Predaj domén, webov a projektov, možná výmena
Nezaraditeľné témy

Domény a weby na predaj

Predaj domén a atraktívnymi názvami, funkčných webových stránok aj zaujímavého rozpracovaného projektu v mojom výhradnom vlastníctve. Kontakty pre záujemcov sú na konci textu.

V prvom rade predám hotový fungujúci a dobre zabehnutý projekt. Web s doménou, s ktorými sa dá spustiť

famózny štart fungovania v erotickom priemysle.

Odstúpim totiž moju veľmi “starú” (rozumej špičkovo etablovanú) a silnú doménu Profesionalky.sk. Na predaj s celým know-how, s hromadou tipov na rozvoj a s nápadmi, ktoré nemajú v brandži konkurenciu. Stačí zrealizovať ich postupne (s tým som ochotný pomôcť).

Z pohľadu seo veľmi zaujímavou súčasťou predaja sú aj jedinečné, exkluzívne a doposiaľ nikde nepublikované články. Samozrejme, na námety z oblasti sex biznisu a prostitúcie. Je ich celkovo osem a sú to texty dokonalo optimalizované na kľúčové slová z erotického priemyslu.

Čo sa návštevnosti či iných štatistík týka:

už roky ich nesledujem, nevenujem sa tomu webu po tejto stránke. Preto ich nemám a práve aj pre nedostatok potrebných znalostí v tomto smere celý projekt predávam.

O povedomí tohto katalógu na strane zákazníkov aj na strane inzerujúcich dievčat viem z osobného feedback-u a z permanentného pribúdania inzerentiek aj komentárov. Navyše cena je adekvátna existujúcemu stavu. Ak by bol tak napíšuc lepší, musela by byť výrazne vyššia.

Cena webu a domény Profesionalky.sk

vrátane zmienených ôsmich autorských blogov je € 1.000. Dôvody predaja sú len a len osobné.


PoleDance.sk + pole-dance.sk spolu ako balík

Domény (len domény), s ktorými sa dá podchytiť v podstate čokoľvek ohľadom tohto športu ako takého, ale aj predaja tyčí či príslušenstva atď. Doména poledance.sk je celkom logicky prvou voľbou každého, kto hľadá akékoľvek info z tejto oblasti. O cene € 1.500 som ochotný v prípade zaujímavej ponuky diskutovať.


Radodajka.sk

Dobre rozpracovaný, rozbehnutý projekt. Viac ako 100 unikátnych a jedinečných erotických textov (!), porno-poviedok aj iných, výhradných autorských diel, chráneného duševného vlastníctva. Na predaj vrátane prideleného ISBN. Cena je vecou dohody, ťažko sa totiž určuje. Je vecou ponuky a diskusie s autorkou diel a to mojím prostredníctvom, samozrejme. Autorka zostáva až do predaja anonymnou v súlade s mojou dohodou o mlčanlivosti. Dôvod je po zhliadnutí obsahu každému pochopiteľný.


Strip.sk

Len doména, zato s “vychyteným” názvom. Potenciálny účel použitia je jasný z jej mena. Cena: € 500.

Kontakty: ja@AndyMoravek.sk alebo 0915 122 222

Po viac ako 17 rokoch písania a publikovania som bol oslovený s ponukou písať copywriterské texty. Nakoľko vysvitlo, že ma to nielenže baví, ale som v tom aj kurva dobrý - robím to teraz na zákazku. Stal som sa excelentným copywriterom za rozumné náklady, pretože ma to nemusí živiť a stále to vnímam ako platené hobby. Okrem toho som sa po kratšej prestávke vrátil k pôsobeniu v zábavnom priemysle. Pokračujem teda v napĺňaní môjho mediálneho titulu "guru slovenskej erotiky". Aktuálne žijem v Košiciach.