Najhoršia mailová adresa v Európe aj celosvetovo je tá na azet.sk
Andyho svet

Nech sa prihlási ten, koho azet nikdy neodrbal o osobné údaje či o peniaze

Moja niekoľkonásobná životná skúsenosť ukazuje, že najhoršia mailová adresa, akú niekto môže mať, je adresa na azet-e. Komunikačné služby azet.sk a pokec.sk sú tými najzaostalejšími a najnedôveryhodnejšími službami 21-ého storočia. Založiť si za akýmkoľvek čo i len minimálne dôležitým účelom mailovú adresu na azet-e je nielen hazardom najhrubšieho zrna. Hlavne je to spláchnutie vlastného (pracovného) času do toho najšpinavšieho hajzľa. A odradenie každého seriózneho potenciálneho obchodného partnera. (Aktualizované 17. 03. 2023)

Uvedomujem si, že tento blog píšem pod miernym vplyvom hnevu. Nie však akútneho, ktorý by mi zastieral triezve myslenie. Ten totiž vyprchal už pred niekoľkými rokmi. Keď mi azet bezdôvodne * zablokoval (aj) alias, ktorý používam úplne, ale naozaj úplne všade online. Ktorý mám na všetkých možných weboch po celom svete ako moju url a/alebo nick. S jedinou vynútenou výnimkou: azet.sk a tým pádom aj pokec.sk.

* Prirodzene, prevádzkovatelia tohto portálu z minulosti ako aj Ringier Slovakia Communities s.r.o. ako prevádzkovateľ aktuálny blokáciu odôvodnili. Môj blog je však práve o tom, ako zarážajúco a nepochopiteľne pridrbanou ich argumentácia – ak sa to tak vôbec dá nazvať – a dôvodenie je. Ako chorým, nezmyselným a hlavne nepatričným je ich ako na bežiacom páse fungujúce blokovanie svojich vlastných používateľov.

Adresa čokoľvek@azet.sk ako najhoršia mailová adresa

na svete ma okamžite otočí chrbtom k poskytovateľovi akejkoľvek služby, ktorý takú používa. Z jednoduchého dôvodu. Dnes na ňu napíšem, zajtra už nemusí existovať. Do zmieneného hajzľa bude spláchnutý čas dvoch ľudí. Najprv tvoj čas venovaný registrácii tej adresy. A hneď potom môj čas, venovaný písaniu správy na ňu. Mojou drobnou výhodou je fakt, že mi text zostane medzi odoslanými správami (nie na azet-e, samozrejme) a budem ho môcť kedykoľvek v budúcnosti skopírovať a znovu použiť. Asi žiadny iný poskytovateľ mailových schránok na svete než azet totiž nikdy bezdôvodne a zároveň bez výstrahy nikomu mailovú schránku nezablokoval.

Toto chrapúnstvo si dovolí len slovenský azet.sk

Zistíš to až vo chvíli, keď nadobudneš pocit, že ti dlho neprišla žiadna správa. Pri pokuse o prihlásenie do schránky ti azet ponúkne možnosť kontaktovať podporu. Urobí to primitívnym spôsobom, pri ktorom si spravidla musíš zapamätať mailovú adresu a na ňu môžeš napísať. V 99-ich percentách prípadov ti príde kopírovaná odpoveď: “Vážený používateľ, k zrušeniu konta sme pristúpili v zmysle Všeobecných podmienok pre servery prevádzkované spoločnosťou Ringier Axel Springer SK, a.s. Opätovný prístup nepovoľujeme. S pozdravom Azet tím”

A tvoja najhoršia mailová adresa je nezvratne blokovaná

O všetkom, čo si v nej mal odložené, môžeš už iba snívať. Už sa k tomu nikdy nedostaneš. Všetky kontakty, mailovou komunikáciou dojednané detaily spolupráce, všetky “potvrdenia” o tom, komu, kedy a čo presne si písal – to všetko je pár klikmi nejakého zamestnanca spláchnuté do hajzľa. Vieš si predstaviť pocit, keď to zistíš. Myslím si, že vieš. Osobne spomedzi ľudí cca mojej vekovej hladiny (plus-mínus dvadsať rokov)

nepoznám človeka, ktorý by tento odrb azet-u nezažil.

Keď prídeš o naozaj obľúbený nick, ako je to v mojom prípade, dáš si tú námahu, že pátraš. Chceš vedieť, akej chyby si sa dopustil, aby si sa nemusel hnevať na niekoho “nevinného”, iba sám na seba. “Pravidlá používania” nájdeš v pätičke stránky * a to na linku pokec.azet.sk/napoveda/vseobecne-obchodne-podmienky.

* Logicky, opisujem stav platný v deň publikovania tohto textu. Dizajn stránky, url ako aj pravidlá samotné sa môžu zmeniť zo sekundy na sekundu. Preto som si urobil náhľad “Všeobecných obchodných podmienok” z obdobia, kedy som o môj nick prišiel. Ako kvázi dôkaz mojich tvrdení z tohto článku. Okrem iného pre prípad, že by ma niektorý prevádzkovateľ azet-u chcel za môj blog nejakým spôsobom stíhať.

V skutočnosti však pod tlačidlom “Pravidlá…” na azet-e žiadne pravidlá nenájdeš. Resp. naozajstných pravidiel úplné minimum. Čo nájdeš, to sú “Všeobecné obchodné podmienky”, z ktorých absolútne nezistíš, ako sa vlastne správať smieš a nesmieš. Ja osobne som bol zablokovaný pre zverejnenie sexuálnej ponuky v miestnosti “sexzoznamka”. V tomto kontexte sa v odstavci VI. týchto akože podmienok dočítaš nasledovné: “Používateľ… nesmie žiadnym spôsobom: … odosielať príspevky s erotickým obsahom, s výnimkou miestností na to určených.”

Zjavne som to pochopil zle, ak som sa domnieval, že práve

sexzoznamka je miestnosťou na erotické kontakty.

Mea culpa, zjavne som úplný idiot. Ešte predtým si v odstavci V. prečítaš, že “Prevádzkovateľ má právo kedykoľvek zrušiť registráciu bez uvedenia dôvodu.” Prevádzkovatelia azet-tu sa historicky bavia tým, že na podklade tohto bodu blokujú a mažú účty vlastných používateľov jedna radosť. Keď po týždni otvorím tzv. pop-up okno s “rýchlou poštou”, spomedzi 20 komunikácií, ktoré tam mám rozbehnuté, je vždy približne 5 užívateľov zablokovaných/zmazaných. Bodaj by mi potom fungovalo zoznamovanie.

Najhoršia mailová adresa v Európe aj celosvetovo je tá na azet.sk

Napadlo by ti, že možno používam(e) pičovské nicky. Preto na ich blokácii až tak nezáleží. V tomto duchu prikladám náhľad (zväčšíš si ho kliknutím) bez ďalšieho komentára. Paradoxne – presne (do písmena) to isté, čo som postoval na “skle” pod týmto nickom, publikujem teraz pod dokonale pičovským nickom s názvom “VylížemŤaDoOrgazmu”. Čiastočne z recesie. Tento účet nikomu neprekáža napriek faktu, že doslova kopírujem (mám to uložené) zoznamovací text, ktorý som používal na pôvodnom účte s mojím skutočným menom “AndyMorávek”. Dodatok zo dňa aktualizácie, 17. 03. 2023: detto príbeh s nickom “AndySebastianMoravek”. Tiež už je nezvratne blokovaný, rovnako sa to udialo v noci, keď som ani nebol online. Neskutočné.

Chápeš, prečo najhoršia mailová adresa je tá na azet-e?

Mal som pekne, inteligentne a na úrovni (tak mi to bolo viackrát napísané) vyplnený profil, reálnu profilovku (viď náhľad vyššie) a album so zopár mojimi fotkami. Vytvorenie a vyšperkovanie profilu ma stálo nemálo času. Som presvedčený o tom, že robil skvelý dojem. Na potenciálne partnerky, nie na hejterov. Do anonymného nicku “VylížemŤaDoOrgazmu”, v popise ktorého nič seriózne nie je, sa nikto nenaváža. Do účtu s mojím skutočným menom áno.

Vždy a všade sa totiž nájdu hejteri podobní tým, ktorý sa mi snažili prekaziť kúpu bytu snov v Bratislave. Zopár z nich ma – všetko tomu nasvedčuje – opakovane nahlásilo. A predmetnému adminovi ani len nenapadlo, aby si vec akýmkoľvek spôsobom overil alebo sa nad ňou zamyslel. Zablokoval účet v snahe situáciu čo najrýchlejšie vybaviť.

Získať čas na ďalšie sledovanie porna

(blokácia nastala v noci). Veď právo “kedykoľvek zrušiť registráciu bez uvedenia dôvodu” predsa má. Čo na tom, že tým ukazuje, aký bezbreho stupídny je on sám spolu so svojím zamestnávateľom, portálom azet.sk a teda aj pokec.sk atď.

Najhoršia mailová adresa je ruky_prec_od@azet.sk

Reálne som si ju založil, nech majú administrátori azet-u čo robiť. Určite dám vedieť, ako rýchlo si vedenie aktuálneho prevádzkovateľa tohto portálu všimne môj blog a zareaguje blokáciou dvoch vyššie uvedených nickov. Bola by sranda, keby sa mi ozval napr. nejaký bývalý zamestnanec. Ochotný poskytnúť nám neoficiálnu štatistiku o tom, koľko účtov azet za dobu svojej existencie zablokoval. Môj osobný tip je, že by ich bolo minimálne 33 % z počtu existujúcich. A tretina je – keď si to poriadne uvedomíš – pomer absolútne šialený. Je to bezprecedentný výsmech zákazníkom.

Aby bolo jasné, nepomôže ti ani to, keď azet-u za vedenie mailu platíš. Na azet-e ani

úhrada služieb nie je ochranou pred ich blokáciou.

V podmienkach úplne drzo majú uvedené, že to môžu urobiť. A ja sám som to zažil: poslal som príjemný jednorazový príspevok ako poďakovanie za prácu sestry azet-u, aktuality.sk. Bolo to v časoch, kedy som ako si “Bratislavčan v Košiciach” ešte z času na čas prečítal nejakú tú bulvárnu správu. * Pretože som sa nudil v mojej vtedajšej práci presne ako admini azet-u. Napriek tomuto faktu bol môj účet krátko nato blokovaný – popravde, už si ani nespomínam, prečo presne. Nič sexuálne som vtedy celkom určite neriešil. Mal som vážny vzťah a bol som mojej partnerke verný. Áno, aj online flirt a podobné veci sú v mojich očiach neverou. Neverou v zmysle konania za chrbtom partnera, o ktorom dotyčný nesmie vedieť. Pretože ho vaša “dohoda o vzťahu” neumožňuje. V takom vzťahu nikto nemá zostávať – ale to už je úplne iná téma.

* Dnes už to nerobím. Celé dlhé roky sa striktne vyhýbam akémukoľvek sledovaniu spravodajských médií. Vrátane rozhlasu a televízie.


Zdrojom titulnej fotografie a spolu s ňou takmer všetkých na tomto webe je môj vlastný archív. Zatiaľ sa ešte nedá napísať, že by som robil skutočnú fototvorbu v pravom zmysle slova. Zatiaľ iba pre vlastnú radosť a zábavu “lovím zaujímavé pohľady”.

Ako na autora tohto webu na mňa môžeš nazerať optikou podľa vlastnej voľby. Ak budeš chcieť, uvidíš zdanlivo arogantného, holohlavého a výrazne tetovaného grázla. Médiami titulovaného "guruom erotického priemyslu" a za jednu jeho zložku kedysi dokonca stíhaného. Ak sa rozhodneš inak, uvidíš vo mne možno až prekvapivo duchovne založeného človeka s nadhľadom, žijúceho podľa karmických princípov. Fungujúceho vo vlastnom malom svete. Konajúceho s presvedčením, že každý je strojcom vlastnej spokojnosti a že hranica akéhokoľvek konania je presne tam, kde by mohlo uškodiť niekomu inému. Pestovateľa orchideí, držiteľa najvyššej čiže Kňazovického medaily za 100 bezplatných darovaní krvi (iba na Slovensku). Chlapa komunikujúceho na vysokej úrovni, keď aj bez najmenšej servítky pred ústami. Člena Mensy, ktorý nemá problém relevantne použiť vulgarizmus. Šikovného "textára" - blogera, copywritera, spisovateľa. Voľba uhla pohľadu - napokon, tak ako všetkého v živote - je len a len na tebe. A maj na pamäti, že tvoj výber optiky spätne veľa vypovedá o tebe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *