

Strip.sk

Len doména. Potenciálny účel použitia je jasný z jej mena. Cena: € 500.

SexGuide.sk

Ideálna doména vytvorenie sprievodcu svetom erotiky a sexu na Slovensku. Čiže niečoho, čo tu zatiaľ úplne chýba. Cena: € 100.

Tancovanie.sk

Len doména. Potenciálny účel použitia je tiež jasný a je pomerne široký. Cena: € 100.

BodySushi.sk

Len doména. Potenciálny účel použitia je jasný, nakoľko názov domény sa presne zhoduje s názvom služby, ktorá by na nej mohla byť ponúkaná. Cena: € 100.