Predaj domén, webov a projektov, možná výmena
Nezaraditeľné témy

Domény a weby na predaj

Predaj domén s atraktívnymi názvami, funkčných webových stránok aj zaujímavého rozpracovaného projektu – všetko v mojom výhradnom vlastníctve. Kontakty pre záujemcov sú na konci textu. Príp. je možné použiť môj kontaktný formulár.

Predaj domén s viac či menej erotickou tématikou

Nakoľko bezmála dvadsať rokov pôsobím v erotickom priemysle, môj záujem spravidla smeroval k doménam, evokujúcim súvislosti z tejto brandže. Ak som aj vlastnil nejaké “normálne” domény, sú už predané.

Strip.sk

Len doména, zato s “vychyteným” názvom. Potenciálny účel použitia je jasný z jej mena. Cena: € 500.


Predaj dvoch domén spolu ako sady:

PoleDance.sk + pole-dance.sk spolu ako balík

Domény (len domény), s ktorými sa dá podchytiť v podstate čokoľvek ohľadom tohto športu ako takého, ale aj predaja tyčí či príslušenstva atď. Doména poledance.sk je celkom logicky prvou voľbou každého, kto hľadá akékoľvek info z tejto oblasti.

Predaj domén ako sady je v pléne za € 2.000. Táto cena je pevná.


Predám hotový fungujúci a dobre zabehnutý projekt. Web s doménou, s ktorými sa dá spustiť

famózny štart fungovania v erotickom priemysle.

Odstúpim totiž moju veľmi “starú” (rozumej špičkovo etablovanú) a silnú doménu Profesionalky.sk. Na predaj s celým know-how, s hromadou tipov na rozvoj a s nápadmi, ktoré nemajú v brandži konkurenciu. Stačí zrealizovať ich postupne (s tým som ochotný pomôcť).

Z pohľadu seo veľmi zaujímavou súčasťou predaja sú aj jedinečné, exkluzívne a doposiaľ nikde nepublikované články. Samozrejme, na námety z oblasti sex biznisu a prostitúcie. Je ich celkovo osem a sú to texty dokonalo optimalizované na kľúčové slová z erotického priemyslu.

Čo sa návštevnosti či iných štatistík týka:

už roky ich nesledujem, nevenujem sa tomu webu po tejto stránke. Preto ich nemám a práve aj pre nedostatok potrebných znalostí v tomto smere celý projekt predávam.

O povedomí tohto katalógu na strane zákazníkov aj na strane inzerujúcich dievčat viem z osobného feedback-u a z permanentného pribúdania inzerentiek aj komentárov. Navyše cena je adekvátna existujúcemu stavu. Ak by bol tak napíšuc lepší, musela by byť výrazne vyššia.

Cena webu a domény Profesionalky.sk

vrátane zmienených ôsmich autorských blogov je € 1.000. Dôvody predaja sú len a len osobné.

Aktuálne web profesionálky vyslovene neponúkam. Avšak ako sa hovorí: všetko je na predaj. 🙂


Kontakty: ja@AndyMoravek.sk alebo 0915 122 222.

Médiá mi prisúdili titul "guru erotického priemyslu na Slovensku". Po bezmála 20-ich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Okrem toho sa však považujem aj za blogera a tak trocha za spisovateľa. Píšem od strednej školy. Nakoľko vysvitlo, že ma to nielenže baví, ale som v tom aj kurva dobrý - robím to teraz na zákazku. Stal som sa excelentným copywriterom za rozumné náklady, pretože ma to nemusí živiť a stále to vnímam ako platené hobby. Ergo som človekom, ktorý vie nielen o čom píše, ale hlavne ako to napísať tak, aby si to ty ako čitateľ na internete vôbec našiel.