Košice inline: podujatie pre korčuliarov, bicyklistov, kolobežkárov atď.
Nezaraditeľné témy

Košice na kolieskach, kolesách, sedadlách a doskách

Jedného pekného dňa som si povedal, že keď idea “mesto-inline” funguje v Bratislave, mohla by fungovať aj v Košiciach. Že keď existuje podujatie “Bratislava-inline“, snáď bude na východe dostatok vôle uskutočniť “Košice inline”.

Košice inline pre korčuliarov, cyklistov,

kolobežkárov (jazdcov na kolobežkách – ak by v tom niekto nemal jasno).

Mne osobne zatiaľ nie. Mojej priateľke Dominike, dvadsaťpäťke s adekvátnym a teda mladým výzorom sa však už niekoľkokrát stalo nasledovné. Starší oprotiidúci pán sa jej s ironickým smiechom na perách pýta: “Slečna, nie ste už trocha stará na kolobežku?!”

Čo len povie, až ju v sprievode policajných áut uvidí brázdiť na kolobežke hlavné košické mestské ťahy? A to rovno tie najväčšie, rozumej najfrekventovanejšie dopravné tepny? To sa rovno pos…

Lebo presne

o tom má podujatie Košice inline byť.

O zbavení veľkých mestských ciest áut. A ich nahradení na takých 5 až 10 minút inline korčuliarmi, cyklistami, kolobežkármi a možno aj nejakými tými “boardistmi”.

5 až 10 minút píšem nie preto, že by snáď tak smiešne krátko trvala celá akcia. To len na týchto pár minút musí prísť k uzavretiu každého jedného cestného úseku. Aby účastníci podujatia “Košice inline” mohli

úsekom prejsť bez najmenšieho ohrozenia autom

alebo iným motorovým prostriedkom. Verím, že žiadnych chodcov eventuálni bezohľadní cyklistickí účastníci akcie ohrozovať nebudú.

Ďalšie info pribudne hneď, ako sa podarí mne alebo niekomu inému s plánovaním tejto akcie pohnúť.

Po viac ako 17 rokoch písania a publikovania som bol oslovený s ponukou písať copywriterské texty. Nakoľko vysvitlo, že ma to nielenže baví, ale som v tom aj kurva dobrý - robím to teraz na zákazku. Stal som sa excelentným copywriterom za rozumné náklady, pretože ma to nemusí živiť a stále to vnímam ako platené hobby. Okrem toho som sa po kratšej prestávke vrátil k pôsobeniu v zábavnom priemysle. Pokračujem teda v napĺňaní môjho mediálneho titulu "guru slovenskej erotiky". Aktuálne žijem v Košiciach.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *