Predaj domén, webov a projektov, možná výmena
Nezaraditeľné témy

Zaujímavé domény v mojom vlastníctve prípadne celé hotové weby na predaj

Na tomto mieste ponúkam predaj domén v mojom vlastníctve. Domén, ktoré (už) nevyužívam na žiadny vlastný projekt. Alebo domén, na ktorých som pôvodne plánovaný projekt napokon nerealizoval. Sú to však domény, ktorých názov je nejakým spôsobom zaujímavý a teda už len samotné doménové meno má svoju obchodnú hodnotu.

Predaj domén priamo od aktuálneho majiteľa

V tejto chvíli môj predaj domén zahŕňa dve položky. Doménu strip.sk a ParkujemAkoDebil.sk. Nasleduje podrobné info k obom doménam.


Doména STRIP.sk

je aktuálne nepoužívaná a presmerovaná do tohto textu. Vytvorená a po prvýkrát registrovaná bola už v marci 2004. Jej názov tak trocha predurčuje jej využitie. Sám som mal v úmysle realizovať na nej niečo ako katalóg striptízových a príbuzných služieb na Slovensku. Príp. ponúkať na nej priamo vystúpenia nejakej tanečnice alebo napr. školu striptízu pre domáce panie so záujmom o spestrenie partnerského (sexuálneho) života.

Predajná cena domény strip.sk je € 399.


Doména ParkujemAkoDebil.sk

smeruje do môjho blogu na túto tému. Vďaka tomu ju google indexuje pod relevantnými kľúčovými slovami. Táto doména bola vytvorená a po prvýkrát registrovaná „až“ na konci roka 2018. Je v princípe slovenskou verziou svojho času populárnej a „vychytenej“ domény resp. webu ParkujemAkoDebil.com. Ten už dnes, žiaľ, neexistuje – prinajmenšom nie vo webovej verzii. A verzia zo sociálnej siete, ktorá pred nejakým časom prejavila záujem o spoluprácu, prestala komunikovať.

Predajná cena domény ParkujemAkoDebil.sk je vecou dohody.


V minulosti realizovaný predaj domén obsahoval

tieto doménové mená (zoradené zostupne od najčerstvejšie predaja do vzdialenejšej minulosti):

  • kadernicka.sk
  • spolocnici.sk
  • tancovanie.sk
  • holidaycheck.sk

V prípade záujmu o kúpu niektorej z domén v mojom vlastníctve je možné kontaktovať ma ktoroukoľvek formou.

Ako autora tohto webu ma môžeš vidieť optikou podľa tvojej vlastnej voľby. Ak budeš chcieť, uvidíš zdanlivo arogantného, potetovaného, holohlavého grázla. Médiami titulovaného "guruom erotického priemyslu" a za jednu jeho zložku kedysi dokonca stíhaného. Ak sa rozhodneš inak, uvidíš vo mne (aj) pokorného a duchovne založeného človeka s nadhľadom, žijúceho podľa karmických princípov. Konajúceho s presvedčením, že každý je strojcom vlastnej spokojnosti a že hranica akéhokoľvek konania je presne tam, kde by mohlo uškodiť niekomu inému. Pestovateľa orchideí, držiteľa najvyššej, Kňazovického medaily za 100 bezplatných darovaní krvi (na Slovensku). Chlapa komunikujúceho na vysokej úrovni, keď aj bez servítky pred ústami, šikovného "textára" - blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Voľba uhla pohľadu - napokon, tak ako všetkého v živote - je len a len na tebe. A maj na pamäti, že tvoj výber optiky vypovedá tiež najmä o tebe.